Spor Toto Süper Lig 3.Hafta | Giresunspor - Trabzonspor
30-08-2021, 22:26,
RE: Spor Toto Süper Lig 3.Hafta | Giresunspor - Trabzonspor
Dünkü maçta Terzi Hüseyin'in bayrağıyla stadyuma girilmesine izin verilmemiş.

https://www.instagram.com/p/CTNTaTpMjn7/..._copy_link
Reply
30-08-2021, 22:32, (This post was last modified: 30-08-2021, 22:32 by turkuaz_0628.)
(30-08-2021, 22:26)yyh_28 Wrote: Dünkü maçta Terzi Hüseyin'in bayrağıyla stadyuma girilmesine izin verilmemiş.

Kimin bi tarafına dokunmuş ucu, sima belli  yıllardır o sopalı bayrakla girer hiç sahip çıkanı olmamış mı yazık lan tribünler bitiyor millet bira sallama satır giriyor bi bayrak alama  vay Giresun vay !
Başkentten !
Reply
31-08-2021, 00:26, (This post was last modified: 31-08-2021, 00:28 by GenCotanak.)
3 maçta 0 puan bekliyordum ve şuana kadar oynanan oyun Galatasray maçıyla birlikte bölgesel ve pozisyon olarak iyileşme göstermekte. Beni şuana kadar hayal kırıklığına uğratan tek şey Okan'ın performansı. Sol bek,sağ bek ve sol açık performansımızın kötü olacağı öngörülen bir şeydi fakat kalecinin 3 maçta da hataları goller yemesini ben beklemiyordum. Alanya maçıyla yakalayacağımız çıkışın kale performansına da yansımasını bekliyorum. Hakan hoca şartlar ne olursa olsun takımın başında kalmalı. En azından ilk dönemi birlikte götürmeliyiz. Devre arası gerekirse takviyelerle yolumuza devam ederiz.
Reply
31-08-2021, 10:42,
Sürekli yazıp yazıp siliyorum bu yönetime bir şeyler yazmak dahi istemiyorum, helal olsun bu kadar başarıdan sonra bu hale gelebilmek büyük meziyet ister.
BiZ GiRESUN'LUYUZ ÖLSEKTE EğiLMEZ BAşIMIZ
VASiYETiMiZ OLSUN YEşiL BEYAZ MEZAR TAşIMIZ!!!
Reply
31-08-2021, 11:07,
(31-08-2021, 00:26)GenCotanak Wrote: 3 maçta 0 puan bekliyordum ve şuana kadar oynanan oyun Galatasray maçıyla birlikte bölgesel ve pozisyon olarak iyileşme göstermekte. Beni şuana kadar hayal kırıklığına uğratan tek şey Okan'ın performansı. Sol bek,sağ bek ve sol açık performansımızın kötü olacağı öngörülen bir şeydi fakat kalecinin 3 maçta da hataları goller yemesini ben beklemiyordum. Alanya maçıyla yakalayacağımız çıkışın kale performansına da yansımasını bekliyorum. Hakan hoca şartlar ne olursa olsun takımın başında kalmalı. En azından ilk dönemi birlikte götürmeliyiz. Devre arası gerekirse takviyelerle yolumuza devam ederiz.

Sezon başında maçlar başlamadan 3 te 0 ile başlayacağız sonra takım düzelecek diyorsun tek ümidim sensin  Big Grin inşallah dediğin gibi olur Alanya maçından bende ümitliydim ama Çağdaş Atan gitmiş yeni hocalar klasik bizim maçı buluyor Alanya için fırsat maçı inşallah dediğin gibi olur çıkış yakalarız yoksa gidişat iyi olmaz.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
31-08-2021, 11:10,
(30-08-2021, 22:26)yyh_28 Wrote: Dünkü maçta Terzi Hüseyin'in bayrağıyla stadyuma girilmesine izin verilmemiş.

Maalesef yeni değil bu olay yeni statlarda davul tokmak bayrak izin vermiyorlar flamalara bile sıkıntı çıkarıyorlar emniyet ile ilgili mesele iş yönetime düşüyor.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
31-08-2021, 12:36,
(30-08-2021, 21:37)maicon_28 Wrote:
(30-08-2021, 20:30)cotanak88 Wrote:
(30-08-2021, 15:01)maicon_28 Wrote: Daha önce Galatasaray ve Kasımpaşa maçlarının 90 dakikalık maç görüntüleri-linki paylaşılmıştı sanırım.

Trabzonspor için olanı da var mı ?
GS maçını ben paylaşmıştım Twitter'da tesadüfen görmüştüm bu tip maçların paylaşılacağı düşünmüyorum

o linki tekrar paylaşır mısın Big Grin
mesajlarda bulamadım
Linki kaldırmışlar malesef
Reply
31-08-2021, 12:42,
Eğer bayrak vs. sokmanın cezası varsa birşey diyemem ama keyfi bir şekilde sokulmadıysa yönetimden biri de ilgilenmediyse (şu taraftardan sorumlu başkan ) büyük sıkıntı bir başkası olsa anlarım ama yılların terzi Hüseyin'i bu ben bu takımın maçlarını takip ettiğim 3. Ligten bu yana statda bu adam
Reply
31-08-2021, 13:23,
(30-08-2021, 01:36)turkuaz_0628 Wrote: Ismail Güney
'' Bizi rekor kırarak şampiyon olduğumuzda ekmeğimizden edeni giresun spor yönetimi üç. Maçta sıfır çekeni yollamazsa çok ayıp eder bu kadar giresun çocuğunu yiyen biri halen bukadar başarısızsa ve halen bu takımın başında duruyorsa giresun spor kamu oyu bilsin bende alacaklarım için mahkemeye başvurcam ''

Hakan Keleş ile alakalı ciddi sıkıntılar varmış şimdi bi arkadaş ile görüştüm ali kıran başkesen dedi  akabinde ismail hocanın bu feryadı geldi. Evet bunları yazmanın yeri facebook değil ama  o  kadar naif bi adama bunu bile yaptırdılarsa sıkıntı büyük !
Bu açıklaması ajasspor da haber olmuş. İyi iyi ulusal da gündeme gelsin bunlar.
Reply
31-08-2021, 15:02,
Bence maç berabere bitecek
Heart
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)