1.Hafta | Altınordu 2 - 2 GİRESUNSPOR
22-08-2016, 00:21,
RE: 1.Hafta | Altınordu 2 - 2 GİRESUNSPOR
Golleri izleyebileceğimiz bir yer var mı ?
Reply
22-08-2016, 00:31,
Kimler geldi kimler geçti değişmeyen tek şey son dakika golleri. Defansa Ramosla piqueyi koy yine 90. Dakikada golü yeriz. Bizde artık bi lanet mi bi cenabetlik mi bişey var.
Reply
22-08-2016, 00:33,
Yav arkadaş şimdi izledim golleri. Bir topu uzaklaştırmak ne kadar zor olabilir yahu yapmayın etmeyin ya.
Reply
22-08-2016, 00:36,
(22-08-2016, 00:33)ArmanınPeşinde Wrote: Yav arkadaş şimdi izledim golleri. Bir topu uzaklaştırmak ne kadar zor olabilir yahu yapmayın etmeyin ya.

link var mı son golü görememiştim bari ona bakayım
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
22-08-2016, 01:07,
(22-08-2016, 00:36)maicon_28 Wrote:
(22-08-2016, 00:33)ArmanınPeşinde Wrote: Yav arkadaş şimdi izledim golleri. Bir topu uzaklaştırmak ne kadar zor olabilir yahu yapmayın etmeyin ya.

Azmi Bük'ün facebook hesabındaki canlı yayından izledim ben
Reply
22-08-2016, 01:27,
bende periscopeden az bişey takip ettim de . arkadaş top hep bizde yahu . sahadanda atak hep bizde ama galiba sonuç yok . bi kaç tane sıkıntılı pozisyon dışında. kale cidden sorunmuş ben bunu anladım. geçen sene eser tamam eyvallah diyodukta bu sene çatlarız heralde . bizim boluya yaptıgımızı bolu bu sene bize yapar. yayın işini tribün dergide okudum adamın birinin kız arkadası orda çalışıyomuş ikinci hafta ile ilgili bilgi gelmiş şurda şöyle maç var gibisinden . haftaya yayınlancakmış yani.
Reply
22-08-2016, 01:33, (This post was last modified: 22-08-2016, 01:36 by maicon_28.)
(22-08-2016, 01:07)ArmanınPeşinde Wrote:

eyvallah şimdi gördüm son golü.

---------------------------------------

berkan büyük hata yapmış son golde. Sonrasında herkesin sol taraftaki adamı görmemesi, boş bırakması tamamen kalitesizlik..

bakın beyler kimsenin dikkatini çekmiyor. Herkes eser yerine kaleci transferi ve forvet transferine takmış durumda ama sezon bittiğinden beri diyorum. Bu takıma sağ bek kesinlikle lazım. Acayip acemice hatalar yapıyorlar ve hücuma katkıları 0. Berkan yıllar geçtikçe bozdu eski berkan değil. Berkan olmasa rızvan oynayacak o da berbat. Sırf bu ikisi yüzünden kaç tane gol yedik geçen sene bir de bunlara hüsamettin'in hatası yüzünden yediğimiz golleri de katarsak onlarca gol yapar.

Aylardır söylüyorum bu takımın gözle görülmeyen, fazla farkedilmeyen bir sağ bek sorunu var. Kesinlikle transfer şart..

Zaten kaleci ve santrafor malumunuz , sağ bekle beraber 3 mevki de transfere ihtiyaç var..
Reply
22-08-2016, 09:50,
(22-08-2016, 01:33)maicon_28 Wrote:
(22-08-2016, 01:07)ArmanınPeşinde Wrote:

eyvallah şimdi gördüm son golü.

---------------------------------------

berkan büyük hata yapmış son golde. Sonrasında herkesin sol taraftaki adamı görmemesi, boş bırakması tamamen kalitesizlik..

bakın beyler kimsenin dikkatini çekmiyor. Herkes eser yerine kaleci transferi ve forvet transferine takmış durumda ama sezon bittiğinden beri diyorum. Bu takıma sağ bek kesinlikle lazım. Acayip acemice hatalar yapıyorlar ve hücuma katkıları 0. Berkan yıllar geçtikçe bozdu eski berkan değil. Berkan olmasa rızvan oynayacak o da berbat. Sırf bu ikisi yüzünden kaç tane gol yedik geçen sene bir de bunlara hüsamettin'in hatası yüzünden yediğimiz golleri de katarsak onlarca gol yapar.

Aylardır söylüyorum bu takımın gözle görülmeyen, fazla farkedilmeyen bir sağ bek sorunu var. Kesinlikle transfer şart..

Zaten kaleci ve santrafor malumunuz , sağ bekle beraber 3 mevki de transfere ihtiyaç var..
İlk maçın günahı olmaz hoca acısından ama bundan sonra gerekeni yapmassa hocalığını sorgulasın bi zahmet eseri kesmesi lazım birde takım öndeyken 90+ da 2 oyuncu değişikliğne de anlam veremedim daha önce yapılmalıydı 2 oyuncu çıktı bütün dengemiz bozuldu resmen fazla bişey istemiyoruz geçen seneyi iyi izlesin kafi.
Reply
22-08-2016, 16:11,
Bu Giresunspor twitter hesabı saçmalığı nedir ya?
2 tane hesap var. Biri diğerinin yazdıklarının aynısını yazıyor. Aynı fotoğrafları paylaşıyor. Aynı bilgileri veriyor. Biri diğerini yasal işlemle tehdit ediyor ne ayaklar çözemedim.
Reply
22-08-2016, 16:30,
(22-08-2016, 16:11)Yaglidereli Wrote: Bu Giresunspor twitter hesabı saçmalığı nedir ya?
2 tane hesap var. Biri diğerinin yazdıklarının aynısını yazıyor. Aynı fotoğrafları paylaşıyor. Aynı bilgileri veriyor. Biri diğerini yasal işlemle tehdit ediyor ne ayaklar çözemedim.

link atsana yasal işlem başlatırız olayının.

kulübün resmi hesabı bu ---- > @Giresunspor28 
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)