Passolig e-Bilet
16-08-2014, 01:07,
RE: Passolig e-Bilet
takım ligin ilerleyen haftalarına dogru kafaya oynasın herkes tıpış tıpış alıcak kimseyi durduk yere fişlemıyorlar sen stadda rahat durursan adam akıllı maç izlersen kimseyi fişlemezler ben başvurumu yaptım neredeyse 1 aydır basım aşamasında ligin 10 . haftasına yetişir herhalde Smile
Reply
16-08-2014, 10:39,
(16-08-2014, 01:07)körliman tayfa Wrote: takım ligin ilerleyen haftalarına dogru kafaya oynasın herkes tıpış tıpış alıcak kimseyi durduk yere fişlemıyorlar sen stadda rahat durursan adam akıllı maç izlersen kimseyi fişlemezler ben başvurumu yaptım neredeyse 1 aydır basım aşamasında ligin 10 . haftasına yetişir herhalde Smile
tamam iktidarı savunacaksın anladıkta, bu ne demektir yahu? hiçmi hayatında maça gitmedin hiçmi görmedin o ortamı? ben uslu uslu durduğum yerde jop ve biber gazı yediğimi biliyorum akp köpeği polislerden.
Reply
16-08-2014, 13:32,
herkes kendi adına konuşsun ben passolig flan almıyorum birde tıpış tıpış gidecekmiş yolun açık olsun bilader Big Grin
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
16-08-2014, 14:46, (This post was last modified: 16-08-2014, 14:48 by körliman tayfa.)
(16-08-2014, 13:32)heyulaanil28 Wrote: herkes kendi adına konuşsun ben passolig flan almıyorum birde tıpış tıpış gidecekmiş yolun açık olsun bilader Big Grin

takımı tribünde desteklemedıkten sonra ne işi kaldı buradan eleştirmenin tepki gösterıleceksede tribünde gösterilir passolige ayrıca sezon başı ben almıyorum diyen tribünlerin hepside şu anda alıyor lig başlasın yine dolar stadlar herkeste verir 15 tl
Reply
16-08-2014, 15:18,
passolig alarak takımı değil çalık grubunun iş yapmayan bankasını destekliyosun. takımı desteklemek istiyosan git storeden bol miktarda forma tişört vs lisanslı ürün al. yada klübe üye ol her ay aidat öde.
Reply
17-08-2014, 23:49, (This post was last modified: 17-08-2014, 23:52 by 123456.)
(16-08-2014, 14:46)körliman tayfa Wrote:
(16-08-2014, 13:32)heyulaanil28 Wrote: herkes kendi adına konuşsun ben passolig flan almıyorum birde tıpış tıpış gidecekmiş yolun açık olsun bilader Big Grin

takımı tribünde desteklemedıkten sonra ne işi kaldı buradan eleştirmenin tepki gösterıleceksede tribünde gösterilir passolige ayrıca sezon başı ben almıyorum diyen tribünlerin hepside şu anda alıyor lig başlasın yine dolar stadlar herkeste verir 15 tl

Normalde kağıt biletle girdiğim maça şimdi fazladan olarak 15 tl ve her maç +2 tl neden vereyim.Sakın klube de para kalacak falan deme zaten aldığım biletin parası klube kalıyordu.Niye aracı sokayım ki.Birileri benim sevdam üzerinden rant sağlıyorsa ona çanak tutmam ben.
Fişlenme olayı cabası şurada maça gidipte küfür etmedim diyecek adam yoktur.Beyefendiler izleyecek seni sende o gün biraz gerginsin takımda kötü biraz fazladan sinkaflı cümleler etmişsin.Gel bakayım sana diyecek.
Reply
18-08-2014, 22:44,
passolig herkesce eleştirilen bir uygulama çoğu kişi istemeden mecbur alıyor o zaman kulüpler 3 maçlık kombineler satsın daha iyi yok alışveriş yok ulaşım kısaca işin ince dümeni burda iş yapmayan para kazanamayan erdoğanın damatının bankasını ihya etmek passolig almıyorsunuz kredi kartı alıyorsunuz haberiniz olsun örnek puan paralar avantajlar gibi ayrıcalıkları var bu tribün kartının anlaşmalı olduğu firmalar var örnek burrger kıng kiğılı medicalpark gibi markalar bunlarda onların yamağı boş iş passolig ama sıkıntı şurda maçı stadda izleyemiyon işte..
Reply
19-08-2014, 00:42,
Köyde ki emicem anlamaz bu passoligden.
Passolig denilen zımbırtı liglerin başlamasına az zaman kala işlemeyen altyapısı ile sıkıntı yaratır durumda.
Kartı almıyorum.Alanlara hayırlı uğurlu olsun.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
19-08-2014, 14:51,
Koydeki emicemin maca gelmemesi bir yandan da cok guzel. Fanatik olan zaten alir gelir. Oturup cekirdek yiyecek kufur edecek kocamanlar gelmesin.
Reply
19-08-2014, 15:34,
Fenerbahçe bu kartın sahibi bankayla değişik bir anlaşma yapmış. Kart ücretini 8 TL'ye çekmişler ve kredi kartı, toplu taşıma gibi özellikler yokmuş. Trabzon ise daha farklı bir kampanya başlatmış, kombine alana bu kartı ücretsiz veriyorlarmış Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)