Passolig e-Bilet
24-08-2014, 20:07,
RE: Passolig e-Bilet
passokart alanların en kısa zamanda hiç suçu bile yokken stadda alıntı olup ceza yemelerini diliyorum. hatta merak ediyorum, takım tek kale oynadığı bi maçta misal 3-2 kazandımız konya maçındaki gibi bi hakem faciasıyla karşılaştıklarında nasıl tepki verecekler hiç küfretmeden. yada rize maçındaki cüneyt çakır gibi 1 metre dışardan aleyhimize penaltı çaldıklarında ne tepki verecekler tribünden? aa sayın hakem sizi eshefle kınıyorum bu kararınızdan ötürü. sizin gibi saygıdeğer birine hiç yakıştıramadım böyle yanlış bir kararı.
Reply
24-08-2014, 23:42,
o kadar da değil. kimse ceza yemesin arkadaş. herkes iyisiyle kötüsüyle aşık olduğu renklerin peşinde veya bu uygulamaya destek veriyorlar. saygı duymak lazım.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
25-08-2014, 11:30, (This post was last modified: 25-08-2014, 11:31 by körliman tayfa.)
(24-08-2014, 20:07)kerasus Wrote: passokart alanların en kısa zamanda hiç suçu bile yokken stadda alıntı olup ceza yemelerini diliyorum. hatta merak ediyorum, takım tek kale oynadığı bi maçta misal 3-2 kazandımız konya maçındaki gibi bi hakem faciasıyla karşılaştıklarında nasıl tepki verecekler hiç küfretmeden. yada rize maçındaki cüneyt çakır gibi 1 metre dışardan aleyhimize penaltı çaldıklarında ne tepki verecekler tribünden? aa sayın hakem sizi eshefle kınıyorum bu kararınızdan ötürü. sizin gibi saygıdeğer birine hiç yakıştıramadım böyle yanlış bir kararı.

bazen senin giresunsporu tuttugundan şüphe ediyorum sen yakında çotanak storeyede karşı çıkarsın terzi hüseyinden 5 liraya almak varken negerek var degil mi 50 lira vermeye
Reply
25-08-2014, 13:29,
(16-08-2014, 15:18)kerasus Wrote: passolig alarak takımı değil çalık grubunun iş yapmayan bankasını destekliyosun. takımı desteklemek istiyosan git storeden bol miktarda forma tişört vs lisanslı ürün al. yada klübe üye ol her ay aidat öde.

(25-08-2014, 11:30)körliman tayfa Wrote: bazen senin giresunsporu tuttugundan şüphe ediyorum sen yakında çotanak storeyede karşı çıkarsın terzi hüseyinden 5 liraya almak varken negerek var degil mi 50 lira vermeye

takıma destek olmak ve store konusunda 2 sayfa önce yazdığım mesaj hala duruyor. sen buradam, aşağıda yazdığın sonucu çıkarıyorsan eğer sana türkçe dersi veren hocanın taa ...... işini düzgün yapmıyorlar sonra bizim başımıza bela ediyorlar böylelerini.
Reply
25-08-2014, 13:35, (This post was last modified: 25-08-2014, 13:37 by körliman tayfa.)
(25-08-2014, 13:29)kerasus Wrote:
(16-08-2014, 15:18)kerasus Wrote: passolig alarak takımı değil çalık grubunun iş yapmayan bankasını destekliyosun. takımı desteklemek istiyosan git storeden bol miktarda forma tişört vs lisanslı ürün al. yada klübe üye ol her ay aidat öde.

(25-08-2014, 11:30)körliman tayfa Wrote: bazen senin giresunsporu tuttugundan şüphe ediyorum sen yakında çotanak storeyede karşı çıkarsın terzi hüseyinden 5 liraya almak varken negerek var degil mi 50 lira vermeye

takıma destek olmak ve store konusunda 2 sayfa önce yazdığım mesaj hala duruyor. sen buradam, aşağıda yazdığın sonucu çıkarıyorsan eğer sana türkçe dersi veren hocanın taa ...... işini düzgün yapmıyorlar sonra bizim başımıza bela ediyorlar böylelerini.

