Giresun'dan Haberler
20-07-2017, 12:56,
RE: Giresun'dan Haberler
(19-07-2017, 17:52)chotanax Wrote: Değişen kabine ile Nurettin canikli milli savunma bakanı oldu.

Elle tutulur bir ordumu bıraktılar. Zor iş, olmayan ordunun bakanlığını yapmak.
Reply
21-07-2017, 15:04,
Tsk'ya Fındık alsın Canikli. Asker Fındık da yesin.
Reply
24-07-2017, 15:35,
Ben Giresun valisini pek beğenmedi. itici geliyor biraz bana. geçen konuşma yaparken tv de rast geldi. iddaalı konuşuyor falan bilmiyorum yani hayırlısı olur umarım
Reply
24-07-2017, 16:13,
'Faydası olmayan kilisenin papazını sökeyim' diye bir laf var.
İsterse ABD başkanı olsun.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
18-08-2017, 19:07, (This post was last modified: 18-08-2017, 19:07 by kral1234.)
Biraz önce Söke'nde bi abi kardeşini bıçakla öldürmüş bu ne lan?
Reply
20-08-2017, 10:40,
20 Ağustos 2017 tarihli resmi gazetede yayımlanmış olan atama kararlarıyla Giresun'da vali yardımcılığı ve emniyet müdürü kadrolarında değişiklik olmuştur.

Hayırlı uğurlu olsun.
Reply
17-09-2017, 13:39,
Eylül ayı itibari ile fındık hasatı gerçekleştirilmiştir.Fındığı harman edip depolama aşamasına geçirmek için üretici son demleri için uğraşmaktadır.Fakat fiyat konusunda üreticiler son derece rahatsız.Üretici çeşitli fındık bölgelerinde protesto amaçlı fındık bahçelerini sökmektedir.Ulusal basında geniş yer bulan fiyat konusunda tarım bakanı Fakıbaba; 'Üreticinin %80'ni fiyatlardan memnun' açıklaması yapmıştır.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
17-09-2017, 18:04,
Bu yüzde 80i nasıl buldularsa memnunmuş diyorlar bir de..Gerçi bizim millet çamur çorak 10 senedir bitmeyen yoldan gider her gün isyan eder amayüzde 80 oy çıkarır yine...
Reply
17-09-2017, 18:11,
milleti perişan ettiler bide üstüne d..ak geçiyolar resmen. ama ne yalan söyliyim harbi mütehak bizim millete. sosyal medyada hala protesto edenlere saydıran aman hükümete laf gelmesin diye uğraşan giresunluları gördükçe utanıyorum.
Reply
24-10-2017, 20:51,
Eren Bülbül'ü şehit eden terörist Giresun Kulakkaya'da yakalanmış. Bu haberi giresun medyasından değil de tabiki ulusal medyadan öğrendik. bizim gazeteciler ne yapıyor acaba? basın ilan kurumundan gelecek para için sözde gazetecilik işi yapılırsa ancak bu kadar olur zaten.
ikinci konu bu kevaşe çocukları kulakkayada nasıl barınıyor? ben oralara gittiğimde gabak gibi belli oluyorum hemşerim kimsin neyin nesisin diye soruyorlar. bu adam ta oralara kadar nasıl gidip de s2ne buyruk yaşıyor anlamış değilim.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)