9. Hafta | Giresunsporumuz - Kayserispor
16-11-2014, 21:01,
RE: 9. Hafta | Giresunsporumuz - Kayserispor
golümüzü efsane penaltıcımız ergün çakır atmış mehmet hocam duy bu sesi devre arası al şu ergünü tokatspora leblebi gibi atar tokatta...
Reply
16-11-2014, 22:36,
Maçın özetini şimdi izledim, maçtan çok komedi filmine benzemiş. Yediğimiz 1. ve 3. golü amatör takım yemez sanırım Erayın hali ne öyle son golde adam düdük çalmadan topu falan bırakıyor. Bir şamata olmuş bitmiş işte büyük golcümüz penaltısını atmış yine. Ama haftayı boş geçmemiş olduk en azından zira bizi zor haftalar bekliyor ...
Biz bitti demeden bitmez !
Reply
17-11-2014, 11:46,
(16-11-2014, 21:01)ziza82 Wrote: golümüzü efsane penaltıcımız ergün çakır atmış mehmet hocam duy bu sesi devre arası al şu ergünü tokatspora leblebi gibi atar tokatta...

leblebi gibi atar...gecen sene atmadımı??samet ergün özgür üçlüsünün sayesinde çıkmadımı bu takım_??Bir ergün tutturmuşssunuz ergün aşağı ergün yukarı...bırakın kardeşim bu işleri..bu kadarda vefasız olmayın...
Derelili çotanak
Reply
17-11-2014, 14:46,
(17-11-2014, 11:46)sokakbaşımeyhane Wrote:
(16-11-2014, 21:01)ziza82 Wrote: golümüzü efsane penaltıcımız ergün çakır atmış mehmet hocam duy bu sesi devre arası al şu ergünü tokatspora leblebi gibi atar tokatta...

leblebi gibi atar...gecen sene atmadımı??samet ergün özgür üçlüsünün sayesinde çıkmadımı bu takım_??Bir ergün tutturmuşssunuz ergün aşağı ergün yukarı...bırakın kardeşim bu işleri..bu kadarda vefasız olmayın...
geçen sene o takımda ben olsam o pozisyonlara ben girsem ergünden daha az atmazdım. çok iyi golcüydü de ahmet hoca zamanında neden takım gol sıkıntısı çekiyordu? bu takım mehmet hocanın hücum sistemiyle çıktı. takım okadar pozisyona giriyorduki, birinden biri elbet gol oluyordu. geçen sene takımda iyi bi golcü olsa zaten okadar pozisyon zenginliğiyle maç başı 4-6 gol ortalamasıyla oynardı. vefasızlık bunun neresinde? takım afedersin b.k gibi top oynuyorduda ergün bireysel yetenekleriylemi maç kazandırdı? 
Reply
17-11-2014, 15:23, (This post was last modified: 17-11-2014, 15:35 by sokakbaşımeyhane.)
(17-11-2014, 14:46)kerasus Wrote:
(17-11-2014, 11:46)sokakbaşımeyhane Wrote:

geçen sene o takımda ben olsam o pozisyonlara ben girsem ergünden daha az atmazdım. çok iyi golcüydü de ahmet hoca zamanında neden takım gol sıkıntısı çekiyordu? bu takım mehmet hocanın hücum sistemiyle çıktı. takım okadar pozisyona giriyorduki, birinden biri elbet gol oluyordu. geçen sene takımda iyi bi golcü olsa zaten okadar pozisyon zenginliğiyle maç başı 4-6 gol ortalamasıyla oynardı. vefasızlık bunun neresinde? takım afedersin b.k gibi top oynuyorduda ergün bireysel yetenekleriylemi maç kazandırdı? 
