2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
28-06-2019, 12:45,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Ne Mustafa çevik denen kişinin ne de hocanın açıklamalarını bulabildim. Zahmet olmazsa biri tam olarak neler söylendi buraya yazabilir mi?
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
28-06-2019, 13:37,
Hocanın da başkanın da menajer sevdalısına düştük. Bu klüp iflah olmaz.
Reply
28-06-2019, 13:48,
Erkan Sözeri her takımla şampiyon oluyormuş gibi şampiyonluk takımı kurarsanız gitmem, bundan topçu alırsanız gitmem ama bundan alırsanız giderim. Daha iyi takım teklif yaparsa giderim yoksa gitmem. "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" git ya koca camia senle mi uğraşacak.Tamam iyi hoca falan da fazla naz aşık usandırır. 

Yok Erkan gidecek üstüne Ahmet Tasyurek gelecekse yönetimde yol alsın bir zahmet .
Reply
28-06-2019, 14:03,
http://www.memleket.com.tr/onceligim-gir...72913h.htm
Sözeri, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeşil-beyazlı ekiple opsiyonlu mukavelesi bulunduğunu belirterek, Giresunspor'da kalmasının tek şartının şampiyonluk hedefiyle bütçe hazırlanması ve kadro kurulması olduğunu ifade etti.

Bu adam baştan herşeyi söylemişti bunu herkes biliyor bir transfer listesi hazırlamıştır yönetime sunmuştur yönetim onu alamayız bunu alamayız demişse adam da haklı inanmadığı oyuncu grubuyla yola çıkıp bize burda şampiyonluktan vaatleri verse daha mı iyi?
Bir de bu yönden düşünmek lazım.Tabi şu an hiçbirşey resmiyet kazanmadı bekleyip göreceğiz.
Reply
28-06-2019, 14:38,
Erkan hocaya bak sen her seferinde şampiyonluk kadrosu kurulursa kalırım diyo.kardeşim zaten şampiyonluk kadrosu kurulduğu an biz her hocayı getiririz.sen anlaşılan bursasporun yolunu yapıyosun.bence önce erkan hoca gönderilmeli gram inanmıyorum başarı yakalacağımıza.ayrıca başkana da inanmıyorum yol yakınken keşke tekrar kongre kararı alınsa...
Reply
28-06-2019, 15:47,
Erkan Hoca kalacağını açıklamış, yılan hikayesine döndü olay
Reply
28-06-2019, 16:22,
genoa28 Wrote:Erkan Hoca kalacağını açıklamış, yılan hikayesine döndü olay

ne erkandan ne giresun yönetiminden bir cacık olmaz..pürüz çıkınca geri dönmüştür....
hadi hayırlı traşlar
Reply
28-06-2019, 17:00,
Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, yaptığı açıklamada, son günlerde başta Bursaspor olmak üzere kendisiyle ilgilenen kulüplerin olduğunu söyledi.

"Giresunspor ile hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum"

Sözeri, Giresunspor ile de bu ay sonuna kadar opsiyonlu sözleşmesi olduğunu anımsattı.

"Giresunspor'da devam etmeye karar verdim, çünkü Giresun camiasının bana sevgisi ilgisi her zaman olduğu gibi çok üst düzeyde. Bursaspor camiasından da aynı ilgi ve alakayı gördüm fakat Giresunspor ile kontratım varken ayrılma opsiyonumu kullanmak yerine, kontratımın devam etmesini uygun gördüm. Giresunspor ile şampiyonluğa oynayacak bir kadroyu kurarak hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum."

Sözeri, kamuoyunun kendisiyle ilgili belirsizlik anlamında daha fazla meşgul edilmesini istemediğini belirterek, 1 Temmuz'da Giresunspor ile yeni sezon çalışmalarına başlayacağını aktardı. Erkan Sözeri, kendisiyle ilgilenen kulüplere ve teveccühlerine de teşekkür etti.

Kaynak: AA
Reply
28-06-2019, 17:01,
Bursaspor benden vaz geçti anlaşamadık= Giresunspor’da kalıyorum. Bu gazeteci Mustafa’nın yazdıkları Bursa camiasında ciddi bir karşılık bulmuş gibi
Reply
28-06-2019, 17:01,
(28-06-2019, 16:22)sokakbaşımeyhane28 Wrote:
genoa28 Wrote:Erkan Hoca kalacağını açıklamış, yılan hikayesine döndü olay

ne erkandan ne giresun yönetiminden bir cacık olmaz..pürüz çıkınca geri dönmüştür....
hadi hayırlı traşlar

Erkan'ın ne halt olduğunu tam olarak anladık şu 1-2 günde de, yönetim için inşallah şu 6 aylık periyottan ders çıkarmışlardır diye umuyordum ama aynı taş aynı hamam devam, bir cacık olmaz bunlardan da
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)