34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
09-05-2021, 02:13,
RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
(09-05-2021, 02:11)turkuaz_0628 Wrote: İnşallah play ofttada bi halt edemezler umarım istanbul çıkar malum tayfaya yarasın Smile 2 ankara takımı düşüyor şansımı s2m.

Bakarsın Keçiören gelir play-offtan.
Reply
09-05-2021, 02:15,
PO için samsuna hiç şans vermiyorum açıkçası. İstanbul gerçekten istiyorsa şansı var ama asıl favori altay gibi. neyse biz yarın ligi bitirelim yeterki.
Reply
09-05-2021, 02:16,
Tuzlanin yerinde olsam; şeref şike ne varsa konuştunuz, size yaramasin da kime yararsa yarasın der aleni oynamam yarın akşam Big Grin
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
09-05-2021, 02:27,
Ben Tuzla'nın maçı pek sallayacağını düşünmüyorum. Tuzlalı oyuncuların da kalkıp g.tlük yapacaklarını düşünmüyorum. Ama tabi kaleyi de açıp "buyur kardeş at" demeyeceklerdir. Esas olay bizde bitecek yarın. Ne olursa olsun sakin oynamamız lazım. Futbol bu, gol yiyip de geriye düşersek de stresi paniği doğru yönetmemiz lazım.
Reply
09-05-2021, 02:40,
Ha ha 4 saat önce samsun başkanı twitterdan açıklama girmiş, işlettiği bolivar limanında kokain yakalanmış oda kumpas çekiyorlar diyor ölümüne samsunspor filan, iyi iyi işler orda istediğimiz gibi hee bide şöyle bişe var bu iddaa doğru ise suratına suratına pöykürmek lazım ulan hani benim param helaldi diyordun sen ?
Başkentten !
Reply
09-05-2021, 03:36,
Böyle çirkef bir takım ve taraftar grubu görmedim arkadaş yıllarca Ordu ile kanlı bıçaklı idik. Adamların hakkını yemişiz. Bazı arkadaşlar Tuzlalı futbolcuların yerinde olsam inadına oynamam yazmışda yerliler olabilir de yabancılar çıkıp futbolunu oynar. Tek umudum ligin son maçı ülkeme gidip tatil yapacam havasına girerlerse hiç kasmazlar....Biz çıkıp tuzlaya bakmadan 90 dk mücadele edip salmadan panik yapmadan oynayıp çatır çatır galip geleceğiz artık....
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
09-05-2021, 08:12,
Sabah edemedik akşamı nasıl ediceğiz geçmiyor anasını sattığımın zaman
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
09-05-2021, 11:06,
https://youtu.be/mV-jGj9F7Sc
Bu da son olsun. İnşallah bu akşam gelsin a.... koyduğum...
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
09-05-2021, 11:38,
Ağalar bu çok güzel olmuş ya

https://www.instagram.com/p/COo1vOCDXWp/...85wvvleg2h

Haydi tımbış, bugün son kez tımbış diyeyim sana...
Reply
09-05-2021, 12:07,
Dışarıda çıkamıyoruz.Çıksan kahvehaneler kapalı.Bugünün anlam ve önemini şöyle bir masaya yatırsak.Finalin kadrosunu oluştursak.Maça kadar stres atsak.
Yok arkadaş.Kaldık evin içerisinde.Zaman işkence.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)