2022-2023 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
16-05-2022, 22:10,
2022-2023 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Arkadaşlar hayırlısı ile sezonu tamamladık sayılır. Geçen sene bu başlığı erkenden açtık, takım limana yanaştı. Yine görevi alayım dedim Smile

*Diğer başlıktan devam edilmesi istenirse bu konu silinebilir.
17-05-2022, 01:02,
RE: 2022-2023 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Yeni dönemin ilk dedikodu da Altaydan Martin Rodrigez. Sezonu 3 gol 1 asist ile kapamış olması sıkıntı bence.
17-05-2022, 08:50,
RE: 2022-2023 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Onurcan,Perez,Sergen,Hayrullah,Traore,Erolcan,Sergio,Umut Nayir sözleşmeleri devam ediyor Flavio,Aziz Behich ve Chiquinho ile muhakkak anlaşmalıyız Zeki Yavru ile de 4 türk oyuncu olacağı için son ihtimal anlaşılabilir ama başka oyuncu olursa hayır demem.
Defans ve orta sahayı bozmazsak ileri uca,kanatlara nokta transferler yaparsak önümüzdeki sezonda ligte kalabiliriz tabi bu seneki gibi parasal mevzularda dolayı hangi yabancı Giresun'a gelir göreceğiz
17-05-2022, 09:13,
(17-05-2022, 01:02)123456 Wrote: Yeni dönemin ilk dedikodu da Altaydan Martin Rodrigez. Sezonu 3 gol 1 asist ile kapamış olması sıkıntı bence.

yetenekli bir oyuncu ama  nedense lig bitince parladı daha öncesi bir sıkıntı  var mıydı bilmiyorum..ama bizim gibi yedeği bile olmayan takıma her türlü katkı sağlar..
Ben kappelide getiririm.Bu adamı ptt den beri takip ediyorum her oyuna girdiğinde kesinlikle katkı veriyor bize alternatif olabilir fiyatıda çok uçuk değildir.
Derelili çotanak
17-05-2022, 09:14,
Düzenli oynayan adam alsınlar başka bir şey istemez.
Gidip 1 yıldır yatan kaşar almayınnn.
17-05-2022, 09:53,
Ben kesinlikle Okan yerine Onurcan ile devam edilmesini istiyorum. En azından kapasitesi bellidir, hiç olmazsa ne yapıp ne yapamıycanı biliyoruz. Maç oynadıkça da her anlamda üstüne koyacak zaten. Ama Okan penaltılarda tartışılmaz bir yetenek zaten o ayrı. Ama kırk yılda bir şapkadan tavşan çıkarır sonra 3-5 maçı kendisi hediye eder. Paşamızın keyfi gelecek diye beklemek anlamsız. Hadi kendi kalecimiz olsa neyse ama başka takımın pilot takımı gibi maç kaybetme pahasına onlara oyuncu yetiştiriyor pozisyonundayız. Aynı şekilde Diabate kesinlikle bu seviyelerin oyuncusu değil yetenek olarak ama kullansa zaten burada olmazdı. Burada olduğu sürece de o yeteneklerini göstermesini çok beklememek lazım. Emre zaten Trabzona giderken bile Gümüşhane üzerinden dolaşsın sakın şehre ayak basmasın birdaha. Shapi de devam etmek anlamsız. Muhammed zaten kariyer hedefine ulaşıp futbolu bıraktı. 

Yabancılardan Flavio ve Sergio mutlaka kalsın. Perez ilk defa üzerinden para kazanıcamız oyuncu, iyi değerlendiririz inşallah. Zamanında akıllı davranıp Diarra ve Balde ile de uzatsaydık, onlardan da iyi kazanırdık. Balde garip gelecek belki ama ptt takımları havada kapar onu. Şuan bile Sakarya dedikoduları var. Kesin bişeyler itelerdik hiç yoktan. Şikinyo ile daha ypacak çok iş var. 

Yerlilerden Hayru Sergen hemen birkaç yıl uzat. Zeki gibi takımı sahiplenen birini hemen uzat. Erolcan bu sene zaten şanssızlık ama seneye çok faydalanırız. Umut Nayır kalsın ama yanına bulduğunu atacak yamyam bir golcü şart.
17-05-2022, 10:02,
Şiki kalsın isterim ama bence kalmaz. Portekiz'den devam eder diye düşünüyorum. Martin Rodrigues haberleri de o amaçla ortaya çıkmış olabilir.
Bana göre Sergio net kalsın. Oyun 60-70'e gelecek, rakip yorulacak. Alacaksın Sergio'yu oyuna bak izle nasıl içinden geçiyor rakip defansın. Flavio ve Hamidou da aynı şekil kalsın isterim. Adamlar tam birer örümcek, yapışıyor rakibe ve bırakmıyor.
17-05-2022, 11:22, (This post was last modified: 17-05-2022, 11:23 by genoa28.)
OKAN 
ZEKI - ? - ALEX - AZİZ     
 TRAORE - FLAVİO     
?   - CHIQU  -  ?                  
              ? 

KALE=ONURCAN-GOKTAN-DOĞAÇ
BEKLER=HAYRUŞ -?
STOPER=SERGEN - ?
ÖN LİBERO=EROLCAN - ?
MERKEZ ORTA SAHA= ?
OFANSİF ORTA SAHA= ?
KANATLAR= SERGİO - DIABATE
SANTRAFOR= UMUT - ?