forvetin işi gol atmak adamda gecen sene attı...ne yapacaktı YANİ HER GİRDİĞİ POZİSYONU GOLMÜ YAPACAKTI??adam ağır eyvallah ama her kafa topunu alıyor ayağında top tutuyor tamam süper bir futbolcu değil ama o kadar kazmanın içinde sadece ergüne giydirmekte vefasızlık değilde nedir..veysel bu takımda ne iş yapar abwo ne iş yapar?ergün bu sene katkı yapamadı eyvallah çok övdüğümüz carioca kaç gol attı?=??kaç asiist yaptı..???abwo ne yaptı alican ne yaptı..ben ergünü süper futbolcu demiyorum ama bu kadar vasat takımdan adadan 15 gol beklemeyin...kendin diyorsun mehmet hoca zamanınıda takım pozisyona giriyordu atıyor diyorsun peki bu sene takım her dakika pozisyona giriyorduda ergün mü atamadı...??alanya maçında şanssızlık yaşadı olabilir...Kardeşim bizi 2 maçta yakan cihancana kimse laf etmiyor tutturmusssunuz bir ergün tutturmussunuz gidiyor (zamanında aydın çetine de yapıldı sonra baş tacı edildi)O YÜZDEN TRİBÜNLER BİRİSİNE TAKTIMI ALIŞKANLIK EDİYOR HEDEF HALİNE GETİRİYOR..
Derelili çotanak
Reply
17-11-2014, 18:53,
(17-11-2014, 15:23)sokakbaşımeyhane Wrote: forvetin işi gol atmak adamda gecen sene attı...ne yapacaktı YANİ HER GİRDİĞİ POZİSYONU GOLMÜ YAPACAKTI??adam ağır eyvallah ama her kafa topunu alıyor ayağında top tutuyor tamam süper bir futbolcu değil ama o kadar kazmanın içinde sadece ergüne giydirmekte vefasızlık değilde nedir..veysel bu takımda ne iş yapar abwo ne iş yapar?ergün bu sene katkı yapamadı eyvallah çok övdüğümüz carioca kaç gol attı?=??kaç asiist yaptı..???abwo ne yaptı alican ne yaptı..ben ergünü süper futbolcu demiyorum ama bu kadar vasat takımdan adadan 15 gol beklemeyin...kendin diyorsun mehmet hoca zamanınıda takım pozisyona giriyordu atıyor diyorsun peki bu sene takım her dakika pozisyona giriyorduda ergün mü atamadı...??alanya maçında şanssızlık yaşadı olabilir...Kardeşim bizi 2 maçta yakan cihancana kimse laf etmiyor tutturmusssunuz bir ergün tutturmussunuz gidiyor (zamanında aydın çetine de yapıldı sonra baş tacı edildi)O YÜZDEN TRİBÜNLER BİRİSİNE TAKTIMI ALIŞKANLIK EDİYOR HEDEF HALİNE GETİRİYOR..

ha bak onda haklısın. takım komple kötüyken neden sadece ergün eleştiriliyor diyorsan eyvallah ıona diyecek bişeyim yok. ben sadece şu mesajda ergün hakkındaki mesajına karşılık verdim. fakat kendi adıma konuşacak olursam o eleştirilerinin muhatabı değilim. çünkü hemen her mesajımda herzaman takımı yani kadroyu eleştirdim. herzaman kadronun belkide ptt 1.lig tarihinin en vasıfsız kadrolarından biri bile olabilir dedim. ergün de bu vasıfsız kadrodan sadece birisi. mesela cihanı bizzat kendi mesajım var. yanılmıyorsam denizli maçı olması lazım. kaleciyle karşı karşıya pozisyonda gol atmaya çalışacağına kendini yere atıp penaltı bekliyor. o başlıkta 2-3 kez gündeme getirdim o hareketi. bir insanın yetenekleri kısıtlı olabilir, gol kaçırabilir tamam (ki ergün böyle biri mesela) ama gol atma şansı varken saçma sapan