2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
26-08-2019, 16:56,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Aptallık başka birşey değil. Çağlar ve Muhammed'den hiçbirşey olmayacağını biz burada 50 defa yazdık çizdik. Bizim kadar bunu göremediniz. Şimdi dalga geçer gibi klüp bulun demişler.
Reply
26-08-2019, 17:10,
Kadro disi kalip paralarini alirlar neden gitsinler ki
Reply
26-08-2019, 18:42,
Spor 28 iyice belalti vurmaya basladi. Çağlar, Muhammet ve Mehmet taş'a takilmamislar da Mahmut boz 1 dk bile süre almamismis da, neyin performansiymis da, böyle şey ancak fıkralarda olurmuş! Acemi başkandan bir gün sonra bir de bu iyice tiksindirdi kendilerinden.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
26-08-2019, 19:32,
Bu 4 futbolcuda elimizde kalır kimse almaz bu saatten sonra adama sorarlar ne diye bu isimlerle sözleşme yeniledin Ümraniye maçında oynattın derler şimdi yetersiz diye kadro dışı bırak önce samimiyet
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
26-08-2019, 20:23,
bu karar hiç hoşuma gitmedi

Sanki bu adamları Guatemala liginden aldık. Tüh kötü çıktılar dur yolları ayıralım gibi olmuş

Artık tiksinme noktasına geldi çağlar ve reis. Umurlarında değil futbol, takım, şehir.
Bizi çıldırttıkları yetmiyormuş gibi birde adamlar yattıkları yerden para alacaklar.

bu yönetime ve hocaya desteğim bitmiştir. Vizyonsuzlar
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
26-08-2019, 20:31,
Ya ben anlamıyorum gönderilme kararı alınıyor kızıyoruz göndermiyolar kızıyoruz hayırdır ya Smile zararın neresinden dönersek kar değilmi ? ne güzel işte onlar göremedi bizden duydularsa yaptırım gücü var artık taraftarın yok kendileride salak değillerse erkenden farkına vardılar bu da güzel, olacak abi biz olacaz ya bu eleştiri yapmayalım anlamına gelmiyor tabiki eleştireceğiz bak içimizdeki yaşşşakklar nasıl şeyler yazmaya başladı, bu tarz adamlar yakında mama bitince ( her kesim ) bi iki mızırdanıp gidecekler.
Özelikle m.taş gerçekten 2. hüsam vakası olmadan gönderilme kararı alındıya ona çok sevindim, adriaoda kızaklayıp diğer kaleci ile çıkalım hatta ben kayacanı geri çağıralım derim, umarım diğer parasını peşin alıp karşılığını vermeyen ya da öyle bi eğilimi olanlara ders olur...
Başkentten !
Reply
26-08-2019, 20:57,
(26-08-2019, 20:31)turkuaz_0628 Wrote: Ya ben anlamıyorum gönderilme kararı alınıyor kızıyoruz göndermiyolar kızıyoruz hayırdır ya Smile zararın neresinden dönersek kar değilmi ? ne güzel işte onlar göremedi bizden duydularsa yaptırım gücü var artık taraftarın yok kendileride salak değillerse erkenden farkına vardılar bu da güzel, olacak abi biz olacaz ya bu eleştiri yapmayalım anlamına gelmiyor tabiki eleştireceğiz bak içimizdeki yaşşşakklar nasıl şeyler yazmaya başladı, bu tarz adamlar yakında mama bitince ( her kesim )  bi iki mızırdanıp gidecekler.
Özelikle m.taş gerçekten 2. hüsam vakası olmadan gönderilme kararı alındıya ona çok sevindim, adriaoda kızaklayıp diğer  kaleci ile çıkalım hatta ben kayacanı geri çağıralım derim, umarım diğer parasını peşin alıp karşılığını vermeyen ya da öyle bi eğilimi olanlara ders olur...
+1
Reply
26-08-2019, 21:06, (This post was last modified: 26-08-2019, 21:07 by 123456.)
M.Reis ve Çağlar kesinlikle takımdan sene başı gönderilmeli idi. Şimdi takım bulurlarsa yine iyi ama bizim başımıza kalırlarsa hem para alacaklar,hem yatacaklar.
Reply
26-08-2019, 21:08,
Gönderilmeleri çok iyi olmuş. Kesinlikle destekliyorum. Hatta Geç kalınmış bir karar
Reply
26-08-2019, 23:40,
Hem seviniyorum hem kızıyorum karmaşık duygular içerisindeyim şimdi bu adamların kötü olduğunu koca kamp döneminde anlamadınız 2 haftadamı anladınız? Yazık değilmi harcanan paralara emeklere şimdi 1 haftada kimi bulacaksınız da alacaksınız?
Onlarca isim yazdık çizdik hepsi kulüp buldu şimdi en az 7-8 kişi lazım bu takıma o da reis-çağlar tenezzül edip takım bulursa yoksa elimizde patlayacaklar.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)