34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
02-05-2021, 21:16,
RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
Şu Tuzlanın yöneticisi olacak gereksiz yüzünden yine töhmet altında kaldık a m k Samsunlular algı oyununun kralını yapıyorlar Atatürk armalı takımı çıkarmayacaklar diye sanki Giresun Türkiye'de değilmiş gibi. Tuzla kalkıp bunlardan etkilenip asılmaz diye düşünüyorum ama inceden de korkmuyor değilim.
Reply
02-05-2021, 21:29,
(02-05-2021, 21:11)semiko Wrote:
(02-05-2021, 20:30)heyulaanil28 Wrote: Maç Esenyurtta o bölgede Bağcılar, Güngören çok Giresunlu var sızma olursa tüm medya bizi konuşur   Big Grin gece maçları bize yaramıyordu ama bu saatten gece gündüz farketmez şu Menemen de güzellik yapsa puan alsa  Big Grin

Stat çok uzakta ya Smile tepecik maçı için gitmiştim taaaa kaç sene önce. İllallah etmiştim.neyse güzel bir iznimiz var işe gidiyoruz diyip stada gideriz artık.

Esenler ile karıştırmış olabilir. Esenyurt hem Bağcılara falan ters hemde Giresunluların çok olduğu bir yer değil. Esenyurt Güneydoğu ve Doğu Anadolunun kalesidir. Yeni oluşan ilçelerden biridir, öyle ki mahalle sayısı birkaç sene içerisinde 2 katından fazla arttı. Tepecik maçına bende gitmiştim, hatta o dönem Esenyurtta çalışıyordum. Yanılmıyorsam İstanbulspor da orada oynuyor, yada en azından birkaç maçını orada gördüm. 

Yalnız neden o stad? anlam verebilmiş değilim. Bu maç özelinde demiyorum, genel anlamda. Mesela İstanbulspor Yenibosna da oynarken ne diye oraya geldi? Çok yakınında neredeyse yürüme mesafede Avcılar belediye stadı var, hiç olmazsa güzergah çok daha cazip. Hatta Galatasaray ŞL oynarken b takımları o statta(Avcılar) oynamışlardı Real madrid maçları falan. Ne gibi bir + özelliği var anlamadım Esenyurtun. Hatta taa Tuzladan kalkıp Esenyurta kadar onlarca bunun gibi stad vardır. Ha benim fazlasyla işime gelir bu maç için orası ayrı tabi Tongue taksi tutsam 10 dk evde olurum Smile
Reply
02-05-2021, 21:39, (This post was last modified: 02-05-2021, 21:41 by bulancak28.)
@kerasus 1.ligde belli bir kriteri sağlaması gerekiyor ya statların (kapasite, çim, aydınlatma vs) o yüzden orada oynuyorlardır bence. Ben de Tuzla'da çalışıyordum her gün geçiyordum statlarının önünden tek tribünlü baya halı saha kıvamında bir stat oynatmıyorlar orada. Diksen topu E5'te arabaları falan vurursun. Bir ara Sancaktepe'nin stadında oynuyordu ama bildiğim kadarıyla orada da çimlerle ilgili bir sıkıntı var o yüzden tekrardan Esenyurt'a dönmüş olabilirler.

İstanbul ilk çıktığında Kasımpaşa'nın stadında oynuyordu Dialiba'nın atıp 1-0 aldığımız maça gitmiştim hatta ben. O sezonun ortalarından beri Esenyurt'ta oynuyorlar.
Reply
02-05-2021, 21:53,
(02-05-2021, 21:39)bulancak28 Wrote: @kerasus 1.ligde belli bir kriteri sağlaması gerekiyor ya statların (kapasite, çim, aydınlatma vs) o yüzden orada oynuyorlardır bence. Ben de Tuzla'da çalışıyordum her gün geçiyordum statlarının önünden tek tribünlü baya halı saha kıvamında bir stat oynatmıyorlar orada. Diksen topu E5'te arabaları falan vurursun. Bir ara Sancaktepe'nin stadında oynuyordu ama bildiğim kadarıyla orada da çimlerle ilgili bir sıkıntı var o yüzden tekrardan Esenyurt'a dönmüş olabilirler.

