Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) (/showthread.php?tid=998)

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - kerasus - 17-05-2021

Ömer Bayram isim olarak gitmez bize. Hiç izlemedim bu arada, futbolunu bilmem iyi kötü demiyorum. Ama büyük takımda forma bulmuş ve üstelik İstanbul gibi bir metropolden Giresun'a uyum sağlaması ayrı dert, kariyer olarak kendini takımdan üste görme ihtimali ayrı dert. İsteyeceği para da cabası. Eğer büyük takımlardan oyuncu alacaksak bu ancak önceki sene Beşiktaş'ın süre alması için Ümraniye'ye kiraladığı Hasic örneği gibi olmalı. O durumda Ümraniye yerine biz olabiliriz mesela. Hem potansiyelli genç, kadroda beklenti içinde oldukları bir oyuncu. Bu durumda bir oyuncu 1.ligdeki bir takmdakinden çok daha fazla kasar kendini göstermek için, hele birde kendi takımına karşı ekstra motivasyonla çıkar ki, büyük takımlardan puan alma şansımızı artırır. 

Süper ligi hiç izlemediğim için ismi geçen oyuncuların futboluna yorum yapamıyorum, sadece durumuna göre mantık yürütüyorum. 

Bu arada dün bir video da denk geldim, Beşiktaş Ghezzal'ı 350-400 bin euro gibi bir paraya oynatmış.  Geç buldular falan ama mükemmel iş başarmış transfer komitesi. Bu fiyata getirdikleri oyuncu takımı şampiyonluğa taşıdı. İsteyince oluyor yani.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Yaglidereli - 17-05-2021

İsmi geçenlerin hiç birini istemem. Şener, Ömer futbol aklı sıfırın altında adamlar, Alper müteahhitlikle kafayı bozmuş dolandırılmış mental olarak bitik bir oyuncu, Erzurum takım içi sıkıntılardan düşmüş neredeyse buradan adam almak intihar olur, Rodegalla 36 yaşında vs.

Keçiören'den sol beke yedek olarak Galatasaray altyapısında yetişmiş 23 yaşında Giresunlu Soner Gönül, kanada 20 yaşında Barış Yılmaz alınabilir.
Avrupa alt liglerden genç oyuncular bulunabilir. Aralarına tecrübeli isimler yerleştirilecekse eğer bunlar kaşar değil gerçek oyuncu olmalı. Ben ilk sezonda açılmaya karşıyım. Karabük, Ordu, Elazığ sonları ortada. Hatay, Alanya, ilk zamanlarındaki Akhisar örnek alınmalı.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - maicon_28 - 17-05-2021

Hakan Keleş takımdan 6 isim kalmasını istemiş. Ben gerçek olduğunu zannetmiyorum

Minimum 8, belki 10 kişi takımda tutulacaktır

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - bulancak28 - 17-05-2021

Bana soracak olursanız Orduspor kafasıyla daha ilk sezonda takıma 30 tane transfer yapıp, ağır borç yüküne girip sonradan amatörlere kadar gidip yok olmaktansa ayağımızı yorgana göre uzatalım, düşeceksek de en azından 1.lig bilmediğimiz, yabancısı olduğumuz yer değil. En kötü durumda yarın yine izleyebileceğimiz bir Giresunspor olur.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - sy200028 - 17-05-2021

Hepiniz süper lige uzağız galiba ismi geçen oyuncularla ilgili yorum dahi yapamıyorum ne kadar yabancı kalmışım şu lige.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - bulancak28 - 17-05-2021

(17-05-2021, 12:13)sy200028 Wrote: Hepiniz süper lige uzağız galiba ismi geçen oyuncularla ilgili yorum dahi yapamıyorum ne kadar yabancı kalmışım şu lige.

Eskiden yine iyi kötü takip ediyorduk, şu son 2 sezonda o kadar çivisi çıktı ki. Bu sene hele 21 takım olduktan sonra tüy dikildi.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - genoa28 - 17-05-2021

(17-05-2021, 11:35)maicon_28 Wrote: Hakan Keleş takımdan 6 isim kalmasını istemiş. Ben gerçek olduğunu zannetmiyorum

Bencede 6'dan fazla kişi kalır.

