26.Hafta | Giresunspor - İstanbulspor
16-03-2019, 18:20,
RE: 26.Hafta | Giresunspor - İstanbulspor
Bu skebici getiren de üzerinden para kazanan da gün görmesin. Adam oyuna girdiğinde inek şaban filmindeki karpuzcu şaban gibiydi ben neredeyim Monako der gibi havası vardı. Bu takım birilerinin çiftliği olmuş gram param geçtiyse haram zıkkım olsun.
Reply
16-03-2019, 19:45, (This post was last modified: 16-03-2019, 20:13 by bulancak28.)
B.k gibi oyun b.k gibi sonuç şuraya bak ne İstanbul'a ne de Afyon'a avantajımız yok bir çıkışa geçseler hiçbirini de yakalayamayız. Takım bitmiş oynamak istemiyor kimse taraftar desen kuru gürültü iç saha avantajı diye bir şey kalmadı. 2 sene evvel bırak maç vermeyi puan vermiyorduk Giresun'da, ne hale düşürdüler takımı. Haram zıkkım olsun emeği geçenlere.
Reply
16-03-2019, 21:03,
(16-03-2019, 17:54)sokakbaşımeyhane Wrote:
(16-03-2019, 17:50)turkuaz_0628 Wrote: şuraya bak sanki deplasmandayız 1 puana oynuyoruz kayacan filan yerde yatıyo Smile

10 kisi ne yapacak??1 puan 1 puandır bu rezil oyunla

Ne mi yapacak herkes 2 kişilik oynayacak evinde son 10 dk deplasmandaymış gibi yattık resmen istanbulu hocasız yakalamışsın ilk yarı gol atacaksın daha neler neler yapılırdı da bu yavşşaklar yapamadı. 1 puan puandır mantığı deplasmanda olur direk düşme rakibin ise olmaz hele ki evinde ise hiç olmaz allah selamet versin 9-10 puan almak lazım hadi 3 ü karabükten geldi, o maçtan bile korkar oldumda ee gerisi nerden gelecek 4-5 haftalık fiksür ateş ediyor resmen...
Başkentten !
Reply
16-03-2019, 21:44,
ARKADASLAR BILMIYORUM TÜRKIYEDEKI DURUMU TAM OLARAK AMA GIRESUNSPOR UN SEYIRCISI BILET FIYATINDAN DOLAYI DEGIL STADA GELMEMESI BENCE
Reply
16-03-2019, 22:46,
(16-03-2019, 21:44)gorelelibey Wrote: ARKADASLAR BILMIYORUM TÜRKIYEDEKI DURUMU TAM OLARAK AMA GIRESUNSPOR UN SEYIRCISI BILET FIYATINDAN DOLAYI DEGIL STADA GELMEMESI BENCE

türkiye'de kimse bilet yüzünden gitmemezlik yapmıyor ( fb,gs,bjk hariç ) çünkü fiyatlar çok aham şaham değil. bursa maçının bileti 20 tl. keza kasımpaşa maçı 15 lira. bu fiyatlar kale arkası değil maraton. vakit buldukça kasımpaşa maçlarına giderim gerek stat gerek oturma yeri çok güzel çok ideal . taksimde de biraz takıldın mı al sana günü değerlendirdin
Reply
17-03-2019, 01:28,
İçerde oynadığımız maçlara bakıyorum da rakip kim olursa olsun bizi çok iyi analiz ediyor landel-reis-douda'ya bugün adım attırmadı İstanbulspor defansı ve orta sahası adam adama markajı çok iyi uyguladılar zaten ağır adamlardan oluşan bir takımız rakip biraz dersine çalışsa 1 puanı garanti oluyor.Cyriac'a güveniyorduk fos çıktı, Skrbic oyuna iyi başladı sonra s..tı daha forma yüzü zor görür.Elimizde bir Sercan yıldırım kaldı bir onu görmedik onu da hoca play off finallerine saklıyor galiba Big Grin Emre Nefiz,Kağan,Yasin Ozan,Traore bir anda silindi.Ergin Keleş ve Ferhat görgülü gibi oyuncularımız var ama kadro fazlalığından kadro dışı kaldılar.İbrahim Sangare,William Sery hala sözleşmeli oyuncumuz, yani bu sene inanılmaz bir sene yaşıyoruz varlık içinde yokluk derler ya 32 oyuncuyla kadro derinliği en fazla olan 2.takımız ama durumumuz ortada bu takım bu sene düşerse kesinlikle yazık oldu falan demesin kimse sonuna kadar hak ederek düşmüş olacak.
Reply
17-03-2019, 02:13,
Şu Volkan Okumaka gosterilen sabir kimseye gosterilmiyor Emre Nefiz kotu bir mac cikardi direk ustu cizildi Kagan Miray ortada yok Traore Orhan Emre oynamayacakti niye aldik biz bu adamlari ne değisti ilk yaridan kadroda Tevfik Renan disi madem almasaydinizda para yokken para vermeseydiniz Balıkesiri yenemezse duser bu takim
Reply
17-03-2019, 12:09,
Top landele gelince içinde müthiş bir ümitsizlik besleyen oluyor mu benim gibi...Nasil bir kaziktir bu ya...
Derelili çotanak
Reply
17-03-2019, 13:23,
(17-03-2019, 12:09)sokakbaşımeyhane Wrote: Top landele gelince içinde müthiş bir ümitsizlik besleyen oluyor mu benim gibi...Nasil bir kaziktir bu ya...

Ceza sahasına bir tane isabetli pas verebildiğini görmedim şu ana kadar
Reply
17-03-2019, 14:30,
Biz inadına düşmem için uğraşırken rakipler de inadına bizi düşürmemeye çalışıyorlar.

Afyon ilk yarıda 3-0 mağlup.
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)