İstanbul ilk çıktığında Kasımpaşa'nın stadında oynuyordu Dialiba'nın atıp 1-0 aldığımız maça gitmiştim hatta ben. O sezonun ortalarından beri Esenyurt'ta oynuyorlar.

Tuzla da oynamamasını anlarım. Stadını bilmiyorum ama tahmin edebilirim eskidir falan. Ama mesela İstanbulpor bu ligdeyken Yenibosna da oynuyordu eskiden. kapasite küçük ama İstanbulspora hayli hayli yetiyordu, Lokasyon olarak on numara. Hadi orayı sittiret tamam da, yeni yapılan stadlar genellikle o özelliklerde zaten ve malum son yıllarda akp nin önemli rant kapılarıdan biri olduğu için bol bol yaptı. Ha çok güzel yatırımlarda var hakkını vermek lazım. İşte onu diyorum Esenyurt niye? ŞL maçının bile oynandığı stad var çok yakınında ve cadde üzeri nerdeyse. Neyse ya konu dağılmasın, elbet birilerinin çıkarları vardır işte mantık aramaya gerek yok. 

asıl sorumu tekrarlayım, direk gidip sağlık çalışanı kurum kimliğimizi gösterip girebiliyor muyuz?
Reply
02-05-2021, 21:56,
(02-05-2021, 21:11)semiko Wrote:
(02-05-2021, 20:30)heyulaanil28 Wrote: Maç Esenyurtta o bölgede Bağcılar, Güngören çok Giresunlu var sızma olursa tüm medya bizi konuşur   Big Grin gece maçları bize yaramıyordu ama bu saatten gece gündüz farketmez şu Menemen de güzellik yapsa puan alsa  Big Grin

Stat çok uzakta ya Smile tepecik maçı için gitmiştim taaaa kaç sene önce. İllallah etmiştim.neyse güzel bir iznimiz var işe gidiyoruz diyip stada gideriz artık.

O kadar olsun ya Tuzla da oynansa ne olurdu sana özel Mimar Yahya Başta oynatsalar diyeceğim ama stadı yeni yıktılar

Bu arada Tuzla yöneticisi gereksiz iş yapmış yazılanlar doğru ise görmedim bu saatten sonra milletin ağzına bakla vermeye gerek yok
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
02-05-2021, 22:01,
Statın önü arkası sağı solu dolu olmalı terzi Hüseyinin sağlıkçı olduğu bu hafta hepinizin doktor olması lazım...Şaka bir yana maçtada daha çok var nasıl geçecek o zaman yazılacak bişide yok tek skorlu maç bizim açımızdan ya herro ya merro... Çıkın istekli oynayın kazanın süper ligden beklentim yok zaten gelen giden beş atsın umrumda değil. Yeterki çıkalım.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
02-05-2021, 22:16,
Şu maçın kilidini açan, akışı değiştirip bizi süper lige atan adam chb olsa keşke.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
02-05-2021, 22:19,
(02-05-2021, 22:16)chotanax Wrote: Şu maçın kilidini açan, akışı değiştirip bizi süper lige atan adam chb olsa keşke.

Var ya tam aklımdan o geçiyordu olur da çıkarsak bizi süper lige götüren golü kim atacak diye. Balde veya Mehmet Taş atsın isterim ama Chb atarsa tam bomba olur, o kadar eleştiriden sonra.
Reply
02-05-2021, 22:24,
(02-05-2021, 22:19)bulancak28 Wrote:
(02-05-2021, 22:16)chotanax Wrote: Şu maçın kilidini açan, akışı değiştirip bizi süper lige atan adam chb olsa keşke.

Var ya tam aklımdan o geçiyordu olur da çıkarsak bizi süper lige götüren golü kim atacak diye. Balde veya Mehmet Taş atsın isterim ama Chb atarsa tam bomba olur, o kadar eleştiriden sonra.

Niyetinden en ufak bir şüphem yok ama skor ve oyun anlamında en az katkı aldığımız futbolcumuz o. O yüzden o olsun istiyorum.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
02-05-2021, 22:37,
Maç hikayesini izledim bari konvoyu falan göstermeyin çelik çocuk göstermişler  Big Grin millete bakla vermeyin
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)