19. Hafta | Giresunspor'umuz - Osmanlıspor
30-01-2019, 18:55,
RE: 19. Hafta | Giresunspor'umuz - Osmanlıspor
s.çtık

takviye yapılmadığı için ümit özatta istifa eder. Ümit Özatın gitmesi değilde kaos büyüyecek sorun o
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
30-01-2019, 19:09,
Transfer için son gun yarın değil mi??
Derelili çotanak
Reply
30-01-2019, 19:17, (This post was last modified: 30-01-2019, 19:18 by sokakbaşımeyhane.)
Transfer merkezi adlı site erdogan yesilyurt ile anlaşıldığını yazmış umarim doğrudur
Derelili çotanak
Reply
30-01-2019, 19:32,
(30-01-2019, 19:17)sokakbaşımeyhane Wrote: Transfer merkezi adlı site erdogan yesilyurt ile anlaşıldığını yazmış umarim doğrudur

Yüzde 90 sakattır Big Grin
Reply
30-01-2019, 20:14,
Son 1 gün. Bakalım neler olacak. Bu zamana kadar Erdoğan haricinde bir ses çıkmadı. Boşta kalmış kelepir forvet, defans vs. gelecek %90
Reply
30-01-2019, 20:44,
İki ay öncesine kadar saatte bir girip foruma bakardım. Transfer dönemlerinde bu süre tik haline gelip beş dkda bir sıklığına kadar inmişti.

Ama futbolcular, kazan kaynatma, UEFA lisansı diye gururlanirken dolapta tekrar soda kalmaması ayyuka çıkınca yeminle tiksindim.

Yeni başkanın eski yönetimin devamı olması pek içime sinmese de "acaba birşeyler değişir mi?" diye düşünmedim değil.

Ulan gerizekalı, senin neyine öyle düşünmek? Geçen sene hariç, al bir sene oynamamış topçuları, tutarsa başarı senin, tutmazsa yolla hocayı gitsin.

Bu transfer döneminde cyriac geldi ya, Özat anlattı ya durumu, yönetim yönetim olsa ertesi gün dava ederdi futbolcuyu sen bizimle dalga mı geciyon diye. O yüzden umudum yok yani. Yarın tahminim en az üç isimle anlaşırız. Kadro derinleşir ama içimdeki bu tiksinti geçmeyecek adım gibi eminim.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)