Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) (/showthread.php?tid=998)

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - turkuaz_0628 - 17-02-2022

Birileri bişeyler deniyor ya ters manyel var ya da hakikat kellesi alındı beklemedeyiz...

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Çotanax - 17-02-2022

Lüzumsuzların yaptığı dezenformasyona ihtiyaç yok

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - sokakbaşımeyhane - 18-02-2022

Milletin beğenmediği Osman Çırak gelse bundan 50 kat iyi olurdu
Yayın gelirinden 75 milyon TL para nerede???
25 milyona arazi almış diyorlar hayırlı olsun ne diyelim bir anda zengin oldu Başkan

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - sokakbaşımeyhane - 18-02-2022

İddialar vahim
Başkan kredi çekemedim paraları ödeyemem
Şapi para yoksa ben yokum
Futbolcular Hakan keleş istemiyoruz
Keleş hoca mı oldunuz lan???
Giresunlu bir gazetecinin iddiaları
Anlaşılan yol gözüktü
Bu takım buradan zor döner inşallah yanılırız

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - bulancak28 - 18-02-2022

El birliğiyle güzelim takımın anasını bellediler. Şu işin arkasında Karaahmet mi siyasiler mi kim var bilmemem ama şu takımın tek kuruş parasını çalanın çoluğundan çocuğundan çıksın valla artık yıldım bu ülkenin futbol saçmalığından.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - cotanak88 - 18-02-2022

2 tane yönetici iddaalar asılsız diyor yerel basın aksini söylüyor sonra yok öyle birşey çelişki var diyor benim görüşüm hakan karaahmet bırakmak için zemin hazırlıyor biri çıkar ben adayım derse anında bırakacak bence ama böyle bir ortamda kimse başkanlığa aday olmaz
Osman çırak falanda bizi kurtarmaz verebilecekleri hakan karaahmetin üzerine çıkmaz Giresun'un durumu belli bize cebinden gerektiğinde 100 milyon para verebilecek vergi rekortmenleri listesinde ilk 50 ye girmiş bir aday lazım ki düzlüğe çıkarsın ki ben öyle Giresun sevdalısı birini de göremiyorum aslında güzel bir projeyle Giresunspor futbolcu fabrikası haline gelebilir güçlü bir adayımız yoksa futbolcu pazarlayarak bu kulübü ayakta tutabiliriz ama bu sene olduğu gibi herkes günü kurtarma derdinde milyonlar yabancılara akıp gidiyor

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - semiko - 18-02-2022

ahmet mehmet hikaye. kim gelse bu düzen devam eder .
bu takım yıllardan beridir siyasilerden ondan bundan medet umdu.
kimseye demediler benim böyle projem var . destek olur musun ? bu projemin destekçisi sen ol reklamını sen yap. hep ben hep ben olmamalı. pazarlama stratejisi olmalı. marka değeri yaratmak gerek.
başkan projlerimiz dedi misyon vizyon dedi . hiç biri neredeyse olmadı.
kurumsal bir kimlik geldi evet. sancılı bir biçimde geldi saçma sapan bir admin vardı mesela.
bazı şeyler sancılı olur ama yoluna girer.
bence başkan süreci yanlış yönetti. altta başka şeyler var ise sorun büyük. pyerre için sorumluluğumuzun olduğu yazılıyor brezilya basınında . bize gelen bilgi direkt sözleşme feshedildi..sankhare olayında sorumlu kim ise çıkıp açıklayacak. hcoasından başkanına sportfi direktöründen menejerine. hesap verilmesi gereken bir camia var. haa bu sorular genel kurulda sorulur mu bilmem ? soran var mıdır bilmem. olan yine armaya sevdalılara oluyor.
özden reisi şuan çok iyi anlıyorum. iyi günde herkes iyidir. olay kötü günde ...

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Çotanax - 18-02-2022

Keşke hiç çıkmasaydık süper lige. İddaalar doğruysa amatöre kadar gideriz. İki Hakan geçen sen güzel iş yaptılar evet hakkını teslim etmek lazım ama bu sene de egolarının altında ezilip ben oldum delisi oldular. Maalesef görünen köy kılavuz istemez. İçerde bu denli büyük kargaşa varsa ve üstüne futbolcuların ödemesinde sıkıntılar yaşanıyorsa geçmiş olsun. Keleş bir an önce bırakmalı görevi Karaahmet ile birlikte.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - kty28 - 19-02-2022

(18-02-2022, 15:51)Çotanax Wrote: Keşke hiç çıkmasaydık süper lige. İddaalar doğruysa amatöre kadar gideriz. İki Hakan geçen sen güzel iş yaptılar evet hakkını teslim etmek lazım ama bu sene de egolarının altında ezilip ben oldum delisi oldular. Maalesef görünen köy kılavuz istemez. İçerde bu denli büyük kargaşa varsa ve üstüne futbolcuların ödemesinde sıkıntılar yaşanıyorsa geçmiş olsun. Keleş bir an önce bırakmalı görevi Karaahmet ile birlikte.

Sürekli kaybettiğimiz için oyuncuların maç başı ücreti almaması beklendik bir durum ancak yıllık ücretleri zamanında ödenmiyor ise sıkıntı büyük olur. İnşallah doğru değildir.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Pangal - 19-02-2022

Ödemesi gününde olan 1-2 takım belki vardır süper ligte. Ferhat Karademir bazen 2 ay geç ödediğimiz oluyor ödemeleri ama oyuncular çok karakterli bunu sorun etmiyorlar demişti. Yüksek ihtimalle geçen seneden devam eden karşılıklı güven var. Zaten yerli oyuncular + geçen sene takımda olanlar + flavio diabate belirli kısım maaş trabzondan alıyor sorun edeceğini zannetmiyorum çok büyük rakamlara ulaşmadığı sürece.