2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
18-05-2021, 00:15, (This post was last modified: 18-05-2021, 00:16 by maicon_28.)
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(17-05-2021, 23:53)kerasus Wrote: Adamın profilie baktım, tek bir twit bile ne mal olduğunu ortaya koyuyor aslında.

"Sevgili Giresunspor taraftarı dostlar biliyorum transferler için heyecanlanıyorsunuz, ben de en doğru haberleri vermek için yaz sezonu boyunca tüm gücümle çalışacağım.

Yeterli beğeni ve takip gelirse gece 00.00'da bir transfer görüşmesi haberi vereceğim."

Şimdi bu kendine gazeteci diyen onun bunun evladında çok bomba bir haber var ama beğeni ve takip sayısını beğenmezse yayınlamayacakmış öylemi? Hayır pzvnk birde en az 2 yöneticiden teyit etmeden asla haber yapmıyormuş. e öyleyse haberlerinin doğruluk oranı %100 olması gerekmez mi? Gervinho haberi ise profilinde yok bile, yani silmiş. Yani yeterli etkileşim kastıktan sonra silmiş. Yani ergenin biri klavyeyi almış eline gazetecilik oynuyor.

İyi bari kanka, Twit silen kişiye güvenilmez, inşallah sallama çıkar Stancu
Yanıldıysan bile Twit'in altına yanılma sebebini, gerçekleşmeme sebebini yazarsın bizlerde değerlendiririz, bahane tatmin edecek mi onu değerlendiririz. (O kadar kesin konuştuysan)

Ama direkt çaktırmadan twiti silen adamın söylediği transfer haberlerine güvenilmez..
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
18-05-2021, 00:46,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(18-05-2021, 00:15)maicon_28 Wrote:
(17-05-2021, 23:53)kerasus Wrote: Adamın profilie baktım, tek bir twit bile ne mal olduğunu ortaya koyuyor aslında.

"Sevgili Giresunspor taraftarı dostlar biliyorum transferler için heyecanlanıyorsunuz, ben de en doğru haberleri vermek için yaz sezonu boyunca tüm gücümle çalışacağım.

Yeterli beğeni ve takip gelirse gece 00.00'da bir transfer görüşmesi haberi vereceğim."

Şimdi bu kendine gazeteci diyen onun bunun evladında çok bomba bir haber var ama beğeni ve takip sayısını beğenmezse yayınlamayacakmış öylemi? Hayır pzvnk birde en az 2 yöneticiden teyit etmeden asla haber yapmıyormuş. e öyleyse haberlerinin doğruluk oranı %100 olması gerekmez mi? Gervinho haberi ise profilinde yok bile, yani silmiş. Yani yeterli etkileşim kastıktan sonra silmiş. Yani ergenin biri klavyeyi almış eline gazetecilik oynuyor.

İyi bari kanka, Twit silen kişiye güvenilmez, inşallah sallama çıkar Stancu
Yanıldıysan bile Twit'in altına yanılma sebebini, gerçekleşmeme sebebini yazarsın bizlerde değerlendiririz, bahane tatmin edecek mi onu değerlendiririz. (O kadar kesin konuştuysan)

Ama direkt çaktırmadan twiti silen adamın söylediği transfer haberlerine güvenilmez..

Adamın saati saatine tutmuyor tam bir troll  Big Grin

Attached Files Thumbnail(s)

HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
18-05-2021, 13:36,
"at yalanı, zükim inananı" diye bir söz var bu ülkede. hah işte hep bundan dolayı türüyor böyle troller. yalan söyleyen değil inanan zükülmüş oluyor hep.
18-05-2021, 13:57,
https://www.instagram.com/giresunsporfk/live/

başkan canlı açıklama yapıyor. istagram hesabı canlı yayınlıyor.
18-05-2021, 14:19,
(18-05-2021, 13:57)kerasus Wrote: https://www.instagram.com/giresunsporfk/live/

Üff ben bile sıkılıp kapadım. Bişey paylaşmadım sayın, özür dilerim vaktinizi çaldığım için.
18-05-2021, 14:23,
Çok sıkıcı geçti
boş bir toplantı olmuş

biraz daha verimli bir toplantı isterdim
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
18-05-2021, 14:31,
(18-05-2021, 13:57)kerasus Wrote: https://www.instagram.com/giresunsporfk/live/

Toplantı sıkıcı geçti adam gibi soru soran olmadı hele o son soru neydi Tayyip Erdoğan falan ne alaka anlamadım  Big Grin zaten Giresun da gazeteci yok videonun altında yorum yapanlarda ayrı bir komedi Messi, Neymar istiyor.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
18-05-2021, 16:54,
Twitter'da 'Ali Emre Sarı' adlı kullanıcı;
Hüsamettin'in TFF 1. liginin yeni ekiplerinden Eyüpspor ile görüştüğünü paylaşmış.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
18-05-2021, 16:55,
Toplantı sıkıcı geçti ama en azından "duyumların" boş muhabbet olduğunu öğrenmiş olduk.
18-05-2021, 16:56,
(18-05-2021, 16:54)mvsr Wrote: Twitter'da 'Ali Emre Sarı' adlı kullanıcı;
Hüsamettin'in TFF 1. liginin yeni ekiplerinden Eyüpspor ile görüştüğünü paylaşmış.

Hüsamettin bizden helallik almadan gitmez bence. Bakalım hayırlısı.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)