ZTK 4.Tur Maçı | Giresunspor - Ankara Demirspor | 2 Aralık 2021 Perşembe | 13:00
01-12-2021, 14:53,
RE: ZTK 4.Tur Maçı | Giresunspor - Ankara Demirspor | 2 Aralık 2021 Perşembe | 13:00
(01-12-2021, 13:09)yirmisekiz Wrote: Devre arasinda su Douglas i elden cikarabilsek. Ağir futbolcuyu hiç sevmem. Oynasin bu maçta.

Douglas ilk sezonu kapatti daha 3-4 haftasi var iyilesmesi icin.
Reply
01-12-2021, 16:32,
RE: ZTK 4.Tur Maçı | Giresunspor - Ankara Demirspor | 2 Aralık 2021 Perşembe | 13:00
(01-12-2021, 01:21)Giresun28 Wrote: Onurcan
Hayrullah Sergen Fatih Emre T
Pelupessy Erol
Champness Çekdar Doukara
Umut
Bu kadroyla çıkmamız gerek

Bence de bu kadroyla çıkmamız lazım.

Kupada bir kaç tür gitsek fena olmaz aslında oynamayanlar için, bekleyip görelim bakalim.
Reply
01-12-2021, 16:59,
(30-11-2021, 22:50)Pangal Wrote: Süre alamayan oyuncuların maç temposu kazanması için verimli kupa maçları. Ama hedef koymayı doğru bulmuyorum. Ana hedef lig tamamen oraya odaklanmalıyız.

İşte tamda bunun için kazanmamız lazım. ve tabi kupayı "ana hedef"belirlemek ile "amaan kupa işte sittiret, paflarla çıkalım yenersek yeneriz" diye bakmanın bir ortasını bulmamız lazım. elbette ligde düşme hattındaki rakiple 6 puanlık maç öncesi kupa maçına kastırmanın anlamı yok. ama fikstür müsait iken de kupa diye boşvermek saçma olur. Bir Sivas, Kayseri, G.antep, Kasımpaşa vs için harbiden gereksiz kupa. ne oradan gelecek 3 kuruşa ihtiyaçları var, ne de ismini duyurmaya. Ama bizim her iki yönden de çok çok ihtiyacımız var. maddi yönünü zaen saymaya gerek yok heralde. ismini duyurmak demekte, hem daha iyi sponsorlar hemde transfer dönemi avantaj sağlamak demektir. 

birde bu iki kulvarda yarışılamayacağı olayı bizim türklerin uydurduğu bir hurafeden ibaret. kondisyonun varsa hiç problem değil, kondisyonun yoksa zaten ligide unutacaksın zaten (çok ekstra iyi kadron yoksa). hiç unutmam, ki sanırım daha öncede vermişimdir bu örneği. Peker zamanı, yani 1.ligdeki en en iyi kadroyu kurduğumuz sene. Oliviera lı Pedrielli kadro yani. Bucaspor ile oynayacaz. Bizim kupa maçı ertelendi, Buca ise Galatasaray deplasmanından geliyor. Ki yedek falanda değil, baya kök söktürdüler Ali Sami Yen stadında olmasına rağmen. Haliyle bu durumda baya avantajlı olacağımızı düşünüyorduk(hatta bende). GS deplasmanından dönen Buca, 1 hafta dinlenmiş olan bizi resmen futboluyla dövdü. Şiir gibi top oynadılar, bizim en az 2-3 katımız koşmuşlardır ve 2-0 da kaybettik tabiki. Biz kupa da erteleme maçını oynadığımız hafta ise Rize ile oynayacaktık. Haliyle bizimki erteleme maçı olduğu için o hafta içi Rize dinlenmişti bizden fazlaca. Ama kupa maçından dönen biz dinlenen rizeyi daha üstün oynayıp yendik. Yani olay tamamen kondisyon ve maça nasıl hazırlandığınla alakalı. Kupa maçlarında sakatlık vermedikçe mümkün mertebe ilerleme taraftarıyım. Bizim gibi her dönem tahtası kapalı olan, ligde 1-2 deplasman maliyetini bile karşılanmasına ihtiyacı olan bir klübün "kupa önemli değil" demesi aşırı lükse kaçıyor.
Reply
01-12-2021, 17:35,
Kupada bu turlarda ilerlemek lazım. Daha yarışmacı takımlar geldiğinde ligin seyride az çok ortaya çıkar. Ona göre ilerlemek için emek harcamaya değer olup olmadığına bakılır.

Ben ek olarak bu sene Istanbul takımlarının da kupada yarışmacı olmaya çalışacaklarını düşünüyorum. Trabzon ligi süpürdü gibi duruyor.
Reply
01-12-2021, 20:26,
(01-12-2021, 16:59)kerasus Wrote:
(30-11-2021, 22:50)Pangal Wrote: Süre alamayan oyuncuların maç temposu kazanması için verimli kupa maçları. Ama hedef koymayı doğru bulmuyorum. Ana hedef lig tamamen oraya odaklanmalıyız.
İşte tamda bunun için kazanmamız lazım. ve tabi kupayı "ana hedef"belirlemek ile "amaan kupa işte sittiret, paflarla çıkalım yenersek yeneriz" diye bakmanın bir ortasını bulmamız lazım. 
Belirli bir noktaya ulaşılana kadar teknik heyetin maç özelinde çok detaylı çalışma yapacağını zannetmiyorum. O yüzden ana rotasyon dışında ki oyuncuların mental olarak olaya bakışı çok etkili olacaktır. Çok fazla yabancı oyuncunun oynayacağını düşünmüyorum maç başı vs muhabbetinden dolayı. Kupanın gelirleri malesef çok az. Ama saha dışında bize fayda sağlayacağı bir gerçek.(sponsor,transfer vb)
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Reply
01-12-2021, 21:08,
Tatava yapmadan basıp geçmemiz gerekiyor. Eğer yedekler bu turu geçemiyorsa bu kulüpten kış kış edilmeli.
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Reply
02-12-2021, 12:25,
Bütün yedeklerimiz kadroda, umarım başarılı oluruz.
Özellikle Çekdar Orhan, Giresunlu Erol Can ve Umut Nayir'den olumlu katkılar bekliyorum.
Reply
02-12-2021, 12:56,
O nasıl forma ya takımdan soğudum
Reply
02-12-2021, 13:04,
1-0 Gol Joe Champness bu çocukta hayat var
Reply
02-12-2021, 13:04,
Dakika 0 da gol atmak. Vay be Giresunspor'un bu günlerini de mi görecektik :-D
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)