4.Hafta | İstanbulspor - Giresunsporumuz
15-09-2019, 19:41,
RE: 4.Hafta | İstanbulspor - Giresunsporumuz
(15-09-2019, 19:13)turkuaz_0628 Wrote:
(15-09-2019, 18:46)maicon_28 Wrote: ben haftalar öncesinde söylüyordum bu takım hiç bir zaman Malatya, Rize, Ankaragücü gibi seri galibiyetler alamaz diye

Birkaç arkadaş sanırım kadro kalitesine ve sözde büyük hoca Erkan Sözeri'ye güvenip seri yapacağız diyordu. Yanıldıklarını anlamışlardır

Biriside bendim hala daha inanıyorum bu takım yaşılık problemi yaşamıyor fizik kondisyon ve de taktiksel bir plan oturmadığından bu halde 2 maç yapsın devamı gelir takımda erkan hocanın hatası elbet var kaç haftadır ideal kadroyu kuramadı, iç saha maçı son ya da başlangıç olacak haftaya göreceğiz...

Valla hacım senin umudundan istiyorum. Bu maglubiyetin tek sorumlusu erkan sozeridir. 3 haftada takımın göze girenlerinden ahmet ilhan neden 11 başlamaz? Ilk yarının en kötüsü bekiri oyunda tutup da ilk yarının iyilerinden mehmet güveni çıkarmak nasıl bir mantık? Ayrıca ilk 3 haftanın en kötüsü landeli kurtarıcı diye oyuna almak nasıl bir taktik strateji ile açıklanır? 
Reply
15-09-2019, 19:57,
valla uyum sorunu, kondisyon vs sorunlar var tamam ama 4 hafta geçmiş ve hala takımın herhangi bir oyun planı yok ise, kimse sahada ne yapacağnı bilmeden öylesine takılıyorsa ruh yoksa vs bu iş tamamen hocaya yazar. ligin başında hocaya en çok güvenenlerden biri bendim, halada kesinlikle bu takım erkan hocanın takımı değil diyorum. ama belli ki bi sıkıntı var, hocada kendini bulmuş değil. 1 hafta aradan da böyle döndüysek hadi belki haftaya diye diye zorlamanın anlamı yok artık. ha yerine daha iyisi gelmeyeceğine de eminim ayrı mesele. zaten kralı gelse bu kadroyla iddialı olamaz ama kümede bıraksın yeter. bence de haftaya erkan hocanın son maçı olur gibi.
Reply
15-09-2019, 19:58,
@KRAL1234
Valla benimki boş beleş bi umut değil kardeşim ben gerçekten inanıyorum bu takıma aynı durum erzurumda da yaşanıyor erzurum bizim kat be kat kadro iyisi durum aynı bizdeki durum oyuncu sıkıntısnın önünde farklı birşey neyse dedimya ilk maç erkan sözeri için ya gidiş bileti ya da seri başlangıcı olacak.
Başkentten !
Reply
15-09-2019, 20:34,
(12-09-2019, 20:28)mvsr Wrote: İstanbul deplasmanı
Dolu tribünler
Taraftar desteği
Milli ara dönüşü
Bu sefer kazanacağız düşüncesi...

Yenilgi için bütün veriler hazır.Bu fırsat kaçmaz.

Birkez daha haksız çıkmamanın derin üzüntüsünü yaşıyorum.Bu takımın mayasında var sıkıntı.Bu takım günü kurtarma peşinde koştuğu sürece, cebini düşünen sığ yöneticilere sahip olduğu müddetçe böyle gider.Her yıl aynı senaryo.
Bıktım, bıktın, bıktı, bıktık, bıktınız, bıktılar.Bıktırdınız.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
15-09-2019, 20:43,
ulan askere giderken bile mutlu göndermiyorsunuz daha ne diyem size. ben gelene kadar galibiyet aldınız aldınız yoksa topunuzun aminim. şaka bi yana bu şartlar her anlamıyla hocaya yazar. adam akıllı bir göbek orta saha almadı yada alınmadı. bekir kaç haftadır sos veriyor renan bugün kötüymüş . yoksa orta saha dizilimi çok iyiydi renan geride önünde mehmet bekir. ama işte olmayınca olmuyor
Reply
15-09-2019, 20:44,
Acaba bu herif haklı mıydı la?

https://twitter.com/Mustafacevik10/statu...77184?s=09
Reply
15-09-2019, 20:48,
(15-09-2019, 20:44)kral1234 Wrote: Acaba bu herif haklı mıydı la?

https://twitter.com/Mustafacevik10/statu...77184?s=09

geçenlerde hatırlatmıştım bu konuyu. yönetim şeffaflık vaadinde bulunmuştu güya. ki yazın tüm bu iddialara rağmen biz yönetime ve hocaya güvenmeyi seçtik. keşke demiştim yönetim o zaman çıkıp o iddialar hakkında kamuoyunu aydınlatsaydı. şimdi her tökezleme de o iddialar gündeme gelecek, acaba mı? sorusu gelecek insanların kafasına demiştim. malesef adam haklı çıkmaya başladı.
Reply
15-09-2019, 21:29,
Tanaseyi kadro dışı bırakıyorsun sonra da bu haftada kurtarıcı diye oyuna sokuyorsun??Furbolcu sana nasıl inansın??
Reply
15-09-2019, 21:45,
Takımda hava yok kazanacagım havası yok..En hırslısı Ahmet İlhan gerisini siz düşünün..Bir kumar daha oynayacak iyi bir hoca getireceksin..Samet Aybaba mı olur başkası mı olur bilemem..Landel sahaya kurtarıcı olarak giriyorsa Erkan hocanın beyni tamamen erimiş demektir
Reply
15-09-2019, 21:46,
Ne yapsak olmuyor ne demek mk, istifa sinyallerini çakmış, Bursa mevzusundan sonra yol verecektik buna çok geç kaldık
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)