BSL 2016-2017 Sezonu
04-02-2017, 20:44,
RE: BSL 2016-2017 Sezonu
Koyduk be sezonda iki kere Trabzon'a koymak büyük mutluluk Tebrikler çocuklar hepinizin yüreğine sağlık Eline sağlık ayağına sağlık adamsınız şu kadroyla bu başarıları yakalıyorsunuz ya helal olsun size Hepinizi alnınızdan öpüyorum
KEŞAPLI OLMAK GÜZELDİR... Smile USUL usul GELİYORUZ..
Reply
04-02-2017, 20:46,
Vallahi müthiş maçtı be. Sonunda kazandık.
Reply
04-02-2017, 20:50,
Güzel sapladık cidden
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Reply
04-02-2017, 20:58,
Fakat iyi sapladık. Net hani böyle. Çok güzel bir "basma" işlemi oldu. Hani dedik böyle koyulur mu ? Koyuluyormuş. Elinize kolunuza sağlık çocuklar.
Reply
04-02-2017, 21:11,
fenaydı maç eğer yenilsek alt taraf bize yaklaşıyordu ve düşme tehlikesi çanları bizim için de çalardı artık..
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
04-02-2017, 21:29,
Çok güzel oldu.Çok da iyi oldu taam mı ?
Ne uzatmalardı arkadaş.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
04-02-2017, 21:51,
EL PATRON Smile Koyar acımaz hamsispora samsun gibi her sene çift tarife Smile totoşlar birde hakemden dem vuruyor dehhh dehhh !
Başkentten !
Reply
04-02-2017, 21:55,
Efsane efsane ne efsanesi mına koyduğum bordo mavisi.

Şaka bi yana iyi oynamadan kazandık ama böyle koymanin tadı çok başka. Gill diyorum başka bişi demiyorum.
Reply
04-02-2017, 23:32, (This post was last modified: 04-02-2017, 23:34 by Semih Karahan.)
Anca eve geldim ses yok zaten .Maç tek kelimeyle müthişti . Trabzon yönetimini kerim başkan korumasaydı ulan varya Big Grin süper olurdu. Yönetim ve koçları maçı çok sabote etti. mola dan sonra en az 10 saniye daha bench de durdular ki bunu hep yaptılar buna yaptırım bile olmadı. koçları çıldırdı hakeme yürüdü teknik bile çalmadı. maçtaki kel hakem cidden giresun aleyhine çok karar verdi. erol can çinko ise kaptana atar yaptı bide üstüne yürüdü sonra iki teknikten dönüldü ve onlara teknik çalındı. Ledo eski formu yok adam dizinden sakatlandı ama el bilekleri de gitmiş. armstead ı için kötü konuştum ama lafımı yedirdi bana resmen. kaptan inanç koç ise cidden bugun çok katkı yaptı. emircan git gide kendini bitiriyor. yok sene basında sunları bunları yaptım diyordu ama bitmek üzere emircan. ivanov kaçırdığı pozisyon vardı ama o da iyiydi . maçı kurtaran ise gill idi. adam taşıdı takımı ya. bu arada doğuş çok iyi pres yapıyor. hakemler çok kolay faul çaldı bizlere. türkiyede giresuna karşı cidden karşı lobi var . ben buna ciddi ciddi inanmaya başladım. koç umuzun olmaması bizi etkiledi . umarım ledo iyileşir. metin süre bulamadı ona şaşırdım. ayrıca enes berkay ise oyuna etki edemiyor çok basit hatalar yapmaya devam ediyor ki bize karşı oynasaydı daha çok hata yapardı. ts nin 35 numarası ise çok provakatifti. valla hala maçın sevincini yaşıyorum. sırf maçın sonunda koydukmu diye bağırmak için kazanın dedim ya Big Grin
Edit: maçı anlatan ismail şenolun maç umrunda değildi. paso telefona falan baktı ne bileyim. birde onu türk basketbolunun gelişimi için uğraşan biri sanırdım. giresun a hiç önem değer verilmiyor. ts nin forma arkasının alt tarafındaki sponsor istanbul aydın üni . ne alaka lan :/ bizde iki tane var biri şort biride arkada altta. umarım destek bulunur. belediye takımı diye partili muhabbeti yapılmaz inşallah. ama yönetimde alt yapıya önem vermeli yetenekli gençler var altlarda ( yani az çok benim bildiğim. sokak turnuvaları baya iyiydi ataparkta )
Reply
05-02-2017, 00:06,
(04-02-2017, 23:32)Semih Karahan Wrote: Edit: maçı anlatan ismail şenolun maç umrunda değildi. paso telefona falan baktı ne bileyim. birde onu türk basketbolunun gelişimi için uğraşan biri sanırdım. giresun a hiç önem değer verilmiyor. ts nin forma arkasının alt tarafındaki sponsor istanbul aydın üni . ne alaka lan :/ bizde iki tane var biri şort biride arkada altta. umarım destek bulunur. belediye takımı diye partili muhabbeti yapılmaz inşallah. ama yönetimde alt yapıya önem vermeli yetenekli gençler var altlarda ( yani az çok benim bildiğim. sokak turnuvaları baya iyiydi ataparkta )

Harbiden ha tüm maç yanında telefona baktı. Maçı izleyen var mı pek konuşmadı gibi geldi bana
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)