Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) (/showthread.php?tid=998)

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Pangal - 13-01-2022

Okan dün idmandaydı bugün gözükmüyor. Shapide yok ortalıkta bir kaç gündür. İnşallah korktuğumuz başımıza gelmez.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Pangal - 13-01-2022

Trabzon paşadan yusuf erdoğanı almış Big Grin Ciner heralde maliyetten kaçmak için 1.lige salacak paşayı.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - turkuaz_0628 - 14-01-2022

Çekdar Orhanı Tuzlaya kiralamışız, sağda solda beklenmedik 2-3 kişi yollanacak yazılmış ama beklenmedik kim ki Smile hepsini bekliyoruz valla alayını ...

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - kerasus - 14-01-2022

(14-01-2022, 01:26)turkuaz_0628 Wrote: Çekdar Orhanı Tuzlaya kiralamışız, sağda solda beklenmedik 2-3 kişi yollanacak yazılmış ama beklenmedik kim ki Smile hepsini bekliyoruz valla alayını ...

Beklenmedik yazınca daha dikkat çekiyor, anaaam kim acaba laa diye dört gözle takip edicez diye bekliyor heralde. Kerim Baştan iyi gibi o konuda. kısa ve öz yazıyor, ilgi çekmek için fazladan iconlar ve gereksiz kelimeler kullanmıyor. 

Bu arada pierre haberini böyle vermek isterdim ama oda olur inşallah. Welison ile anlaşılmış, sağlık kontrolü için Giresun'a geliyormuş.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Yaglidereli - 14-01-2022

Faydasızların alacakları akmaya devam ediyor. 800 bin daha borç gelmiş.

Başkan sen de acayip şansını zorluyorsun. Geçen sene zorladın tuttu, bu sene zorladın tuttu-tutmadı derken buralara kadar geldin artık şansın kalmadı diye tahmin ediyorum. Transfer işini ciddiye almalıydın. Şu takım 2 güne kader maçlarına devam edecek ortada transfer yok.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - nazmiemrah - 14-01-2022

Yazıklar olsun bırakın bu karalamayı halaa karalama pesin de
Siniz başkan mı yaptı 800000tl lik borcu hiç önceki yönetim e
Laf söylemek yok

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - genoa28 - 14-01-2022

(14-01-2022, 16:43)nazmiemrah Wrote: Yazıklar olsun bırakın bu karalamayı  halaa karalama pesin de
Siniz başkan mı yaptı 800000tl lik borcu hiç önceki yönetim e
Laf söylemek yok

Delikanlı gibi söyle bilader, başkan mısın yönetimde misin

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - nazmiemrah - 14-01-2022

Başkan benim babamın uşağı değil birazda
Gerçek leri görmeniz lazım bizde birlik ve beraber
lirik olmadığı müddetçe biz bir yere varamayız
Onu demek istedim bizim bizden başka dostumuz yok

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - kerasus - 14-01-2022

(14-01-2022, 17:24)nazmiemrah Wrote: Başkan benim babamın uşağı değil birazda
Gerçek leri görmeniz lazım  bizde birlik ve beraber

Ligdeki konumumuz için hayati önem taşıyan Kasımpaşa maçına forvetsiz çıkmamızın doğru olduğunu savunuyorsan nasıl birlik olabiliriz ki?

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - genoa28 - 14-01-2022

(14-01-2022, 17:24)nazmiemrah Wrote: Başkan benim babamın uşağı değil birazda
Gerçek leri görmeniz lazım  bizde birlik ve beraber

Birlik beraberlik ile transferin ne alakası var aga, bu takımın skor yapacak adamı yok, bu yokluk da yeni oluşmadı aylardır var olan bir durum, sen aylardır boş boş yatıp bugün kapı kapı adam arıyorsun hatta arıyor musun o bile belli değil, bunun hesabını tabiki başkan verecek, hesabı kilimcinin kör oğluna soracak değiliz ya.