Spor Toto Süper Lig 4.Hafta | Alanyaspor 1 - 0 Giresunsporumuz
14-09-2021, 14:43,
RE: Spor Toto Süper Lig 4.Hafta | Alanyaspor 1 - 0 Giresunsporumuz
Transfer ettiğin kaleci Onurcan'dan iyi degil, transfer ettiğin stoperler Diarra ve Sergen'den iyi değil, transfer ettiğin orta sahaların hiç biri Nalepa'dan iyi değil, tranfer ettiğin kanatlar Sergio'dan iyi değil, transfer ettiğin forvetler Balde'den iyi degil.

88 transfer yaptın hala en iyi oyuncun Sergio, e abi sen o zaman "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" gibi kadro kurmuşsun, ben ne hoca da suç ararım ne de futbolcularda, hocanın da oyuncuların da kapasitesi belli, o nedenle oynanan oyuna ya da sonuçlara hiç şaşırmıyorum.
Reply
14-09-2021, 15:32,
Süper Lig tarihin son 10 yılda belki en kötü takımını kurmayı başarmışlar. Başkanı tebrik etmek lazım.
Bu saatten sonra zevk almaya bakmak lazım. Devre arası falan transfer de yapılmasın. Borca harca batmadan güzelce uzayalım. Başka vizyoner bir başkanla tekrar döneriz inşallah.
Reply
14-09-2021, 16:50,
Takımların Transfer yasağı olduğu yada maddi çıkmazda olan istisnai durumları saymazsak, heralde son yılların en kötü transfer sezonu geçiren takımıyızdır. Kolay kolay da gelmez böylesi. Neredeyse komple bir takım kuracak kadar transfer yaptık. Ama takımda Serginho dışında top ayağına geldiğinde güven veren ne yapacağını bilen eleman yok. E öyleyse Serginho, Nalepa, Diarra, Balde, Eren, Sergen, Erolcan, Caner Hüseyin ile olduğu gibi devam etsen bundan daha kötü olman imkansız. 1.ligden süper lige çıkıpta 1.ligdeki kadrosunu bile mumla arayan başka takım olmuş mudur acaba? Biz zaten bir arkadaşa bakacaktık. Baktık, hadi bize eyvallah.
Reply
14-09-2021, 17:13,
ben nalepa'nın bu seviyede olduğunu düşünmeyenlerdenim. ancak sezon başı kampı yemiş 3 lü orta sahada her türlü forma şansı bulur ve çok daha iyi oynayabilirdi. geçen sene formsuzluğunun en büyük sebebi ( bana göre ) 4-4-2 oynadığımızdan ötürü hucuma katkı verememesindendir. nalepa koşan bir oyuncu değil pas verir alır ileri taşır duran top kullanır. bu seneki orta sahaların hangisi bunu yaptı veya yapacak . geride top toplayan pelupessy mi ( top kesme ve toparlayıcı olmasından ötürü ben beğeniyorum ) yana top dağıtan koşan flavio mu , önde basan başka bişey yapmayan sankhare mi ?

bakın beyler milyonlarca orta sahamız var dedik ancak orta sahamız hiç yok. 1 tane türk erol var. pelupessy kart cezalısı sankhare sakat . napıcan perezi ön liberoya mı çekicen ( bomba ) erol flavio yapıp önüne rus u mu koyucan.

bir ton transfer yaptık evet ama hiç adam akıllı bir transfer yapmadık. yedeklenilen bir mevki yok doukara dışında. doukara forvet kanat okey. geçen sene mehmet taş ön libero stoper sağ bek her tarafı yedekliyordu. eren keza öyle .
aldığın oyuncuları tanıman gerek . kim nerede nasıl ne şekilde verimli oynuyor ?
altı üstü oyun dediğimiz fm de bile mevki içerisinde roller var. her oyuncu senin istediğin role göre oynayamıyor .
sen gidip en uca doukara yı koyarsan adam ister istemez sola kayar top almaya çalışır. ama balde ile başlarsan önde basar top indirir bekler, kovalar.. yorarsın sonra umutu alırsın okey .
milli takımda süre almış anasının nikahı avustralyadan gelen adama 80 dk süre vermezsin mesela .
çok ofansif başlıyoruz . kalabalık orta saha bence bizde iş görür alanya maçında hiç ortadan oynamadık her top kanada zekiye kaydı. peki ya neden ?
orta kafa gol yapamıyoruz. doukara olsun umut olsun olmadı. peki ya olmayınca ne olacak ortadan oynarsın kanada inip ortaya çıkartıp şut denersin. şutumuz çokta yoktu dün akşam. 0/0 dı bi ara ..

özetle olacak olacak ama ne zaman olacak ? kasımpaşa maçı milimetrik ofsayt dün penaltı .. bunları çok ararız çok . 34 hafta var 4 hafta daha çıktım . 30 hafta da 1,5 puan ortalamasıyla oynamamız gerek . 45 puan ligde tutar .
Reply
14-09-2021, 23:25,
Bu arada geç olacak ama Zeki Yavru'nun konuşmasını beğendim. Kaptanlığının hakkını vermiş. Geldiğinde çok eleştirdim, eksikleri tabiki mevcut ama ben memnunum. Duran topları Zeki'nin kullanması ise yanlış kadro mühendisliğinden. Nalepa her türlü iş yapardı bu kadrodan.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)