19. Hafta | Giresunspor'umuz - Osmanlıspor
26-01-2019, 17:26,
RE: 19. Hafta | Giresunspor'umuz - Osmanlıspor
(26-01-2019, 16:29)maicon_28 Wrote:
(26-01-2019, 15:40)kerasus Wrote:
(26-01-2019, 15:28)kral1234 Wrote: Adsye ne gömçürmüşler be

yazık laa demek ads oyuncularıda bilemediler yılmaz hoca gibi bir dehanın kıymetini. tabi yılmaz hoca çok çalışkan bi hoca olduğu için oyuncular istemediler onu. normalda premier ligde olması gereken hoca sırf mütevaziliğinden bizim ligimize şeref veriyor ama hain fetöcü oyuncular onu istemiyorlar.

yalnız var ya bizde çalışması gerçekleri görmemi sağladı.

Bizde çalışmasa algı oyunlarına, medyanın şovuna yenik düşerdim. İyi hoca olduğunu sanmaya devam ederdim

hocalığının bi b.k olmadığını hep bilirdim ama birkaç sene önce tribündergi de bi tespitle karakterini de öğrendim. birisi bunun için, sene sonu asla sözleşme uzatmaz yazın yatar kışın illaki hocasını kovan bi enayi klüp bulur yine paranın monacoyar demişti. ula harbi dikkat ettimde aynen öyle. asla sezon sonunu getirdiği takımla sözleşme uzatmaz yazın yatar tatilini yapar. kim uğraşacakki kampla transferle falan. adam tr liglerini çözmüş işte nasılsa bi enayi çıkacak. geçen sene bizdik o enayi. metin diyadin gibi hocayı beğenmedik ve yılmaz vuralı getirdik. 

bu arada aslında doğru meslek seçmiş olsa belki heykeli bile dikilirdi. bu manyağı bi holdingin pazarlama müdürü yapacaksın, bak gör nasıl katlıyor satışları. hiçbir vasfı olmadığı halde kendini böylesine pazarlayan birisi eminim elinde iyi bi ürün hizmet olsa kimbilir nasılda satardı.
Reply
26-01-2019, 21:05, (This post was last modified: 26-01-2019, 23:19 by kral1234.)
İstanbul da durumu düzeltmiş gibi duruyor. Karabük Elazığ net yolcu. Afyonun da toparlayacağını düşünüyorum. Eğer biz aynı olursak Dua edelim de Eskişehir maç kazanamasın.
Gençlerbirliği kaybetti, gazişehir puan kaybetti. Osmanlı daha bi iştahlı oynar.
Reply
27-01-2019, 00:41,
Osmanlı inşallah bizi yenmeye gelir bizi yenmeye gelen takımları genelde yeniyoruz(yeniyoduk).bize kapanan takımlara her zaman zorlandık ve zorlanıyoruz.Ama bu sene durum farklı iç sahada fazla puan kaybı yaşadık.Şeytanın bacağını kıracağız gibi hissediyorum tahminim 2-1 Smile
Reply
27-01-2019, 12:06,
Şöyle kelepir forvet yok mu?

Transfer tahtasını açamamış veya takımların 3.forvetini serbest bıraktığı

bizimkiler böyle bir fırsat çıksa Dauda yerine alır hemen.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
27-01-2019, 12:58,
(27-01-2019, 12:06)maicon_28 Wrote: Şöyle kelepir forvet yok mu?

önceki senelerde forvet transferlerimiz iyiydi. 1 tane as forvet 1 tane yedek ama patlama yapabilir diğeride 3 büyüklerden gelen kiralık..
çok mantıklı bir santrafor stratejisi.
Reply
27-01-2019, 13:05,
Mehmet Akyüz gibi adamı kullanamadılar. Forvet alsan ne olur. Gevşeklik camianın ruhuna işlemiş. Gelen kafasına göre takılıp gidiyor. Adım gibi eminim futbolcular kendi aralarında konuşuyorlardır Giresunspora gider parayı alır yatarım diye.
Ne zaman iyi topçu aldık desek aynen böyle yaptı.
Reply
27-01-2019, 13:31,
(27-01-2019, 12:58)Semih Karahan Wrote:
(27-01-2019, 12:06)maicon_28 Wrote: Şöyle kelepir forvet yok mu?

önceki senelerde forvet transferlerimiz iyiydi. 1 tane as forvet 1 tane yedek ama patlama yapabilir diğeride 3 büyüklerden gelen kiralık..
çok mantıklı bir santrafor stratejisi.

Aslında, her sene bence 3 büyüklerden 1-2 oyuncu kiralamalıyız kesinlikle. Boluda Fenerden gelen Melih Okutan, Balkesde Bjkden gelen Sedat Şahintürk döktürüyor.

Bizde aslında genelde çoğundan memnun kaldık (Yani en kötüsü ortalama çıkıyordu, ortalama da bizim için yeterli).

Bir çırpıda aklıma gelenler Berk İsmail Ünsal (o zaman çok kızıyorduk, kazmaydı ama savaşçı olması bile şimdikileri görünce yeterli kalıyor), Emrecan Coşkun, Berkay Öztüvan (en beğendiklerimden), Serdar Eylik (Tarihte gördüğüm en iyi kanatlardan Smile ), Hasan Erbey, Ömer Kandemir, Mithat Yaşar

tekrar bu stratejiye dönmeliyiz
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
27-01-2019, 15:21,
ULAN CYRIAC NİYE GENE KADRODA YOK?
Reply
27-01-2019, 15:23,
Bu transfer politikası çok mantıklı ve yerinde olur.İstanbul takımlarından bu tipde ihtiyacına göre oyuncular almak lazım.Hem elin bollaşır, kadro derinliği olur hem de fiyat olarak makul seviyelerde kalınır.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
27-01-2019, 15:24,
Anladığım kadarıyla Sağ kanat Tanase oynuyor, forvette Adama Ba(?), ön libero Mehmet Taş, orta saha Alperen, sol bek Hüsam ve on numarada kim var tahmin edin? Cyriac nerede? Tevfik nerede?

Evet ben maçı izlememeye karar verdim, teşekkür ederim.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)