Poll: Yönetim İstifa etmeli mi ?
You do not have permission to vote in this poll.
Evet, olağanüstü kongre kararı ile en kısa sürede yönetim değişmeli.
64.71%
11 64.71%
Evet ama sezon sonu yapılacak kongre ile yönetim değişmeli
35.29%
6 35.29%
Hayır, yönetimden son derece memnunum.
0%
0 0%
Total 17 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET)
26-11-2018, 11:15,
RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET)
10 maç
2 galibiyet 2 beraberlik
6 mağlubiyet
Galibiyetin birisi aciz Karabükspor karşısında.Bu seri bizi küme düşürür.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
27-11-2018, 13:02,
Beş dk once mesut erdogan yazmış kongre diye. Haydi hayırlısı bakalım
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
27-11-2018, 13:35,
Başkanın siyaset derdi vardıysa şimdilik askıda. Belediye için aday olamadı, vekillik için daha zaman da var. Bence bırakacak.

Eğer yok Giresunspor aşkıyla yanıyorum diyorsa o zaman hemen kongre yapıp karşısına rakip alsın. Görelim kim seviyor kim sevmiyor.
Reply
27-11-2018, 13:47,
Değişiklik iyi gelecektir.
GİRESUNLUYUZ ÖLSEKTE EĞİLMEZ BAŞIMIZ, VASİYETİMİZ OLSUN YEŞİL BEYAZ MEZAR TAŞIMIZ
Reply
27-11-2018, 21:31, (This post was last modified: 27-11-2018, 21:33 by halil28.)
Bozbag birakmicak vali, baskan, bakan,vs...... hepsi arkamda demis, aralikda kongre karari almis , varsa kendine guvenen ciksin karsima demis. Soylediklerinden bunu anladim.....
Reply
27-11-2018, 21:55,
geçen sene için, sezon sonunda bu takımı çıkaramazsam bırakırım diyen adam, geçen sene R yaptığı gibi bu seneyide çöpe attı ama hala aynı teraneler. "ben bu takımı aldığımda... bla bla bla..
Reply
27-11-2018, 22:19,
Bakalım kongrede adayladaylar nasıl olacak. Umarım güçlü bir liste olur. Ama aday olursa Bozbağın net devam etmesini isteyeceğim isimler var. Bunlardan ilki Osman Çırak. Ikincisi Ömer Ülkü. Ucuncusu de Serkan Cihan.
Bunlar bir kere Giresundan uzak Istanbul da yasayan kişiler. Benim hatırladığım kadarıyla Istanbuldan başkan olupta takımı iyi yöneten kimse yok. Başkan Giresunda ikamet ediyor olmalı. Istanbuldan güçlü isimler listeye dahil edilebilir. Yukarıdakilerden ikisi daha önce Giresunspor başkanlığı yapmış ve bu başkanlığı becerememiş isimler. O sebeple hiç bulasmasinlar takıma.
Ben yetiştiğim kadarıyla yaşım gereği Gürcan Ejderoglu, Osman Çırak, Fatih Kitapçı, Olgun Peker, Osman Çırak, Omer ülkü, Kayyum,Ferhat Abidinoglu, Mustafa Bozbag yönetimlerini gördüm. Bunlar arasında Fatih Kitapçı 2,Mustafa Bozbag bir şampiyonluk yaşattı. Eleştirdik yeri geldi ovduk fakat son 20 senede en başarılı ikinci başkan (belki en basarili) Mustafa Bozbag olmuştur. Doğrusu yanlışı ile. Mustafa Bozbağın temel hatası kendisini sportif direktör olarak gormesi ve burnunun dikine çok gitmesi oldu. Elestirildikce bazı yanlışlarda diretti. Ayrıca Mustafa Bozbag döneminde açıklanmayan fakat taraftarın genel olarak çok merak ettiği meseleler var. Bunlardan ilki Jugurtha Hamroun davası, ikincisi ise Dodonun transfer ücreti üçüncüsü ise Özgür Yılmaz ve Berkan Yıldırım gibi bu takıma 5 sene hizmet etmiş isimlerin apar topar yollanması. Umarım bunları detaylı olarak açıklar.
Mustafa Bozbag kongrede aday olursa onu yenecek tek isim var oda zaten aday olmaz. ( Fatih Kitapçı) Bozbag aday olmaz ise nasıl bir liste oluşacak çok çok merak ediyorum gerçekten. Giresunspor için hayırlı olan ne ise o olur inşallah.
Reply
27-11-2018, 22:28,
Cok iyi hocalar getirdim demis erkan sozeriler metin diyadinler yuceller vs...ama ne yazik ki bugun bu kulupte hala baskanlik yapiyorsa onu borclu oldugu mehmet birinciyi agzina almamasida onun ne kadar kaprisli oldugunu gisteriyor maalesef..sampiyon olupta takvime kendisini ve bir ise yaramayan yoneticileri boy boy fotolarini gosterdigi gunden beri gozumden dustu sifirin altinda devam ediyor..8 milyon borc nerden cikti??
Derelili çotanak
Reply
27-11-2018, 22:30,
Hani borcumuz yoktu..rant sizdde mi bulasti??Hani seffalik??giderleri gelirleri acikla gorelim bakalim ak koyun kara koyunu
Derelili çotanak
Reply
27-11-2018, 22:42,
(27-11-2018, 22:28)sokakbaşımeyhane Wrote: Cok iyi hocalar getirdim demis erkan sozeriler metin diyadinler yuceller vs...ama ne yazik ki bugun bu kulupte hala baskanlik yapiyorsa onu borclu oldugu mehmet birinciyi agzina almamasida onun ne kadar kaprisli oldugunu gisteriyor maalesef..sampiyon olupta takvime kendisini ve bir ise yaramayan yoneticileri boy boy fotolarini gosterdigi gunden beri gozumden dustu sifirin altinda devam ediyor..8 milyon borc nerden cikti??

Mevcut kadronun yıl sonuna kadar alacakları muhtemelen 8 trilyon.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)