işlere girmek takım arkadaşlarının emeğine saygısızlıktır dedim, takıma ihanettir dedim. bir kişi bile bundan hiç bahsetmedi hatta o başlıkta. keza corioca ya herkes övgüler yağdırırken ben defalarca eleştirdim.pozisyona girip bütün takımın emeğini mundar edeceğine girme kardeşim ceza sahasına. girme işte o pozsiyona. bari başkası olsun o pozisyonda, bi ihtimal belki kaleyi tutturur. ama corioca kaç pozisyonun içine sıçtı bu sezon sayamadım. ki adamın tek özelliği hızlı olması. ne çalım atabilir ne orta yapabilir ne son vuruşları yaopabilir. hiçbirisi yok. tek özelliği hızlı olması sayesinde yanındaki adamın yanından hemen geçip adam eksiltmiş olur. başkada hiçbir özelliği yok ama bukadar nyetenek düşmanı takımda messi muamelesi görüyor. bunların dışında, bizzat gol attığı maçta bile abdülaziz i de eleştirdim. hatta çokta ağır konulmuştum o maç anındaki sinirle. osmanlı maçıydı galiba. tamam gol attın eyvallahta, 2 ye 1 yakaladığımız pozisyonda vereceksin pası gol olsun yada olmasın ama sen görevini yap. gol attın diye bilerek ve kasten gol kaçırma lüksünü kimse vermiyor sana. ki o keyfi olarak harcadığın pozisyon yüzünden attığın golde bi s.ke yaramadı yenildik çünkü. kim bahsetti bunlardan bu forumda bana sayarmısn? hiçbir oyuncu, hiçbir hoca hiçbir başkan için sabit fikirli olarak savunmam yada eleştirmem. haftaya adana maçında şık bir gol atar, ergüne övgüler dizerim yere göğe sığdıramam, ama sonraki maçta eleştiririm mesela. her oyuncu içinde böyledir. sabit fikirli olduğum tek konu giresunspordur benim. ergünün şanssızlığı forvet mevkiinde olması. yoksa bu takımda çok ama çok fazla kazma var ama takımın en göze batan sorunu forvet sorunu ve forvet diyincede akla ergün geliyor tabiki. oysa çok az pozisyon verdiğimiz zamanlar dahi savunmayıda eleştiriyordum ben. 
Reply
18-11-2014, 10:22,
(17-11-2014, 18:53)kerasus Wrote:
(17-11-2014, 15:23)sokakbaşımeyhane Wrote: forvetin işi gol atmak adamda gecen sene attı...ne yapacaktı YANİ HER GİRDİĞİ POZİSYONU GOLMÜ YAPACAKTI??adam ağır eyvallah ama her kafa topunu alıyor ayağında top tutuyor tamam süper bir futbolcu değil ama o kadar kazmanın içinde sadece ergüne giydirmekte vefasızlık değilde nedir..veysel bu takımda ne iş yapar abwo ne iş yapar?ergün bu sene katkı yapamadı eyvallah çok övdüğümüz carioca kaç gol attı?=??kaç asiist yaptı..???abwo ne yaptı alican ne yaptı..ben ergünü süper futbolcu demiyorum ama bu kadar vasat takımdan adadan 15 gol beklemeyin...kendin diyorsun mehmet hoca zamanınıda takım pozisyona giriyordu atıyor diyorsun peki bu sene takım her dakika pozisyona giriyorduda ergün mü atamadı...??alanya maçında şanssızlık yaşadı olabilir...Kardeşim bizi 2 maçta yakan cihancana kimse laf etmiyor tutturmusssunuz bir ergün tutturmussunuz gidiyor (zamanında aydın çetine de yapıldı sonra baş tacı edildi)O YÜZDEN TRİBÜNLER BİRİSİNE TAKTIMI ALIŞKANLIK EDİYOR HEDEF HALİNE GETİRİYOR..

