Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız!
2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Printable Version

+- Giresunspor.Net - Herkes Sever Biz Taparız! (http://www.giresunspor.net/forum)
+-- Forum: Giresunspor.Net Forumları (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Giresunspor Gündemi (http://www.giresunspor.net/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) (/showthread.php?tid=998)

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - maicon_28 - 29-05-2021

(29-05-2021, 09:52)semiko Wrote:
(29-05-2021, 01:35)maicon_28 Wrote: Onurcan hayatının futbol anlamında 2. hatasını yapar, eğer bizden ayrılırsa

ilk ayrılışında gelecek vaat eden kaleciler arasında yer alıyordu, daha pişmemişti heyecan yapıp Bursa'ya gitti şans bulamadı 2.ligte 3.ligte dolandı durdu. Gelişmek yerine, geriye gitti

Şimdi tekrar iyi bir seviyeye geldi, düzenli oynayıp bu seviyede kalmak hatta daha da gelişmek varken, piyasasını sıcak tutmak varken; ikinci veya üçüncü kaleci olduğu bir takıma giderse sonraki sezonlarda tekrar Ankara Adliye, Kırşehir, Erzincan, Karacabey seviyelerinde takımlarda yer bulur.
Ama bizde kalıp kısmen daha düzenli oynarsa, hem performans anlamında geriye gitmez hem de piyasasını sıcak tutar. Günün birinde bizden ayrılsa bile Gaziantep, Gençlerbirliği, Yeni Malatya, Göztepe seviyelerinde takılır en azından

erce'nin arkasına geçecek . erceyi geçme şansı var. ama eren'e kızgınız hala . onur da aynısını yapmasın

Bence Ts Uğurcan Çakır'ı bu sene de satmayacak

Uğurcan - Erçe - Onurcan

rotasyonu olur. Hatta geriden gelen 19-20 yaşında birkaç kalecileri daha var. Hiç belli olmaz, tamamen gözden bile kaybolabilir

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - kerasus - 29-05-2021

Şuana kadar herhangi bir isim belli olmasa da, kesin olarak anladığımız bir şey var. Transfer politikamızda değişen bişey olmayacak. büyüklerin istemediği çöpleri ve yabancı olarak menejer kimi itelerse onu alıcaz. Hatay'ı örnek alıcaz diyordu başkan. Hatay'ın tam olarak böyle yaptığına emin miyiz acaba? Bana daha çok Erzurum gibileri örnek alıyoruz gibi geldi.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - Pangal - 29-05-2021

Onurcan meselesini tam bilmiyorum ama trabzon uğurcanı kesinlikle satacak zaten ona göre harcama yapıyorlar. Onurcan geçen sezon 14 maç gol yememiş, toplam yediği gol; 3,1,2,3,1(10). İlk sorulması gereken biz Onurcana ne vaad ettik? Sana denk bir kaleci alırız kim iyiyse kale onun mu dedik? Sen otur kenarda bu takımda olman lazım mı dedik? Diğer taraftan trabzon ne vaad etti?

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - genoa28 - 29-05-2021

Ligler tescil edilmiş, ligde kalma, çıkma muhabbetleri de bitmiş oldu böylece

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - genoa28 - 29-05-2021

Ramazan Köse işi de olacak herhalde, yere yatmaktan aciz, sıfır refleks bir adam, neyi amaçlıyoruz merak ediyorum.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - heyulaanil28 - 29-05-2021

O değilde bizim kupa töreni olayı yalan oldu herhalde  Big Grin

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - mvsr - 29-05-2021

(28-05-2021, 18:54)mvsr Wrote: Zanka bizde her türlü iş yapar.Asla hayır demem.Allahyar kiralandığı ligde yılın oyuncusu seçilmişti galiba onu bize yedirmezler.Yine haber başlığı olarak TS'nin 5-6 oyuncu ile yollarını ayırdığını gördüm.Kimler olduğunu bilmiyorum, içlerinden ilgileneceğimiz çıkabilir.

Konu dışı; İskenderunspor'un Riekerink ile sözleşme imzaladığını yazdı medya.

TS'den ayrılan sol bek Marlon Rodriques Xavier ile ilgilendiğimizi yazmış Giresunsporgazete.Aynı oyuncu ile Hatay, Alanya ve Rize'de ilgileniyormuş.

https://giresunsporgazete.com/trabzondan-ayrildi-giresunsporun-gundeminde/

Şampiyonluk kupasını ligin ilk iç saha maçında alabiliriz.Ayrıca bir kupa töreni olacağını düşünmüyorum.Pandemi her işe engel.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - yyh_28 - 29-05-2021

Mehmet Taş şu an instagramda canlı yayında. Kesinlikle kalmak istediğini, duygusal olarak Giresun'a bağlı olduğunu, asla ayrılmak istemediğini söyledi. Yakın zamanda imzalayacağını söylüyor.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - bulancak28 - 30-05-2021

Taş kalır her türlü, başkan ve ailesiyle araları çok iyi ben zannetmiyorum yol vereceklerini. Hüsam'ı da duygusal sebeplerden ötürü süper ligde oynattığımızı görmek isterim.
Onurcan konusuna anlam veremiyorum eğer gerçekse. İyi bir teklif gelir tamam gönderirsin de ısrarla yeni kaleci almak istemenin alemi ne acaba? Ben iddia ediyorum Onurcan bu ligde krallar gibi oynar.
Balde, Nalepa, Sergio ve Diarra kalıyor. Yerlilerden sanırım Hayro ve CHB kaldı, Taş ve Eren Tozlu da bence kesin kalır. Gerçekten çok merak ediyorum nasıl bir kadromuz olacak.

RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler) - maicon_28 - 30-05-2021

ben de kadroyu çok merak ediyorum
olabildiğince Türkiye'de oynamamış yabancı futbolcu istiyorum

Biz patlatırsa daha önce Türkiye'de ne bileyim Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerde oynayıp sonra bize gelmesi ve Giresun'u beğenmemesi, Giresunspor'u küçük görebilecek yabancı futbolcular negatif anlamda patlatır, takımı karıştırır, lobi yaparlar

Yılmaz Vural'a tam manasında güvenmesem de, anlattıklarının yarısı bile doğruysa Manuel Da Costa, Aatıf Şeyşu, El Kebir Erzurum'da neler yapmış.

Türkiye'de papaz futbolcu sistemine alışan yabancılar bizi parmağında oynatır, takımı karıştırır. O yüzden kesinlikle yurtdışından alalım yabancıları.