'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
05-10-2012, 17:20,
RE: 'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
takipçisiyiz bu işin bu site yaşadığı sürece bura arşivde kalacak Big Grin

http://www.giresunekspres.com/default.as...y&id=26470

http://www.giresungazete.net/haber_detay...erID=26633
Reply
05-10-2012, 22:17,
palavra palavra palavra
Reply
07-10-2012, 13:31,
(05-10-2012, 22:17)Yaglidereli Wrote: palavra palavra palavra

palavra olduğunu önceki yorumlarda bende söyledim Ağustosun ilk haftası çotanak arenayı tekrar gündeme getiriyor ilk sayfada olduğu gibi birkaç ay sonra detaylı açıklama yapacağız son aşamaya geldik diyor mrs canikli Big Grin Ağustostan sonra 5 ekimde açıklama geliyor 2 ay sonra son aşamaya geldik arkadaşlarımız yakında açıklama yapar sözümüz söz Big Grin palavra olduğunu bizde biliyoruz ama bu site kaldığı sürece bura arşivde kalacak çotanak arenayı bekliyoruz Big Grin
Reply
07-10-2012, 13:42,
(07-10-2012, 13:31)heyulaanil28 Wrote:
(05-10-2012, 22:17)Yaglidereli Wrote: palavra palavra palavra

palavra olduğunu önceki yorumlarda bende söyledim Ağustosun ilk haftası çotanak arenayı tekrar gündeme getiriyor ilk sayfada olduğu gibi birkaç ay sonra detaylı açıklama yapacağız son aşamaya geldik diyor mrs canikli Big Grin Ağustostan sonra 5 ekimde açıklama geliyor 2 ay sonra son aşamaya geldik arkadaşlarımız yakında açıklama yapar sözümüz söz Big Grin palavra olduğunu bizde biliyoruz ama bu site kaldığı sürece bura arşivde kalacak çotanak arenayı bekliyoruz Big Grin

Çotanak Arena nın yapılabilmesi için önce çöp sorununun çözülmesi lazım. Çöpün aksu'dan kalkması lazım. Boş işlerle uğraşan valimiz, büyük projelerde başarılı olamıyor maalesef. Çöp de bunlardan biri. Orası olacak burası olacak derken hiçbir yer olmadı. köylülere laf geçmedi. Giresun merkezin çöp sorununu yine giresun belediyesi çözecek. Giresun belediyesi katı atık birliğinden ayrıldı ve kendi başına bir tesis kuracak. Aksu'ya artık çöp dökülmeyecek. Kendi ilçelerine tesis yaptırmayanlar da çöplerini kucaklayıp yatsınlar. Çöp sahilden kalkınca o zaman stad yapılabilir. Sanmıyorum ama hadi yapıldı diyelim. 10 sene de sadece 1 stad yaptırması Canikli yi düze çıkarmaz.
Reply
07-10-2012, 14:17,
Belediye kadar başlarına taş düşsün bu şehre Kerim Aksu gibi iş yapan adam gelmedi onunda önünü kesiyorlar adam hizmet proje üretiyor yıkmaya kalkıyorlar seçildikten sonra cumhuriyet parkını yaptı Giresunun en cazip yeri oldu Canikli ve tayfası yıkmaya kalktı direndi,uğraştı halkta tepki verdi yıkamadı şimdide Atapark salça oldular adam müthiş proje yaptı yapıma geçildi Mehmet Geldi ve Sabri Öztürk tayfası yapımı durdurdu şimdi mahkemelik olmuş gene arkadaş bizimkiler ben yaptım derdinde kim yaparsa yapsın Giresuna yapılıyor Giresun gelişiyor olur usulsüzlük flan oda yok saçma sapan bahane üretiyorlar bu kafa olduğu sürece biz Köy olma yolunda ilerliyoruz çevremizdeki Ordu Trabzon Büyükşehir olma yolunda Ordunun belediye başkanı chp ama bakanlar birlik oluyor parti ayrımı yapmadan şehri geliştiriyorlar seçim zamanı yarışıyorlar bizimkilerin kafa yapısı değişmesi lazım...
Reply
09-10-2012, 17:30, (This post was last modified: 09-10-2012, 17:31 by heyulaanil28.)
Giresunspor'da Çotanak Arena heyecanı

