2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
21-09-2019, 15:37,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
hersene bir iki tane eksi puan yiyen takım çıkıyor bizde ligde kalıyoruz son 2 senedır bu böyle bakalım nereye kadar gidecek bu sene ulusal lisans ta alamamısız başarı gelmezse seneye bizde yıyebılırız eksi puan
Reply
21-09-2019, 20:02,
osmanlıyı hala düşme adayı saymıyoruz değilmi? bi 3 puan silindi diye gitmez hiçbir takım. iyi oynuyorsa bi şekilde yırtar yani. geçen haftaki bursa özetlerini izledim 2-0 dan sonra baya güzel pozisyonlar kaçırmışlar 2-2 olabilirmiş ki uzatmalarda kontradan 3 olmuş. zaten bugünde kazandılar. yani osmanlıya bakmıyalım hiç boşuna. ha bizde toparlarsak ozaman zaten düşme hattındakilere bakmamıza gerek kalmaz o ayrı. ama şuan ancak boluya adanaya bak. eses zaten gitti.
Reply
21-09-2019, 20:15,
Bu takım düşmez ya da düşme korkusu yaşamaz, bu takım öyle böyle toparlar, tamam uçar kaçar demiyorum ama bu takım bir şekilde toparlar
Reply
21-09-2019, 20:32,
En büyük ümidim, lige kötü başlamış olmamız
Reply
25-09-2019, 20:50,
yalnız bu erkan sözeri yavvaşağğğı basbaya bildiğin taştaş geçiyor la bizimle. "erzurumspor ile önceden görüşmem olmsmıştı öyle ahlaksızlık yapmam(ki buraya kadar klasik bi açıklama, normaldir). erzurumsporun hedefi şampiyonluk olduğu için tercih ettim" demiş. la olm bizimde hedefimiz şampiyonluktu güya sen takımın içine zıçmadan önce. şimdi erzurumu da b.k edip bursapora mı gideceksin hedef şampiyonluk diye tercih ettim diyerek.
Reply
01-10-2019, 20:17,
ümit teke ile yollar ayrılmış
Reply
01-10-2019, 20:54,
(25-09-2019, 20:50)kerasus Wrote: yalnız bu erkan sözeri yavvaşağğğı basbaya bildiğin taştaş geçiyor la bizimle. "erzurumspor ile önceden görüşmem olmsmıştı öyle ahlaksızlık yapmam(ki buraya kadar klasik bi açıklama, normaldir). erzurumsporun hedefi şampiyonluk olduğu için tercih ettim" demiş. la olm bizimde hedefimiz şampiyonluktu güya sen takımın içine zıçmadan önce. şimdi erzurumu da b.k edip bursapora mı gideceksin hedef şampiyonluk diye tercih ettim diyerek.

S.ktirsin. Karaktersiz adam. 

Ümit Teke gönderilmiş. Bugüne kadar yazıldı çizildi o zaman aklımız neredeydi acaba
Reply
02-10-2019, 00:20,
Bir spor sitesi var or.sbu evlatlığı nedir, or.sbu evlatlığı nasıl yapılırın dersini veriyor, bu kadar kansız bu kadar hain olunmaz
Reply
02-10-2019, 17:51, (This post was last modified: 02-10-2019, 17:57 by kral1234.)
Bu hafta akhisar net yener. Akhisar ligin favorisi zaten. Ondan sonrası daha beter. Milli ara var. Milli ara sonrası Hem de büyük ihtimal galibiyetsiz bolu ile oynicaz. Hem milli maç sonrası hem de galibiyetsiz takımla oynayınca kafadan yeniliyoruz. Herkes istifa etti. Sıra artık yönetimde.
Ulan yönetime geleli 9 ay oldu. 9 ayda 3 galibiyet nedir Allah aşkına? Şahan Gökbakar'ın bi tiplemesi var. Futbol 3 ihtimallidir ama bizde 2 ihtimal var diyor. Beraberlik ve yenilgi. Henüz daha 3. Ihtimali göremedik diyor. Bizimki de aynı öyle. 9 ayda 3 galibiyet lan  Big Grin

Göreve gelir gelmez hüseyin kalpari kovdu. Yerine ümit filini getirdi. O da s2ne göre takımı sattı gitti. O uzun saçlı adananın eski hocasının gelmesi ayrı bir skandal zaten. Belki de yaptığı en akıllı iş erkan Sözeri'yi kurtarıcı hoca olarak getirmesiydi. Ama peşine yine ellerine yüzlerine bulaştırdılar, sözleşmeli herif gitti başka takımla görüştü, ordan ekmek bulamayınca geldi yine bizim kapıya. Peşine yine bu adam gitti başka takıma.
Reply
07-12-2019, 11:30,
Başkan basın açıklamasında akaryakıt istasyonu için verilen arazinin Giresunspor'dan alındığını söylemiş. Kim aldıysa söylensin çıksın ortaya. Destek alamıyoruz ne validen ne vekillerden demiş. Bu yollara taş koyan bir kişi geliyor akıllara ki o da 12 aralıkta basın toplantısı yapacakmış, yeri yerinden oynatacakmış.

Bu nasıl kulüp nasıl şehir ben anlamadım.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)