giresun şu anda 950 adet passolig satmış samsunspor 4500 sınırında konyaspor ve balıkesir 10.000 i geçti sana inat passolig alınıcak sende evde çekirdek yer trt den izlersin maçları sonrada hemen interneti açar buradan takımı eleştirirsin seni hıncal uluça benzetiyorum maça gitmez oturdugu yerden sadece yazar Smile
Reply
25-08-2014, 14:42,
3.ligde bile 10 binleri gören giresunspor daha 1000 tane bile passolig satamamış ve sen bunla gurur duyuyorsun öylemi? zaten sana inat demenden belli senin amacın giresunsporu desteklemek değil. yoksa koskoca giresunsporun 950 tane satmasından memnun olmazdın. ayrıca aklı başında her tribüncü zaten karşı çıkıyor passolig denen saçmalığa. bu konuda tek değilim yani. birçok taraftar grubu passolig almayacağına dair basın açıklaması falan yaptı. eğer sende gerçekten giresunsporlu olsaydın, koskoca giresunspor neden 950 kişiye oynayacak diye düşünür bunun sorumlularını savunmak yerine lanet okurdun.

ayrıca evet passolig almayacam ve takım hakkındada yeri geldi eleştiririm yeri geldi alkışlarım. ne yani aktifbank müşterisi olmayanlar giresunspor hakkında yorum yapamazmı? bende garanti ve halk bankası müşterisiyim ama kurtarmazmı acaba? Smile hem garantinin sahibi şahenkte yandaş yalakalardan olduğuna göre heralde ucundan biraz yorum yapma şansımız olur belki Big Grin
Reply
25-08-2014, 17:36,
Adam passolig almayanı çekirdek yemekle eleştiriyor.Sen o çekirdeği de yiyemezsin yakında maçta.Yere attığın için kabuğu ceza alırsın.Sana hayırlı fişlenmeler.Maçta falan sakın sinkaflı cümleler de etme benden sana tavsiye.Bak Demirören dedi hemen onu sorguya alacaz diye.
Ayrıca satılan 1000 passolig bile durumun ne kadar kötü olduğunu gösterir.Biz ilk maçı normal şartlarda minimum 10-12 bin kişiye oynardık ki alan 1000 kişinin maça geleceğide garanti değil hatta 20 bin kişi alsın passoligi, 100 bin kişilik şehirde sadece 20 bin kişinin maça gitme hakkı olacak böyle saçma şey mi olur.Ne mantıkla passoligi savunuyorsunuz anlamıyorum.
Reply
25-08-2014, 18:41,
son iki sezonda giresunspor en çok cezayı stada usulsüz seyirci alımından yedi yani stadda 5000 kişi var satılan bilet sayısı 2000 yada 3000 civarı millet alışmış bedava girmeye ben böyle taraftara karşıyım yoksa passoligi ne savunucam her sene her sene 15 tl vermek mantıklı degil tabıkı ama stadda koltuk kıranın yada taşkınlık yapanında elbet bir cezası olmalı
Reply
25-08-2014, 19:38,
ben passolig flan almıyorum o alan 900 kişide çekirdekçi godamanlardır tribüncü tayfadan passolig alan yok biz samsuna full çıkarma yapardık şuan samsun deplasman hazırlığı yok.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
25-08-2014, 20:11,
(25-08-2014, 18:41)körliman tayfa Wrote: son iki sezonda giresunspor en çok cezayı stada usulsüz seyirci alımından yedi yani stadda 5000 kişi var satılan bilet sayısı 2000 yada 3000 civarı millet alışmış bedava girmeye ben böyle taraftara karşıyım yoksa passoligi ne savunucam her sene her sene 15 tl vermek mantıklı degil tabıkı ama stadda koltuk kıranın yada taşkınlık yapanında elbet bir cezası olmalı
tabi ya, bu passolig sırf bunun için çıktı zaten. tayyipin gözüne uyku girmiyormuş giresunspor stada usulsuz seyirci alındığı için ceza alıyor diye. sonunda bu parlak fikir gelmiş aklına. passoligin tek amacı zaten biletsiz seyirci alınmasını önlemekti. yahu kendin inanıyormusun bu zırvaladığın şeylere? eğer aklına yatan bişey varsa sonuna kadar savun. ama öyle tutarsız öyle saçma sapan sebeplerle geliyorsunki, belliki sende savunmanın sebebi çok iyi bişey olduğundan değil. sana biri bunu iyi bişey diye kakalamış. sende sormamışsın nesi iyidir, kime ne faydası vardır diye. zaten sorgulasan böyle yazmazsın.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)