Hentbol Kadınlar Süper Ligi: Görele Belediyespor
09-10-2022, 11:23,
#1
Hentbol Kadınlar Süper Ligi: Görele Belediyespor
Görele Belediyespor kadın hentbol takımı Türkiye hentbol kadınlar liglerinin en üst klasmanı olan Süper Lig'de mücadele ediyor. Ligdeki 4. sezonuna giren kulübün yakaladığı bu istikrar takdir edilesidir.  

Bu sezon 10 takımdan oluşan ligde statüye göre ilk 8'e girenler Play-Off oynarken son sırada yer alan bir alt kümeye düşüyor. Play-Off'larda en azından 3. olup veya Türkiye Kupası yoluyla Avrupa kupalarına katılma hakkı kazanılabiliyor. TRTSpor Yıldız kanalı bu ligden zaman zaman canlı maç yayını yapıyor. 

Görele Bld. şuana kadar oynadığı 3 karşılaşmadan 2 galibiyet (İç sahada Tekirdağ ve Ankara Yenimahalle Bld) ile 1 mağlubiyet (Deplasman İzmir Bld.) almış durumda. Bu sezon ligde yakalanacak başarıyla seneye Avrupa Kupaları katılımı ayrı bir renk katar.
Reply
01-08-2023, 23:48,
#2
RE: Hentbol Kadınlar Süper Ligi: Görele Belediyespor
Görele bld hentbol takımı bu sene avrupa kupası yolunda 1. tur Eylül 10-11 / 2.Tur 17-18 Eylül olmak üzere Hırvatistanın ZRK Dugo Selo 55 takımı ile eşlemiş, ilk maç GÖRELEDE... instagram hesabından denk geldi 5 yeni oyuncu transferi de var takım yıllardır güzel işler yapıyor ama gel gör ki burası GİRESUN ... başka söze gerek yok batlamaya alınsa bu maç orada tertibat varmı bilmiyorum ama şehir için değişik olurdu...
Başkentten !
Reply
24-09-2023, 17:58,
#3
RE: Hentbol Kadınlar Süper Ligi: Görele Belediyespor
Görele bld Avrupa kupası 2.tur da hırvat rakibini ilk maçta 28-27 mağlup etmiş. Rövanş 30 eylülde. Aslında ilk devreyi 17-9 önde tamamlamış skoru koruybilse büyük avantajla gidecekti. Olsun buda çok büyük iş. İnşallah ilerlemeye devam ederler.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)