Giresunspor Başkan Yardımcısı Hasan Ali Tütüncü, kulübü sağlam temeller üzerine oturtabilmek için yoğun çaba harcadıklarını söyledi, "Çotanak Arena Stadı’nın projesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan onay bekliyor"
dedi.
Katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulunan Hasan Ali Tütüncü, çok zor şartlar altında geldikleri yönetimde epeyce bir yol aldıklarını, başarı için büyük fedakarlıkları yaptıklarını belirtirken şunları söyledi:

"Futbolcularımızın peşinatlarının ilk taksitlerini dağıttık, primlerini zamanında ödüyoruz. Tesislere önemli yatırımlar yaptık, daha da yapacağız. Sadece sportif değil her anlamda başarı istiyoruz. Bunun için HES projesine çok büyük önem veriyoruz. Çok yakın bir gelecekte 1967 A.Ş. kurulacak ve şirket faaliyetlerine başladığında kalıcı gelir kaynakları konusunda daha somut adımlar atacağız. Çotanak Arena için 2 yer belirledik. Çotanak Arena Stadı projesi şu an Başbakanımız Erdoğan’ın masasında ve onayını bekliyor. Seka Kağıt Fabrikası’nın önüne yeni bir tesis yapacağız. Yönetim kurulu olarak en büyük amacımız Giresunspor’u sağlam temeller üzerine oturtmak ve biz görevde olmasak bile Giresunspor’un güncel yaşantısına sağlıklı bir şekilde devam etmesini sağlamak olacak."

Giresunspor’un 13 milyon lirayı bulan borçlarının büyük bir kısmını yapılandırdıklarını da açıklayan Hasan Ali Tütüncü; "Kulüp başkanımız Mustafa Bozbağ başta olmak üzere yönetim kurulu üyelerimiz ve Giresun milletvekilleri bu konuda büyük özveri gösterdiler. Giresun halkının güvenini boşa çıkarmamak için çalışıyoruz" dedi.

Hasan Ali Tütüncü, hafta sonunda deplasmanda oynayacakları Turgutluspor maçında şeytanın bacağını kıracaklarını ve galip geleceklerini de belirtirken, "Bu kez deplasmandan puanla döneceğimize inanıyorum. Bizleri gerek iç saha, gerekse de deplasmanlarda destekleyen taraftarlarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz" diye konuştu.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/21659404.asp
Reply
18-10-2012, 14:40,
Tam bir politikacı konuşması. Bizleri uyutmaktan ve kandırmaktan başka bir yere gideceğini sanmıyorum.
Dereli'li
Reply
20-10-2012, 18:43,
[Image: manset7228xbp9a2n8cck8v3.jpg]

STAT AKSU’YA YAPILACAK

Ak Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, Atatürk Stadı’nın TOKİ’ye devredilerek Çotanak Arena Stadı’nın Aksu dolgu alanına yapılacağını dile getirdi.

Nurettin Canikli, 22 bin kişilik Çotanak Arena Stadı için adım adım ilerlediklerini belirterek, "Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü mevcut stada karşılık TOKİ’nin yeni stat yapması onayını verdi ve teklifte bulundu. Aksu’da çöpün döküldüğü alana yapmayı düşünüyoruz ancak bu konuda kıyı kenar kanununda sıkıntı vardı. Yeni bir teklif ile onu da çözeceğiz" dedi.

Nurettin Canikli, stat ile birlikte havuz ve spor salonunun da yeni stadın yanına inşa edileceğini, havuz ve salonun yerinin yine TOKİ’ye verileceğini söyledi.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/21743089.asp

http://www.spor28.com/webs_haber_detay.aspx?hid=11203
Reply
20-10-2012, 20:28,
Bu işten TOKİ karlı çıkar o sebeple az da olsa yapılma umudu var Big Grin
Reply
20-10-2012, 20:51, (This post was last modified: 20-10-2012, 20:52 by heyulaanil28.)
yalnız bu çotanak arena mevzusu açıldığında yapılırsa 30 bin kişilik FİFA standartlarında olsun dedik gidipte 20 binlik 25 binlik stad yapmanın anlamı yoktu çünkü 1 kere yapılcak bu olursada tam olsun dedik ama mrs canikli u dönüşü yapmış gene 22 bin diyor Big Grin ebe adam bir işi birkere yapıyorsunuz adam gibi yapın mevcut stad zaten 15 bin deniz tarafına tribün yaparsın olur 20 bin kapasite bunlar urfaya,bandırmaya yapılan stad gibi stad yapacak resimdeki gibi FİFA standartlarına uygun 30 bin kişik stad beklemeyin resme aldanmayın Big Grin 22 binlik yaparlarsa hiç yapmasınlar
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)