2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
06-07-2019, 16:31, (This post was last modified: 06-07-2019, 16:31 by maicon_28.)
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
bu arada çok önemli bir şey değil ama bir duyum aldım

kamptaki o 2 zenciden biri Beninli, 2000-2001 doğumlu mu ne, 8 numara oynayan, deneme amaçlı bir oyuncuymuş. Sanırım Gençlerbirliği Altyapısındanmış

Diğeri de yine amatörden kadro tamamlamak için alınmış biri diye duydum.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
06-07-2019, 17:01,
Ben bu sene tanaseden patlama bekliyorum 10 numarada. İyi bir 8 numara lazım bize ortaha göbeği için
Genç Çotanaklar

Reply
06-07-2019, 17:14,
Hücüm hattı

Del Valle - Tanase - Drole
Rusescu
Heyecan verici
Reply
06-07-2019, 19:36,
Kalede yabancı kullanmak çok mantıksız bir hareket.Üst düzey oyuncu olsa tamam dersin oda yok.
Bu sezon genelinde sevindiğim nokta hazırlık aşamalarını kurulu kadro ile geçireceğiz.Kim ne yaptığını bilerek başlayacak sezona.Yönetim bir düşüncenin ardı sıra oluşturulduğu için o düşüncenin yaptığı bir bölgeyi eksik bırakma politikasını uygulayacak mı merak etmiyor değilim tabi.
Endişe verici durum ise maddiyat.Değirmenin suyu akacak mı ?
Ben ikinci ihtimalin olası olduğunu düşünüyorum.Bu kulüp bu tür oyuncuları transfer edebilecek güçteydi.Bizler idare etme zihniyetine, yok denmeye alıştırıldık.Borcumuz var ve kimse ağlamıyor.Ses dahi yok.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
06-07-2019, 23:33,
(06-07-2019, 19:36)mvsr Wrote: Kalede yabancı kullanmak çok mantıksız bir hareket.Üst düzey oyuncu olsa tamam dersin oda yok.
Bu sezon genelinde sevindiğim nokta hazırlık aşamalarını kurulu kadro ile geçireceğiz.Kim ne yaptığını bilerek başlayacak sezona.Yönetim bir düşüncenin ardı sıra oluşturulduğu için o düşüncenin yaptığı bir bölgeyi eksik bırakma politikasını uygulayacak mı merak etmiyor değilim tabi.
Endişe verici durum ise maddiyat.Değirmenin suyu akacak mı ?
Ben ikinci ihtimalin olası olduğunu düşünüyorum.Bu kulüp bu tür oyuncuları transfer edebilecek güçteydi.Bizler idare etme zihniyetine, yok denmeye alıştırıldık
.Borcumuz var ve kimse ağlamıyor.Ses dahi yok.

aynen öyle. öğrenilmiş çaresizlik gibi bişey oldu bizimki. eğer az buçuk düzgün oyuncu alınca klüp iflas edecek gibi korkuyoruz. oysa artık futbol piyasası bu şekilde. eskiden bende aynı kafadaydım, aman idare edelim falan. ama yok abicim bakıyorumda türkiyede bütün klüpler salakta bir bizmi akıllıyız? bir tek bizmi iyi yönetiliyoruz sanki? üstelik şuan öyle uber yıldız oyuncular almıyoruz hani, hersene yapmamız gerekeni şimdi yapıyoruz sadece. hazırlık kampından önce transfer çalışmalarını tamamlamak bile lüks olmuş la bize ona bile nasıl seviniyoruz. oysa aksi hiç düşünülmemeli bile. ve geçen seneye kadarki çöp kadro kurma, illaki bir bölgeyi mutlaka eksik bırakma ve son saniye ortada kalanlarla kadro oluşturmakla bu klübün değil tek kuruş borcu olmamasını, kasada baya ciddi miktarda parası yoksa şimdiye kadar baya iyi soyulmuş demektir o kasa.
Reply
07-07-2019, 10:24,
ben rusescu nun boş çıkacağı düşüncesindeyim. tanase kamp yapamadı maç yapamadı ama döktürüyordu tanase taşır . ancak reis tanase arasında kalmasın hoca lütfen. rusescu ya alternatif şart drole kanatta daha iyi ancak forvette de iş yapar ümraniyede gördük.
Reply
07-07-2019, 10:29,
(05-07-2019, 22:42)Okan Wrote: Bizim Sangare ye ne oldu? Cezasi bitti mi?
kampta da yok galiba
Reply
07-07-2019, 11:57,
Şu ana kadar transfer edilen ve basın tarafından, transfer edileceği yazılan futbolcular dikkate alındığında, kurulacak ideal 11 bana göre aşağıda ki şekilde olmaktadır:
Adriano Facchini
(Hakan Canbazoğlu)

Uğur Akdemir Numan Çürüksu Ahmet Kesim Muhammed Bayır
(Erdem Özgenç) (İsmail Konuk)

Jean Armel Drole Renan Rodrigues Da Silva Osman Çelik Yonathan Del Vale
(Ahmet İlhan Özek) (Bekir Yılmaz)

Raul Rusescu
Reply
07-07-2019, 12:43, (This post was last modified: 07-07-2019, 15:55 by genoa28.)
Hoca açıklama yapmış; 

Del Valle işi olmuyormuş şuan için verilen para ile talep edilen para arasında çok fark varmış

İsmail Konuk'u Adana Demirspor bırakmıyormuş, Özgürcan'a da teklif yapmışız haber bekliyormuşuz

Kaleci ve sol bek alacakmışız ayrıca

4-5 transfer yapılacakmış buna ilaveten ikinci kamp döneminde 1-2 transfer daha olabilirmis
Reply
07-07-2019, 19:12,
Numan Çüruksu Giresunspor'da.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 13 Guest(s)