En iyi ihtimalle kiralık Okan, Aziz, Flavio, Diabate, Chiquinho kalsa bile 11'e atacağımız 4, kulübeye 6 toplam 10 transfer lazım, kalmasını istediğimiz kiralıkların hepsini tutamayacağımıza göre bu sayı 12-13 bile olabilir, yine epey haŕeketli bir transfer sezonu bizi bekliyor.

Altaylı Rodriguez iyi topçu bence ama direkt 11'e yazmak için alıyorsak geçen seneki sıkıntıları yaşamaya devam edebiliriz ön tarafta, hem santrafora hem kanatlara tartışmasız, soru işareti olmayan 3 adam almak lazım.
17-05-2022, 11:59,
Serginho sağ ön oynadığı maçlarda iyi performanslar verdi. Serginho sağ ön olarak düşünülmeli planlamada. Solda etkisiz çünkü.

Diabate'nin kalmasını istemem çünkü çok disiplinsiz bir topçu. Hiç sevmem öylesini. Onun dışında kalsın istenilen topçularda hemen hemen herkes aynı fikirde.

Sözleşmesi devam edenler cepte zaten onun dışında Behich - Flavio ve Sikinyo ile devam edebilirsek çok iyi olur. Muhammed'i pek beğenmedim. Çok seviyor topu, çok oynuyor topla.

Forvet ve sol ön için kalite isimler bulmamız lazım. Vasat - Vasat altı adamlardan bile defans performansı alabiliyorsun ama hücum için meziyet lazım. Kalite lazım.
17-05-2022, 13:36,
(17-05-2022, 11:22)genoa28 Wrote: OKAN 
ZEKI - ? - ALEX - AZİZ     
 TRAORE - FLAVİO     
?   - CHIQU  -  ?                  
              ? 

KALE=ONURCAN-GOKTAN-DOĞAÇ
BEKLER=HAYRUŞ -?
STOPER=SERGEN - ?
ÖN LİBERO=EROLCAN - ?
MERKEZ ORTA SAHA= ?
OFANSİF ORTA SAHA= ?
KANATLAR= SERGİO - DIABATE
SANTRAFOR= UMUT - ?

En iyi ihtimalle kiralık Okan, Aziz, Flavio, Diabate, Chiquinho kalsa bile 11'e atacağımız 4, kulübeye 6 toplam 10 transfer lazım, kalmasını istediğimiz kiralıkların hepsini tutamayacağımıza göre bu sayı 12-13 bile olabilir, yine epey haŕeketli bir transfer sezonu bizi bekliyor.

Altaylı Rodriguez iyi topçu bence ama direkt 11'e yazmak için alıyorsak geçen seneki sıkıntıları yaşamaya devam edebiliriz ön tarafta, hem santrafora hem kanatlara tartışmasız, soru işareti olmayan 3 adam almak lazım.

ben de altına copy paste yapam Big Grin Big Grin 

Defansı iyi kurarsan kaleye onurcan'a okeyim ben. kaleci oynadıkça gelişir. dün akşam bana güven verdi . ha okan kadar penaltı çıkaramaz belki çok iyi top çıkartmalar yapamaz ama onu bir şekilde tamamlarsın . 
aziz anlaşma 1 senelikti. kiralık değildi. kalır mı bilmem ama kalırsa iyi olur. 1 sene daha bizi yerli sınırında iyi götürür. zekinin form grafiği sene geçtikçe düşüyor seneye daha da düşebilir tabiki. kesinlikle takımda kalsın derim ama sağ bekte sıkıntı yaşarız hayruş ile değişmeli oynarlar. hayruş yetenekler belirli ancak şapkadan tavşanda çıkarabiliyor.  orta alanda flavio traore kesinlikle kalmalı. oraya yerli de kesinlikle 3 kişi lazım. çikinyo kalırsa eğer yedeklemek için hem ileride hem ortada oynayabilecek bir yedek. koşabilse çekdar olsun diyeceğim ama çok koşabildiğini sanmıyorum. çikinyo kalmalı mı bilemedim yani dün akşam bi sorguladım çok top ezdi ancak verdiği katkı da ortada. kararsızım. diabate eğer ücreti çok çok yüksek değilse ben kalsın isterim. evet saç baş yolduruyor sövdürüyor aidiyet duygusu yok disiplin yok ama adana demir maçında yaptığı asist sene başından beridir attırdığı goller ( asist olarak değil atak başlangıcı vs. ) beni ortada bıraktırdı. sergio nun hızı çok iyi değil iş yapmaz diyorum ama [Image: biggrin.gif] ya adam ne zaman laf söylesem ağzıma tıkıyor laflarımı bi hareket yapıyor rakibi geçiyor gidiyor. stopere türk bulamayız o tandem yabancı olacak . orta alan yabancı 3-4 kişi. kanatlar 2 yabancı forvet 1 yabancı . totalde ilk 11de 6-7 yabancı yapıyor. umut düzenli olarak oynasa bence iş yapar ama oraya yabancı gelince yine hamle oyuncusu olacak . bence oraya bulabilirsek genç yabancı bulalım rotasyonda iş yaptıralım. 3. forvet ise kanatları yedekleyebilsin . tek forvet oynayan takıma üst düzey forvet alırsan sıkıntı yaşarsın . bozbağ'ın kadrosunda 1 yabancı 1 türk 1 de kiralık oluyordu . o sistem güzel ama umut nayirde yedek kalsın istemem . 
muhammed gümüşkaya gibi bir oyuncu bulsak bizim için iyi olur . sol kanat ön taraf ve orta saha aynı anda yedekleyebiliyor. iş görür. barış alıcı ismi geçti eskihellaç geçti . bunlar olur eskihellaç bek bile oynar. barışta rotasyonda iş yapar.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)