ha bak onda haklısın. takım komple kötüyken neden sadece ergün eleştiriliyor diyorsan eyvallah ıona diyecek bişeyim yok. ben sadece şu mesajda ergün hakkındaki mesajına karşılık verdim. fakat kendi adıma konuşacak olursam o eleştirilerinin muhatabı değilim. çünkü hemen her mesajımda herzaman takımı yani kadroyu eleştirdim. herzaman kadronun belkide ptt 1.lig tarihinin en vasıfsız kadrolarından biri bile olabilir dedim. ergün de bu vasıfsız kadrodan sadece birisi. mesela cihanı bizzat kendi mesajım var. yanılmıyorsam denizli maçı olması lazım. kaleciyle karşı karşıya pozisyonda gol atmaya çalışacağına kendini yere atıp penaltı bekliyor. o başlıkta 2-3 kez gündeme getirdim o hareketi. bir insanın yetenekleri kısıtlı olabilir, gol kaçırabilir tamam (ki ergün böyle biri mesela) ama gol atma şansı varken saçma sapan işlere girmek takım arkadaşlarının emeğine saygısızlıktır dedim, takıma ihanettir dedim. bir kişi bile bundan hiç bahsetmedi hatta o başlıkta. keza corioca ya herkes övgüler yağdırırken ben defalarca eleştirdim.pozisyona girip bütün takımın emeğini mundar edeceğine girme kardeşim ceza sahasına. girme işte o pozsiyona. bari başkası olsun o pozisyonda, bi ihtimal belki kaleyi tutturur. ama corioca kaç pozisyonun içine sıçtı bu sezon sayamadım. ki adamın tek özelliği hızlı olması. ne çalım atabilir ne orta yapabilir ne son vuruşları yaopabilir. hiçbirisi yok. tek özelliği hızlı olması sayesinde yanındaki adamın yanından hemen geçip adam eksiltmiş olur. başkada hiçbir özelliği yok ama bukadar nyetenek düşmanı takımda messi muamelesi görüyor. bunların dışında, bizzat gol attığı maçta bile abdülaziz i de eleştirdim. hatta çokta ağır konulmuştum o maç anındaki sinirle. osmanlı maçıydı galiba. tamam gol attın eyvallahta, 2 ye 1 yakaladığımız pozisyonda vereceksin pası gol olsun yada olmasın ama sen görevini yap. gol attın diye bilerek ve kasten gol kaçırma lüksünü kimse vermiyor sana. ki o keyfi olarak harcadığın pozisyon yüzünden attığın golde bi s.ke yaramadı yenildik çünkü. kim bahsetti bunlardan bu forumda bana sayarmısn? hiçbir oyuncu, hiçbir hoca hiçbir başkan için sabit fikirli olarak savunmam yada eleştirmem. haftaya adana maçında şık bir gol atar, ergüne övgüler dizerim yere göğe sığdıramam, ama sonraki maçta eleştiririm mesela. her oyuncu içinde böyledir. sabit fikirli olduğum tek konu giresunspordur benim. ergünün şanssızlığı forvet mevkiinde olması. yoksa bu takımda çok ama çok fazla kazma var ama takımın en göze batan sorunu forvet sorunu ve forvet diyincede akla ergün geliyor tabiki. oysa çok az pozisyon verdiğimiz zamanlar dahi savunmayıda eleştiriyordum ben. 

BEnimde bahsettiğim o... o kadar kötü adam varken sadece ergüne giydirmekte haksızlık oluyor...beğenirsiniz veya beğenmezsin ayrı konu ama şu takım içinde en az paraya oynayanlardan bir tanesi ergündür...ismail dinler emekliliğin tadını çıkarıyor nerdeyse 250 den aşağı oynadığını zannetmiyorum vs vs.. uzatmaya gerek yok..ben herkes aydın çetinede küfür edilirken aydını savunuyordum(performansından değil yapılan haksızlıktan dolayı) herkes olguncuyken bak adam giresunu batırır mafyadan çetelerden giresuna fayda gelmez dediğimizde yemediğimiz küfür hakeret kalmadıydı şimdi ne olduğu ortaya çıktı..bozbağa "Reklam yapsana reklam yapsana"diye tribünler haykırırken ben en ağır eleştirileri yaptım  gereksiz bir hareket olduğunu söyledim..karşıtyakaya karşı 1-0 önde olduğumuzda gol yediğimize sevinenleri gördük bu tribünde...ayrıca şu anda bozbağı eleştirenlerin başında gelirim.. O yüzden bende biliyorum ergünün formsuz oluşunu  fakat sadece adamı hedef tahtasına getirmeyede gerek yok...öNCE YÖNETİM SONRA BURAYA GELİP EMEKLİLİĞN TADINI ÇIKARANLAR HESAP VERSİN..ERGÜNE DAHA SIRA ÇOK... 