Onurcan, Göktan, Hayruş, Sergen, Diarra, Taş, Nalepa, Sergio, Eren, Balde kalır gibi bu da 10 kişi yapıyor, Erol, Fatih ve Alperen'de kiralanır.

Bana kalsa Diarra ve Nalepa'yı tutmam ama maddi imkanlar ne ve nasıl bir kadro kurulacak bilmediğimiz için kalır gibi duruyorlar.

Yapılacak transfer sayısının fazlalığı mevzusuna da takılmaya gerek yok, ihtiyaç varsa 20 tane de alırsın, kaliteli oyuncu aldıktan sonra hiç sorun yok, geçen sezon de kadronun tamamını değiştirdik ama şampiyon olduk.

Çikan isimlerin hepsi asparagas bence, kim nerden duyuyor nasıl duyuyor garip, zaten Şener filan ayrılsa direkt Adana Demir kapar severler böyle transferleri bize kalmaz yani.

Ben şahsen hem başkana hem hocaya güveniyorum doğru işler de yapacaklardır, herkes gidebilir de Mehmet Taş kalır inşallah.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - maicon_28 - 17-05-2021

(17-05-2021, 13:05)genoa28 Wrote:
(17-05-2021, 11:35)maicon_28 Wrote: Hakan Keleş takımdan 6 isim kalmasını istemiş. Ben gerçek olduğunu zannetmiyorum

Bencede 6'dan fazla kişi kalır.

Onurcan, Göktan, Hayruş, Sergen, Diarra, Taş, Nalepa, Sergio, Eren, Balde kalır gibi bu da 10 kişi yapıyor, Erol, Fatih ve Alperen'de kiralanır.

Bana kalsa Diarra ve Nalepa'yı tutmam ama maddi imkanlar ne ve nasıl bir kadro kurulacak bilmediğimiz için kalır gibi duruyorlar.

Yapılacak transfer sayısının fazlalığı mevzusuna da takılmaya gerek yok, ihtiyaç varsa 20 tane de alırsın, kaliteli oyuncu aldıktan sonra hiç sorun yok, geçen sezon de kadronun tamamını değiştirdik ama şampiyon olduk.

Çikan isimlerin hepsi asparagas bence, kim nerden duyuyor nasıl duyuyor garip, zaten Şener filan ayrılsa direkt Adana Demir kapar severler böyle transferleri bize kalmaz yani.

Ben şahsen hem başkana hem hocaya güveniyorum doğru işler de yapacaklardır, herkes gidebilir de Mehmet Taş kalır inşallah.

20-21 yaş altındaki gençleri saymıyorum (Fatih, Göktan, Arda vs.) ama onların dışında şu isimler kalacak bence

1-)Onurcan
2-)Hayrullah*
3-)Sergen
4-)Diarra*
5-)Hüsam
6-)Taş
7-)Erolcan*
8-)Serginho
9-)Eren
10-)Balde

Nalepa kalmayacak bence. 
Yıldız koyduğum Hayrullah, Diarra, Erolcan ise şüpheli. Fırsat bulurlarsa gidebilirler.
Bir de ek olarak Tolgahan Acar sürprizi bekliyorum Big Grin

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - semiko - 17-05-2021

ulusal basında da söylentiler artmaya başladı ki bizim konuştuğumuz isimler. daniel barlaser ismi öne çıkıyor. gelirse orta sahaya seviye atlatır.
douglas söylentisi çıktı hakan hoca ile sivasta çalıştı gelme olasılığı fazla .

nalepa kalamayacaksa bir an önce şekillendirmesi gerek. ona göre transfer yapılacak. tolgahan gitsin baba. hüsam gitse oraya soner iyi olurdu. soneri ben çok beğeniyorum. agresif biraz da iş yapar. erolcan için kiralık demişiz ama adam 25 yaşında. daha ne kiralığı Big Grin samet var hekimoğlunda adam kaç sezondur yardırıyor. çağıralım o da gelsin Smile ben oğuzhanı merak ediyorum naptı netti acaba.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - heyulaanil28 - 17-05-2021

Sağlam bir kaynaktan Denizli den Sagal ile prensip anlaşmasına varmışız Hakan Keleş ısrarcıymış bu adam Erolcanın yabancı versiyonu koşmaktan başka bir numarasını görmedim koşusu depar atışıda komik  Big Grin