KORONAVİRÜS - COVİD -19 !
19-05-2020, 13:55,
#71
RE: KORONAVİRÜS - COVİD -19 !
Bu başlığın sonlarına geliyoruzdur umarım, dün yapılan 25 bin test sonrası 1100 lü seviyelere geldi keşke test sayısı 30 - 40 binlerde devam etse sadece belirti gibi hisseden ve filyasyon yapılanlara değilde yavaş yavaş kamu ve özel sektör meslek gruplarınada başlansa test böylelikle yakında bitecek esnek çalışma koşulları öncesi aynı ortamdaki insanlarıda korumuş olur.
özelikle kamu kurumları aynı oda içerisinde çok sıkı oturma düzeni olan yerler var ... ve bayram 81 ilde yasak gelmesi çok iyi oldu bilmiyorum küçük yerler ve köylerde nasıl olur ama hareketlilik illaki olacaktı bizim millet birbirine gitmeden durmazdı gayet iyi oldu, birde madem maske vazgeçilmezimiz oldu şuan 28 il yasakladı maskesiz çıkışı diğer il valileride yasaklamalı umursamayan insan sayısıda fena değil, mahalle arası bakkallarda adam maske yok giriyo...
İnşallah haziran sonuna vaka sayısı yok olur, vakasızlık 30 gün olması gerekirmiş o arada çinlilerin pis virüsü mutasyon yaşarsa en azından öldürücüğünü yitirir belki.
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi