'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
06-09-2018, 21:29,
RE: 'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
ya beyler ne bekliyorsunuz, her anlamda mukayese ettiğiniz şehirlerin gerisinde kalmış bir şehre de hepsinden muazzam bir stad yapmayacaklardı ama tek katlı stad olsaydı Rize stadı gibi iyi olurdu

bana kalsa çok cok kötü bir stad yapılıp şimdi ki stadın yerine yapılsaydı keşke
Reply
08-09-2018, 20:17,
O stadın muhtemelen yarısı bile dolmayacak.Mevcut stadda bile passolig sisteminde sanırım en fazla 7-8 bin gördük.(Alanya ve Eskisehir play of maci) Takım da kötü giderse sanırım Aksu'da futbolcuların sahadaki bagirislari duyulur.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
11-09-2018, 08:34,
stadın yeri ayrı konu o işi tartıştık ama yapıldı madem yaptılar birşeye benzesin dışarıdan iyi gözüküyor stad mimari açıdan ama içine girdin mi kale arkası yok gibi bizim maraton ve kapalı dediğimiz tribünleride elma dilimi şeklinde yapmışlar her anlamda tribünler boktan olmuş bir kere yapıyorsun bu kalıcı olacak onu da becerememişler Ordu stadı güzel olmuş.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
12-09-2018, 09:32, (This post was last modified: 12-09-2018, 09:35 by bulancak28.)
İçini de görmek lazım tabi, ama dışarıdan gördüğüm kadarıyla stadın mimarisini beğenmedim. Gerçi ben bu yeni yapılan stadların hiçbirini beğenmiyorum. Eskiden stad ile şehrin bir uyumu vardı, ekran başında baktığın zaman aha bu Antalya, bu Giresun işte burası Ordu falan derdin şimdi hepsi birbirinin aynısı. Sadece takımın rengine göre koltuklarda renkler fark ediyor. Ben bu yeni stadları hiç beğenmiyorum, bana göre çok tek tip ve ruhsuz.
Bir diğer konu da pek tabi şehrin göbeğinde, belediyeye yürüyerek 6-7 dakika olan stad dolmazken, taa Aksu'da ki stad mevcut passolig sistemiyle nasıl dolacak?
Reply
12-09-2018, 12:05,
(12-09-2018, 09:32)bulancak28 Wrote: İçini de görmek lazım tabi, ama dışarıdan gördüğüm kadarıyla stadın mimarisini beğenmedim. Gerçi ben bu yeni yapılan stadların hiçbirini beğenmiyorum. Eskiden stad ile şehrin bir uyumu vardı, ekran başında baktığın zaman aha bu Antalya, bu Giresun işte burası Ordu falan derdin şimdi hepsi birbirinin aynısı. Sadece takımın rengine göre koltuklarda renkler fark ediyor. Ben bu yeni stadları hiç beğenmiyorum, bana göre çok tek tip ve ruhsuz.
Bir diğer konu da pek tabi şehrin göbeğinde, belediyeye yürüyerek 6-7 dakika olan stad dolmazken, taa Aksu'da ki stad mevcut passolig sistemiyle nasıl dolacak?

ilk tespitin çok iyi dostum. Cidden bu kocaelinin, bu bursanın, bu sakaryanın diyebiliyorduk
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
17-10-2018, 15:59,
Ordu stadyumunun çim serme işlemi bitmiş.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
29-12-2018, 14:52,
Stadyum inşaatı baya ilerlemiş

https://m.youtube.com/watch?v=_Ebr39E5m7s
Reply
01-01-2019, 13:04,
Sadece stadyum açısından bakılırsa önümüzdeki sezon maç oynanabilir gibi duruyor. Bütün olarak bakılırsa ki bence öyle bakılmalı, kapasitesine uygun ölçekte ulaşım imkanı sağlayacak yol vs. yok gibi duruyor.
Reply
11-01-2019, 13:17, (This post was last modified: 11-01-2019, 13:19 by Okan.)
[Image: cotanak-stadi-son-virajda-13108710.Jpeg]

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çotanak Spor Kompleksi'nin inşasında yüzde 76'lık bir fiziki gerçekleşme olduğunu, ince işçilikler hariç imalatların tamamlandığını belirtti.

Sarıfakıoğulları, "Stadı 7-8 aylık bir periyotta teslim almayı planlıyoruz. Giresunspor'umuz önümüzdeki sezonu Allah'ın izniyle Çotanak Stadı'nda karşılayacak. Yine yüzme havuzumuz da aşağı yukarı aynı dönemlerde teslim edilmiş olacak." dedi.

İnce işçiliklerin imalatlarının devam ettiğini bildiren Sarıfakıoğulları, "Koltuk montajı ve çimlendirme konusunda mart ayından itibaren arkadaşlarımız imalatlara başlayacaklar. Bu konuda gerek koltuk seçimi gerek çimlendirmenin niteliği konusunda yine teknik elemanlarla çalışmalarımız devam ediyor." diye konuştu.

Harun Sarıfakıoğulları, stadyumun özgün bir mimariye sahip olduğuna dikkati çekerek, şöyle devam etti: "Şu an halihazırda diğer statlardan bu anlamda farklı. Misafir seyirciler Giresun'a geldiklerini anlayacaklar çünkü stadımız bu anlamda ünik bir yapıda. Aynı mimari tarzda yapılan ikinci bir stat şu anda söz konusu değil. O nedenle Çotanak Stadı özgün bir mimariyi bünyesinde barındırmış olacak." Hem stadın hem de olimpik yüzme havuzunun Giresun için önemli olduğunu vurgulayan Sarıfakıoğulları, her iki alanda ulusal ve uluslararası müsabakalar düzenlenebileceğini kaydetti.

Sarıfakıoğulları, kompleksin Giresun'un sportif kapasitesinin geliştirilmesi noktasında sosyoekonomik ve kültürel anlamda katkılar sağlayacağını belirterek, "İnşallah temmuz-ağustos aylarında spor kompleksinin hayata geçmesiyle, ilimiz çok önemli bir katma değer sahibi olacak." değerlendirmesinde bulundu. (AA)
Reply
20-02-2019, 14:40,
İnşaat halinde ki Çotanak stadyumu dünde basına çıkan haberde olduğu gibi ilerliyor mu ilerlemiyor mu belli değil.Muhtemelen ön görülen tarihde teslim edilemeyecek.
Bir diğer inşaat halinde olan salon ağır aksak devam ediyordu.Bugün öğrendim ki o civarda ikamet eden arkadaşların ifadesine göre vinci söküp gitmişler.Büyük ihtimal ile inşaat durmuş ve devam etmiyor.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)