2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
06-06-2019, 23:32, (This post was last modified: 06-06-2019, 23:36 by turkuaz_0628.)
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Arkadaş ne 10 milyon borçmuş bi bitmedi bugün açıklanan tutara göre 4 milyonu şimdiki topçuya borç 6 milyon eski borç, başkan diyor 4-5 milyon ben gelince koydum anlamdım nasıl iş, devre arasında gelen topçu borcu 3,7 milyon vallaha yazık billaha yazık ya kabaca bu seneki topçu borcunu çıkarsan 5-6 milyon gibi cuzzi bir borç var, seneye 10 ila 12 milyonluk adam gibi bir takım kurabilirsek çok rahat çıkarız artı başarı taraftar eşleşmesi ile bilet konusunda ciddi satış yaşanabilir tüm bunlara ilaveten şu store işinide artık allah rızası için profesyonelleştirelim, dandik naylon forma 80 lira 100 lira milleti mal yerine koymasınlar, 2.ligdeki hatta birkaç 3.ligdeki storeleri görünce içim eziliyor.Kurumsallaşma koca bir '' 0 '' yıllardır.

Seçime tek liste girilecek demekki kamp yerleri bolu ve kızılcahamam olmuş ayarlanmış hatta.
Başkentten !
Reply
07-06-2019, 10:30,
Biara malum site olması lazım karalama haberi yapmıştı bilmem şukadar borç var diye. sacit başkan o an şehir dışında olduğu için giresuna döndüğümde detaylı basın açıklaması yapıcam demişti. ee noldu o açıklama?
Reply
07-06-2019, 12:48,
Başkanın açıklamasına göre borcumuz aslında 15 milyon. Kendisine olan borcu hariç tutmuş.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
07-06-2019, 19:17, (This post was last modified: 07-06-2019, 19:23 by sokakbaşımeyhane.)
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.uzun süredir.eski sifremle bir türlü giriş yapamadım.Forum yoneticilerinden yardım ıstiyorum yardımcı olursa sevinirim..
Ikincisi yazışmaları okuyorum başkan herkesi güzel kekliyor bana hiç inandırıcı gelmiyor..bir futbolcunun babasiyla konuştum sercani sakat olduğunu bile bile aldılar diye??Bir başkan sakat oynatmayacagi oyuncuyu neden alır??cvp komisyon..kimse kimseyi kandirmsasin..olgun acik acik yapıyordu bunlar gizli gizli..tek fark bu..kral çıplak...5 milyon borcu nasil yaptın..cyriac kaç lira aldi nereye kayboldu??
Seffamis ş.kerler öyle seffafligi..
Bende o twitleri okudum erkan sozeri yi bilemem ama başkan açıkça bayramla oturmuş..adam ispatlamış..zaten hüseyin kalparin ayrılma sebebi bu biz o menajerin topculrini almak zorundayiz demis ne demek bu???
Reply
07-06-2019, 19:41,
Az önce meydanda sacit başkan bozbağ ve eski yöneticilerle araca binip gittiler.Bana kalırsa bozbağın bir eli hala klüpte.
Genç Çotanaklar

Reply
07-06-2019, 21:03,
(07-06-2019, 19:17)sokakbaşımeyhane28 Wrote: Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.uzun süredir.eski sifremle bir türlü giriş yapamadım.Forum yoneticilerinden yardım ıstiyorum yardımcı olursa sevinirim..
Ikincisi yazışmaları okuyorum başkan herkesi güzel kekliyor bana hiç inandırıcı gelmiyor..bir futbolcunun babasiyla konuştum sercani sakat olduğunu bile bile aldılar diye??Bir başkan sakat oynatmayacagi oyuncuyu neden alır??cvp komisyon..kimse kimseyi kandirmsasin..olgun acik acik yapıyordu bunlar gizli gizli..tek fark bu..kral çıplak...5 milyon borcu nasil yaptın..cyriac kaç lira aldi nereye kayboldu??
Bende o twitleri okudum erkan sozeri yi bilemem ama başkan açıkça bayramla oturmuş..adam ispatlamış..zaten hüseyin kalparin ayrılma sebebi bu biz o menajerin topculrini almak zorundayiz demis ne demek bu???

tekrar hoşgeldin

ya 3. veya 4. kez karşılaşılan bir durum. Bundan sonrası için bir önlem alınamaz mı ? Şifre unutulduğu zaman site yönetiminden biriyle iletişime geçilemez mi? Güvenlik sorusuyla beraber şifre sıfırlama gibi durumlar

not: Bu arada başkana bende güvenmiyorum
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
07-06-2019, 21:18,
bende telefondan giremiyorum. normalde girdiğimde otomatik giriş yapıyordu kayıtlı zaten şifrem hem telefon hem bilgisayarda. bi süredir telefondan girdiğimde normal kullanıcı gibi şifresiz. şifremi girmeye kalksam garip bi uyarı veriyor.
Reply
07-06-2019, 21:23,
Giriş yapamayanlar bu tarayiciyi kullansinlar. Chrome tabanli reklam engelleyicili vir tarayici. Girişte sıkıntı yok.

https://play.google.com/store/apps/detai...kerbrowser
Reply
08-06-2019, 01:35,
Chromedan mobil giriş nedense sıkıntılı farklı tarayıcı kullanıyorum bende. 

Bizim takım geçen sene başından beri menajer kucağına oturmuş. O yüzden borç her sene artıyor. Borçsuz bırakıyorum diyen Bozbağ 6-7 trilyon borç kitlemiş. Ayrıca transfer tahtasıda kapalı. Sacit 4 ayda 5 trilyon para sokmus takıma. Sağdan soldan gelen parayı kendi üzerinden kesip bugün yarın temlik koydurmaz inşallah .

Diğer kısmı 4 trilyon mevcut kadroya borç var dedi . Geri kalan kime ? Bozbağa ne kadar borç var ? Bozbağın Dododan gelen parayı alacaklarının bir kısmına karşılık kendisinin aldığı iddiası doğru mu? 

Cyriac, Sercan , Mahmut Boz gibi sakat adamlar devre arası neden alındı. Orhan Taşdelen, Emre Nefis, Trore transferlerinde kim aracı oldu. Başkan bunların cevabını versin .

@sokakbasimeyhane Hüseyin Kalpar bu menajer için değil de Ozatin çalıştığı Metin Korkmaz için yollanmis olabilir. Çünkü Bayramın grubu ile Metinin grubu farklı diye biliyorum.
Reply
08-06-2019, 11:58,
(07-06-2019, 21:03)maicon_28 Wrote:
(07-06-2019, 19:17)sokakbaşımeyhane28 Wrote: Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.uzun süredir.eski sifremle bir türlü giriş yapamadım.Forum yoneticilerinden yardım ıstiyorum yardımcı olursa sevinirim..

tekrar hoşgeldin

ya 3. veya 4. kez karşılaşılan bir durum. Bundan sonrası için bir önlem alınamaz mı ? Şifre unutulduğu zaman site yönetiminden biriyle iletişime geçilemez mi? Güvenlik sorusuyla beraber şifre sıfırlama gibi durumlar

not: Bu arada başkana bende güvenmiyorum

facebook ile giriş yapmıştım taaaaa yıllar önce öylede devam ediyordu. ismim soyismimle. sonrada sıkıntılar oldu şifre mail derken bende yeni hesap açtım ne yapam Sad
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)