34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
06-05-2021, 22:13,
RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
(06-05-2021, 20:00)heyulaanil28 Wrote:
(06-05-2021, 19:01)Çotanax Wrote: Ya onu bunu bırakın da bir dönüp kendimize bakalım. Ads bizi kevgire çevirdi 45 dk'de. Hadi yenildik ikili averajı da kaybettik. Biz ona buna sallayacağımıza Hakan hoca'ya adam kayırmacılığın hesabını soralım. ( kaleci onur meselesi) Gerçek problemleri görmezden gelirsek 50 yıl daha bekleriz süper lig diye.

Niye bekleyelim 50 yıl son 90 dk felaket tellağı yapmanın anlamı yok Hakan Keleş bende eleştiriyorum Ümraniye maçından sonra yollar ayrılmalıydı ama o iş geçti 4-5 haftadır söylüyorum takımı hocayı yönetimi eleştirmenin ne yeri ne zamanı son 90 dk herkes buna odaklanmalı bu hasret bitecek bizim kuşakta süper ligi görecek.

Tabii ki birlik olalım, hedefe kilitlenelim ben de aynı fikirdeyim. Ama öyle bir hava oluşmuş ki forumda akıl alır gibi değil. Yok ads şöyle yok samsun böyle. Biraz kendi işimize bakalım deme artık sağ solla uğraşacağımıza.
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Reply
07-05-2021, 01:22,
Beyler Sergio'dan haber var mı ya? Son 2 gündür sadece bir fotoda gördüm onda da takımla birlikte değildi :/
Reply
07-05-2021, 08:14, (This post was last modified: 07-05-2021, 08:15 by sy200028.)
(07-05-2021, 01:22)bulancak28 Wrote: Beyler Sergio'dan haber var mı ya? Son 2 gündür sadece bir fotoda gördüm onda da takımla birlikte değildi :/
İki gün önce yazmıştı yerel gazeteler oynama ihtimali yokmuş.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
07-05-2021, 09:11,
Evet yerel basın yazmıştı.Oynamaz herhalde bu maçta.Kaldık Kovic'e.

https://giresunsporgazete.com/sergionun-son-durumu-2/
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
07-05-2021, 12:15,
Kulüp tarihinin en önemli maçına çıkıyor Gülyalıdaki havaalanı dururken Trabzon havaalanından İstanbula gidilmiş bunlar belki basit şeyler takılacak şey değil dersin ama bu saatten sonra herşey önemli İstanbul - Giresun havadan 2 saat sürerken Giresun - Trabzon arasını 2 saatte gitmek anlamsız siyaset burada devreye girmeli bu saatten sonra herşey eksiksiz olmalı 44 yıllık hasret dile kolay hataya hiçbir anlamda yer olmamalı.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
07-05-2021, 12:45,
(07-05-2021, 12:45)chotanax Wrote:
(07-05-2021, 09:11)mvsr Wrote: Evet yerel basın yazmıştı.Oynamaz herhalde bu maçta.Kaldık Kovic'e.

https://giresunsporgazete.com/sergionun-son-durumu-2/

Sene başından beri serginin olmadığı maçlarda eren sağ, napela forvet arkası, sol açık mecbur chb, defans önüne taş ve Erol & uzo dan biri diyordum. Son maç bari görelim şu kadroyu, milinkovice ihtiyaç kalmaz böylece. 

Bu arada Caner Hüseyin Bağ bu maçın kahramanı olsun inşallah.

Bir de arkadaşımın birinin fantazisi var bu maç için ikinci yarı başladı başlayalı, ilk gol eren, ikinci gol erolcan, son gol penaltidan Onurcan. 3 Giresunlu, 3 gol...
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
07-05-2021, 15:51,
Onurcan ve penaltı meselesi birkaç gündür benimde aklımda var.Tövbe estağfurullah.Gerçek mi olacak acaba ?
Bu kadar olur ha.Demekki aynı düşünceye sahip bir manyak ben değilmişim Smile
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
07-05-2021, 16:13,
Akhisar maçı öncesi Traore'den ümitliydim, sağolsun baya bir katkı verdi. Bu maç özelinde de eğer oynarsa Milinkovic'ten ümitliyim. Çok ince paslar atabiliyor, savunma arkasına illa kaçırır birilerini.
Reply
07-05-2021, 16:20,
Ben maçın kahramanı CHB olacak, tüm sezonu unutturacak diyorum hala. Sonra diyorum ki çok birşey istemeye gerek yok, maç boyu yarım şut bile cekmeyelim, adamlar 90+'da kendi kalesine atsin, biz çıkalım.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
07-05-2021, 16:34,
Hakan Hoca bile ümidi kesmiş CHB'den ki son iki maç kesik yedi ve sonradan girdiğinde de hiçbir katkı veremedi.

Traore form olarak yükselişe geçtiği bir dönemde ne yazık ki kart cezalası durumunda.

Ben şahsen son iki maça benzer bir 11 bekliyorum, sadece Traore yerine Marko olur gibi duruyor. 

Sergio'da Istanbula götürüldü sanırım, oynayacağını sanmıyorum ama birliktelik için olabilir
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)