Derelili çotanak
Reply
19-11-2014, 00:15, (This post was last modified: 19-11-2014, 00:22 by kerasus.)
(18-11-2014, 10:22)sokakbaşımeyhane Wrote: BEnimde bahsettiğim o... o kadar kötü adam varken sadece ergüne giydirmekte haksızlık oluyor...beğenirsiniz veya beğenmezsin ayrı konu ama şu takım içinde en az paraya oynayanlardan bir tanesi ergündür...ismail dinler emekliliğin tadını çıkarıyor nerdeyse 250 den aşağı oynadığını zannetmiyorum vs vs.. uzatmaya gerek yok..ben herkes aydın çetinede küfür edilirken aydını savunuyordum(performansından değil yapılan haksızlıktan dolayı) herkes olguncuyken bak adam giresunu batırır mafyadan çetelerden giresuna fayda gelmez dediğimizde yemediğimiz küfür hakeret kalmadıydı şimdi ne olduğu ortaya çıktı..bozbağa "Reklam yapsana reklam yapsana"diye tribünler haykırırken ben en ağır eleştirileri yaptım  gereksiz bir hareket olduğunu söyledim..karşıtyakaya karşı 1-0 önde olduğumuzda gol yediğimize sevinenleri gördük bu tribünde...ayrıca şu anda bozbağı eleştirenlerin başında gelirim.. O yüzden bende biliyorum ergünün formsuz oluşunu  fakat sadece adamı hedef tahtasına getirmeyede gerek yok...öNCE YÖNETİM SONRA BURAYA GELİP EMEKLİLİĞN TADINI ÇIKARANLAR HESAP VERSİN..ERGÜNE DAHA SIRA ÇOK... 
altına imzamı atarım. zaten eleştiri dediğin örnek verdiğin gibidir. mesela herkes olgun diye tuttururken senin olgunu eleştirebilmendir. yoksa olgunun satılık kalemlerle kendini pohpohlatması sonucu olgunu övüp şimdi ise vay "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" olgun yemiş bitirmiş takımı diye eleştirmek, eleştiri falan değil suyun akışına gitmektir. takım maç kazandığında herkes över zaten, veya kaybettiğinde eleştiren çok olur zaten. ama gerçek övgü yada eleştiri maç sonucundan bağımsız olarak aynı yorumu yapabilmektir. kazandığı zamanda takımdaki eksikleri farkedip dile getirebilmek veya kaybettiği zaman dahi yaptığı güzel işlerinde hakkını verebilmektir mesele. ama tabi giresunda (hatta çoğu zaman bu forumdada) tam tersi mevcut. takım kazandığında olumsuz yönlerini dile getirir ve şakşakçılık yapmazsan illaki 1-2 tane yalaka çıkıp "vay efendim yenilsin diye dua edenler yorum yazmasın, şampiyon olduğunda sevinmeye hakkınız yok" bilmemne diye zırvalarlar. 

not:ha bide özel bi rica kardeşim senden. şu mesajını alıntının içine değilde dışına yazsan diyorum Smile
Reply
19-11-2014, 10:39,
doğru diyorsun cevapla deyince böyle yapıyor...alıntı yapmam lazımdıSmile)
Derelili çotanak
Reply
20-11-2014, 22:49,
sokakbaşımeyhane vefasızlık yapma diyon ama vefasızlığı ona bakarsan başkan yaptı mehmet hocayı göndererek ergün tamam 15 gol attı ama golkrallığına gittiği yılda bile 3 penaltı kaçırdı bu adam bilmiyom giresunda mçlara gidiyonmu ergün ün ilk geldiği yıl küme düşmemeye oynadığımız zaman herkes ana avrat küfür etmedimi geçen sezon onun için bir daha olmayacak kariyerinde bi kere olur böyle oyuncuların böyle istatistik örnk şemih şentürk bisezon 17veya19 gol atmıştı galiba gol kralı oldu bidaha tık yok ergünden bunun alt lig versiyonu işte giresunspor için çare eren tozlu bence...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)