STSL 22.Hafta | Trabzonspor - Giresunspor | 19 Ocak 2022 Çarşamba | 20:00
20-01-2022, 22:52,
RE: STSL 22.Hafta | Trabzonspor - Giresunspor | 19 Ocak 2022 Çarşamba | 20:00
Aga kim düşecek herkes çatır çatır kazanıyor. Bence bizim şu andan itibaren en büyük rakibimiz Antalyaspor, GS asla düşmez. Allah yardımcımız olsun.
Gözüme bir tek Gaziantep'i ve dipteki 3 takımı kestirebiliyorum ancak onlar da elinden geleni yapacaklardır.
Reply
20-01-2022, 23:00,
Rize, Antalya, Kasımpaşa, Göztepe, Biz arasında iki bilet gidip gelecek. Diğer iki bilet hazır. Herkes durumun farkına varsın. Bu takıma kalite 3 ayak gelmezse biletimizi keser, yollarlar
Reply
20-01-2022, 23:15, (This post was last modified: 20-01-2022, 23:16 by sy200028.)
Güzel oyun oynuyoruz. Zevk veriyor ama güzel oyun yetmiyor kırılganız öne geçtiğimiz maçların hemen tersine dönme şansı var. Defansa yatıyoruz. En önemlisi bize göre rakip olan alt sıra takımlarına rahat kaybediyoruz. Ekstra Gs, Bjk, Trabzon puanları olmasa farklı şeyleri konuşuyordık. Artık bizim için önemli olan üstt sıra takımları degil rakipieri egale etme dönemi başladı. Fikstürümüz çok kötü içeride zor maçlar var. Rakiplerle hep deplasmandayız bana göre ligde kalıp kalmayacağımızı deplasman karnesi belirleyecek. Kadro olarak Yetersiz iz bir an önce kadro derinliği yaratmak şart. Düşer dediğimiz her takım canlandı ve ligin sonuna kadar bu mücadele devam edecek.Kafamdaki deli soru bu kadro bu yarışı kaldırabilecek mi? Yoksa eldeki malzeme ve oyundan Kasımpaşa ve bir iki maç hariç şikayetim yok. Hatta extra mücadele verdiler. Mücadeleyi takdir ediyorum. Zevk veriler. Ezilip büzülmedik dik oynadık.
Reply
21-01-2022, 10:07,
beyler 4 takım düşüyor. bizim düşmemiz çok muhtemel. zaten düşersekte 4. olarak düşeriz. bizde öyle bir cenabetlik var.
Reply
21-01-2022, 10:09,
bu arada pelupessy biz yanlışlıkla vurduk falan diyoruz ama mhk öyle görmüyor adama 3 maç ceza vermişler.
Reply
21-01-2022, 11:30,
Birde GS deplasmanını ekstra 3 sayıyoruz ama artık GS den alınan puanların ekstrası kalmadı, herkes bir şekilde puan yada puanlar alıyor artık. Aksine ilk hafta içerde verdiğimiz 3 puan kayıp sayılır malesef. FB ye de içerde kesinlikle kaybetmemeliyiz, o da içerde kayıp sayılır artık. Başak maçı şanssızlık, en iyi dönemlerine geldik zaten. Şimdi ise Emre'nin ilk geldiği zamanki gazı kaybettiler, bizim maça kadar da muhtemelen sıralaması belli olur artık, içerde almalıyız. Altay ve Malatya maçlarına kadar rakipler tamamen ununu eleyip eleğini asmış bile olabilirler. BJK maçı tam Avrupa yarışının kızıştığı zamana gelecek, içerde ne çıkarsak kardır.
Reply
21-01-2022, 11:57, (This post was last modified: 21-01-2022, 12:00 by sokakbaşımeyhane.)
bence düşme barajı çok yüksek olacak..Ben herkesin aksine malatyanında kolay kolay pes edeceğini zannetmiyorum..Altay da keza öyle araya 2 galibiyet sıkıştırsalar 24 puan yapıyor içeride de sağlam taraftar desteği veriyor açıkcası 6 puanlık maçları almamız lazım..Alanya maçı çok önemli..3 alırsak biraz rahatlarız..bizim takım deplasmanlarda daha iyi..bu arada taraftarı bir şeklide stada çekmemiz lazım bedavamı yapıyorlar passoligmi dağıtıyorlar öğrenci mi çağırıyorlar bir şeyle yapılmalı...Futbola bakınca Hatayda rezil oynuyor biz bu takıma 3 puan verdik ama adamların puanı yüksek yoksa bu futbolla düşecek takımların başında geliyorlar..
