STSL 10.Hafta | Gaziantep FK 1-1 Giresunspor | 23 Ekim 2021 C.tesi | 16:00
23-10-2021, 22:23,
RE: STSL 10.Hafta | Gaziantep FK - Giresunspor | 23 Ekim 2021 C.tesi | 16:00
Ligin en az gol yiyen 5. Takımı. Aynı şekilde de en az gol atabilen takımıyız. Aslında bu istatistikler biraz bizi özetliyor gibi. Defans orta alanda iyi mücadele veriyoruz.

İlk 4 maç net 0 çekeriz diye yazmıştım sezon başı. Sonra bir çıkış olacak demiştim ama beni yanıltan Alanya'nın hocasının değişmesi oldu. O maçında rahat kazanabilirdik. Takım baya mesafe kat etti. Her geçen gün daha iyi olacak gibi duruyor. Şimdi ofans kısır diyoruz ama şuan oturmuş oyuna müdahale edip, hazır oyunu da bozabiliiz. İlk yarıya kadar bu şekilde devam etmek en mantıklısı. Belki bonus transferlerle oynumuza pozitif katkı sağlayabiliriz. Emre Taşdemir den şu saatten sonra bir şey beklemeyin, gamsız oyuncu. Parasını alıp, kenarda bekleyip " yaa ben niye oynamıyorum " diye sorgulamayacak bir tip. Bunun gib oyuncular yerine 3. Ligden 19-18 yaşında gençlere şans vereceksin.
Reply
23-10-2021, 23:21,
geçtiğimiz sezon sonunda hakan hoca devam kararı alındığı zaman söylemiştim. eğer konu vefa ise, hakan keleşi sportif direktör yapacaksın oyuncularla her türlü şeyden o ilgilenecek takımı motive edecek vs. ama teknik direktörlüktü oyunu okumaydı falan işte orada fena s.çıyor. geçen seneyi bile mumla aratacak kadar kötü kadro kurduk ama bu takımla bile bir şekilde takım ruhunu oturttu mücadele seviyesini çok yukarı çekti. yoksa bu deplasmanda böyle oyunu domine etmek her takımın yapacağı iş değil. ama gel gelelim golden sonrası da tam bir facia. çünkü rakip saldıracağı için o noktada artık teknik taktik bilgisi gerekecek ve işte o noktada hakan hoca sıfır, hatta eksilerde. tamam savunmaya çekilmek korkak futbol hep yaptığı şey ama kontraya bile çıkmamak nedir? takım resmen yok birader ben 2. golü falan atmak istemiyorum dedi oyun içerisinde. hakan hoca moral konuşmasında bu kez, "beyler siz bu takımı sittin sene yenemezsiniz zaten" demiş sanki. o paniği başka türlü açıklayamıyorum.
Reply
23-10-2021, 23:41,
Fener Galatasaray, Trabzon, Kayseri maçlarını canlı izledim. Son maçı çocuk bakıyorduk evde izledim. Geçen seneye göre ezilmeyen mücadele eden, en azından bişiler yapmaya çalışan bir takım var sahada geçen sene her maçı defans yapıp aldık bu sene farklı yine az gol yiyoruz ama yediğimiz goller hep skora etki edip puan kaybettiğimiz maçlar oldu. Kadro yapısına bakınca geçen yıl balde gibi alt ligin üstünde sergio gibi bir iki transfer yaptık. Bu sene bu ligde ön plana çıkacak bir tane adam akıllı transferimiz yok ona ragmen çok iyiyiz. Bence Mami in dediği gibi bu adamı sportif direktör yapıp adam akıllı bir hoca ile yola devam edebilirdik. Oyun okuması yok onda hemfikiriz zaten oda olsa fenerin Gs Beşiktaşın başında olurdu..Devre arasına kadar alabildiğimiz kadar puan alıp yola devam etmeliyiz devre arası yönetim paraya kıyıp artık üç dört transfer bu ligde kalmak için yapması şart..
Reply
24-10-2021, 00:48, (This post was last modified: 24-10-2021, 00:50 by turkuaz_0628.)
Bu 2 puan çok açık net okan'a yazar kendiside farkında gol kaleye giderken baktı baktı ..... Girince bayıldı Smile yazık sene sonu alır çantasını, 1 milyonunu bu 2 puan ona önemsiz bize altın olur ! takım üretken kaç maçtır gol vuruşu yapabilecek adam yok zaten yazıyoruz devreye 20 puan hedefi umarım tutar... Bu arada serginho bedavaya gitmeden uzatalım ! umut nayir devre arası gönderilmeli umut bulutu alsak yeminle 2-3 atardı, kadro bi o kadar zorlansa da adam gibi bi golcü olsa ....
Başkentten !
Reply
24-10-2021, 13:26,
Yediğimiz golü kaleciye nasıl bağlıyorsunuz Perez efendi kalecinin alanında kafaya çıkıyor aynı hareketi rakip kaleciye yapsa hakem faul çalar çünkü kalecinin dokunulmazlığı var bu takımın forvete ihtiyacı var devreye kadar iyi puan toplamak gerek özellikle Antalya ve Malatya maçlarını içeride kazanmak gerek arada Sivas maçından puan alırsak ne ala sonra Beşiktaş sonra maksimum puan neyse devreye kadar almak gerek.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
24-10-2021, 14:21,
Hocanın yanlışları var ama üç santraforun var ikisinin golü yok diğeri de 1 gol atmış, Hakan Hoca ağzıyla kuş mu tutsun ne yapsın, adam şu toplama takımla gayet de iyi götürüyor son haftalarda.

Bu takımın kaliteli problemi var, devreye kadar 18-20 yaparsak ligde kalırız tabi devre arası net 3-4 transfer yapabilirsek
Reply
24-10-2021, 16:23,
Emre Taşdemir'in sözleşmesinde oynama maddesi var heralde her hafta oyuna girmesinin başka açıklaması olamaz. Hoca da dün behiçi çıkaramadı gitti sergio yu cikardi hadi sergioyu cikardin git champesi al bari, degisiklikler garipti ama olsun mactan önce kimse 1 puana hayir demezdi heralde..içerdeki maçlar kritik 3 puandan baskasi yalan içerde artik..
Sadece Giresunspor!
Reply
24-10-2021, 16:38,
Ben kaleciye suç bulamıyorum o pozisyonda. Bırak dediyse zaten kabahati yok da demediyse ve perez kafaya çıktıysa bile vur kafayı at kornere.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
24-10-2021, 17:41,
Antalya mağlup keşke kazansalardı şimdi ne var yoksa oynayacaklar umarım seyircide olur stat dolar.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
24-10-2021, 18:38,
(24-10-2021, 17:41)heyulaanil28 Wrote: Antalya mağlup keşke kazansalardı şimdi ne var yoksa oynayacaklar umarım seyircide olur stat dolar.

Biz bu maçları alamayacaksak hangi maçı kazanıp ligde kalacağız, Antep'i bu halde bulmuşken tokatlayıp geçmek lazımdı, gökten meteor yağsa koyup geçmek lazım yoksa çıkıp ligde kalacağız diye zırvalamasınlar
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)