TFF 1.Lig 9.Hafta | GiRESUNSPORUMUZ - MANİSASPOR
22-10-2017, 23:12,
RE: TFF 1.Lig 9.Hafta | GiRESUNSPORUMUZ - MANİSASPOR
Bir suçlu aranacaksa yönetimden başlayıp oyuncular ve hoca olarak sıralarım ben bu kötü gidişatın sorumlusunu.
Reply
23-10-2017, 16:19,
Haftasonumuz zehir oldu hem futbolumuz hem basket takımımiz maglup.pazar günü keyfimizi kaçırdılar.. futbolcuların bizim kadar üzüldüğünü dusunmuyorum
Derelili çotanak
Reply
23-10-2017, 16:19,
yönetim sorun her neyse bulup çözmeli. 2 hafta daha kaybetmeyi bekleyip sonra hocayı yollayarak milleti kandırmasın boşuna. türkiyede zaten hoca yetişmiyor, bizde elimizdeki hocayı yollamaya çalışıyoruz. ilk haftaları hatırlayalım, yıllaaaar sonra ilk kez elimizi ensemize attırıp rahat maç izleten bir hocamız oldu nihayet. türkiyede böyle hocalar yok oğlu yok işte. hikmet karaman dediğiniz adamı almak için klübün tapusunu vermeniz lazım paragözün teki. sonunda da rizenin anasını bellediği gibi napacağı meçhul.
Reply
23-10-2017, 19:11,
Takım 4-5 hafta boyunca parçalamak için çıkıp, sonrasında böylesine düştüyse eğer bunun iki sebebi vardır:
1- Yorgunluk, sakatlık, yoğun maç/idman programını kaldıramamak
2- Takım içindeki sıkıntılar, hoca veya yönetim ile ilgili sorunlar, paraların ödenmemesi vs.

Birinci meseleye gelirsek, yoğun bir maç programımız yok. Haftada bir kere maç yapıyoruz hepi topu. İdmandan kaynaklı bir problem olabilir belki. Bu da hocanın çözmesi gereken bir problem. Yorgunluk sakatlık desek, o da her takımda olan bir problem sırf bizden olan değil. Rotasyon kadromuz iyi değil pek, ama bence çok da kötü de değil. Para meselesi zaten yok.

İkinci meseleye gelicek olursak da, burada topu hocaya, canere, recepe vs. ye atmak yanlış olur. Metin Hoca'nın geçmişte bu tarz vukuatları var evet (iki sene önce göztepede vleminckx'i kesmesi, geçen yıl antepte yasin palazı göndermesi vs.), aynı şekilde canerin balıkesirden ayrılma sürecini de eminim çoğunuz biliyordur (bilmeyenler youtube a caner arıcı yazsın, efsane video). Burada da bence yönetim devreye girmeli her şeyden önce. Tarafları buluşturmalı, bir orta yol bulup bu sorunu çözmeli. Baktık olmuyor, o zaman icraate başlanır.

Hocayı göndermek bence çok basite kaçmak olur ve şu aşamada riskli. Metin hoca gitse, yerine başkası gelse, aynı sorunun olmayacağının garantisini kim verebilir? O yüzden sakin olmak da fayda var diye düşünüyorum.
Reply
23-10-2017, 23:33,
Başkan futbolculara saymış. Güzel bir işaret bu. Suçu Metin Diyadin'de aramadığını gösteriyor, durumun farkında. Oyuncuların saçmalamayı bırakıp adam gibi oynamaları lazım. Şahsen ben Metin hocadan memnunum çünkü.
Reply
24-10-2017, 13:00,
Desenize papazlık var takımda.Futbolcu egemenliğine doğru gidiyoruz.
Benim aklımda ki soru; Metin hocayı gönderdik diyelim yerine kim gelebilir ? Cevap bulamıyorum.Yücel hoca gitmesemiydi acaba.
Bizim futbolumuzda teknik direktör sıkıntısı var.Emekli futbolcudan ancak bu kadar oluyor.Beden eğitimi hocası da kondüsyon, dayanıklılık yükleyerek biraz başarı gösteriyor.Gerisi aynı.Kendini geliştirme, çağı yakalama sıfır.
Mourinho gibi adam bile değiştirdi sistemini.Değişimi yakaladı, geliştirmek zorunda kaldı kendini.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
24-10-2017, 13:53,
Metin hocayı tek eleştirebileceğim yönü 9.hafta geçmesine rağmen hala ilk 11'ini oluşturamadı. Futbolcularda ise sen ben kim oynayacak egoları takımın başarısının önüne geçmiş durumda. Çeşke biraz daha genç oyuncularla harmanlayıp bir kadro oluştursaydık genç oyuncuları yönlendirmesi daha kolay olur ama bu tecrübeli oyuncular aşırı kibirli oluyor takımda 2-3 isim var böyle.
Reply
24-10-2017, 14:48,
Özellikle bu maçta yaptığı en büyük hata oydu.Direkt olarak okları üzerine çekti.Biz daha acaba hazırlar mı diye sormaya kalmadan Aykut ve Çağlar defansda ilk 11 çıktı.Kötü oynamadılar ancak mesele performansları değil.
Sinan kabul edilebilirdi baktık ki Akyüz oynuyor.
Dale don dale sahada harbiden don niye oynatmış dedik.
Bunlar hedef haline getiriyor hocayı.Alışkanlıklardan vazgeçmiş, taşlar ile oynamış oluyorsun.
Bu arada kupa maçı var.Aykut mutlaka oynamalı o maçta.Lig tercihi de Caner-Aykut-Özgür-Çağlar olmalı diyorum.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
24-10-2017, 17:09,
(24-10-2017, 14:48)mvsr Wrote: Özellikle bu maçta yaptığı en büyük hata oydu.Direkt olarak okları üzerine çekti.Biz daha acaba hazırlar mı diye sormaya kalmadan Aykut ve Çağlar defansda ilk 11 çıktı.Kötü oynamadılar ancak mesele performansları değil.
Sinan kabul edilebilirdi baktık ki Akyüz oynuyor.
Dale don dale sahada harbiden don niye oynatmış dedik.
Bunlar hedef haline getiriyor hocayı.Alışkanlıklardan vazgeçmiş, taşlar ile oynamış oluyorsun.
Bu arada kupa maçı var.Aykut mutlaka oynamalı o maçta.Lig tercihi de Caner-Aykut-Özgür-Çağlar olmalı diyorum.

katılmıyorum. aykut bu takım 2 gün önce katılıp bilip bilmeden kadroya alınmadı. neredeyse 2 aydır takımla birlikte çalışıyor zaten. neden geçen hafta değilde bu hafta kadrodaydı? demek hoca durumunu gözlüyor ve en uygun bulduğu zamanda kadroya aldı. ki gösterdiği performanslada hocayı haklı çıkardı zaten. onurun ümraniye faciasından sonra kesik yemesi şart oğlu şarttı zaten. Keza sinanın 90 dakikalık oyuncu olmadığını önceki haftlarda test edip onayladık zaten. tutup hala sinanla başlaması skandal bi hata olurdu.
Reply
24-10-2017, 18:16,
ulan özgürcanı arar olduk be. sinan hiçbir zaman 11 oyuncusu olamadı bu saatten sonra olmaz da. adam cizre maçında bile sırıttı.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)