Derelili çotanak
Reply
21-01-2022, 13:01,
1- Galatasaray sonsuza kadar böyle gitmeyecek. Ya bir yerde kendileri reaksiyon verecekler ya da bizzat operasyon çekilecek. İyi zamanda yakalayıp ekstra bir 3 puan aldık. Ama tabi işin kötüsü o ekstrayı Kasımpaşa da aldı. Rize, Göztepe alamayabilir.
2- Okan bu saatten sonra Galatasaray'a falan gitmez. Adam Giresun da kral. Başkana güvensizlik had safhada, yanlış da değil ama o kadar uzun boylu olacağını sanmıyorum.
3- "Rakiplerimize rahat yeniliyoruz" lafıyla ilgili olarak yanlış hatırlamıyorsam Rize, Altay, Göztepe ve Malatya'yı yendik biz. Kasımpaşa'ya bir şey diyemem mal gibi oynayıp yenildik evet, Hatay da keza o kadar gol kaçırırsan eninde sonunda yersin. Krediler kötü harcandı biraz. Bu demek değildir ki bir daha olmayacak. Kasımpaşa Göztepe, Rize uzay futbolu oynamıyor, nefesleri kesilecek bir yerlerde.
4- Göztepe, Antalya, Kasımpaşa ve Rize öyle sandığınız kadar büyük lobiler değil beyler. Göztepe Antalya şahıs şirketleri Mehmet Sepil kalkıp operasyon çektirecek kadar eli kolu büyük adam değil. Kasımpaşa & Rize cumhurbaşkanından güçlü gibi görünüyor olmakla birlikte 2-3 sene evvel Rize'yi düşürmezlerdi eğer öyle bir durum olsa. Rakiplerimiz Trabzon, Bursa falan olsa bir nebze anlarım. Antalya'yı Göztepe'ye bakıp bunlar lobili takımlar biz bunlarla baş edemeyiz demek bana biraz acizlik psikolojisi gibi geliyor kusura bakmayın.

Ben Trabzon maçında takımın Kasımpaşa'nın reaksiyonunu verdiğini düşünüyorum. Haftasonu çok zor bir Alanya maçı var. Zor ama imkansız değil, Alanya da yenilmeyecek takım değil. Hep birlikte göreceğiz ne olduğunu. Ben takıma inanıyorum ve ligde kalacağını düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Reply
21-01-2022, 13:32,
(20-01-2022, 22:33)sy200028 Wrote: Bu sene Antalya Rize Kasımpaşa lobisi var bir alt lige bakalım   düşenler köklü kulup hafife almaya gerek yok..

Hah işte bak benim dediğim yere çıkıyor. Geçen sene Denizli, Gençlerbirliği, Ankaragücü ve Erzurum düştü. Ankaragücü 100 yıllık kulüp, Mansur Yavaş'ın geçtiği kıyağın haddi hesabı yok. Erzurum desen resmi adıyla "Büyükşehir Belediye Erzurumspor", adı üstünde. Bu takımlar lobileri Kasımpaşa, Rize ve Antalya' dan daha güçsüz olduğu için düşmedi. Erzurum saçma sapan bir kadro kurdu başına kaşar hocaları getirdi tutunmadı. Ankaragücü desen kendi kendini yaktı kaç puandan verdi. Olayın lobiyle şunla bunla pek de bir ilgisi yok yani.
Reply
21-01-2022, 23:10, (This post was last modified: 21-01-2022, 23:11 by sy200028.)
Bu işi hafife almamak lazım illaki birileri düşecek lobisi olanda olmayanda ama şunu biliyorum dört büyükler dediğimiz camia bile hakemlerden şikayetci ise bizim uyanık olmamız lazım. Artık maç sonuçlarını hakemler belirliyor.keza bu lobi işlerinden hiç anlamayan kulupte biz oluyoruz. Gariban gariban takılıyoruz maç sonu başkanımız diyemiyor ki bu sene ligde, atılan bütün penaltılar incelensin kaç tanesinde ihlal var ve kaç tanesi tekrar edilmiş diyemiyoruz. Güya efendi takılıyoruz. Neyse uzatmaya gerek yok ama düşme hattı ile aramızda üç puan var akıllı olup transfer yapıp bir an önce bu tehlikeli bölgeden uzaklaşmak lazım. Kadro kısıtlı bunun sıkıntısını iliklerimize kadar hissediyoruz. Yönetim aklını başına alsın lig bitecek hala tahta kapalı. Yoksa iş lobi fobi degil sadece işimizi ciddiye alalım kimseye güvenmeyip kendi göbeğimizi kendimiz keselim.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)