'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
09-02-2021, 18:07,
RE: 'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
Zemin sene sonu Malatya zemini gibi olur 1 tane aydınlatıcı vermişler en az 20 tane ışıklı aydınlatıcı lazım bakımında cabası
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
19-02-2021, 13:46,
Adana stadına göre bizim stad baya başarılı olmuş. Adanada 2 takım oynayacağından özellikle koltuk renkleri çok kötü durmuş. Dış dizaynı da sıradan.
Reply
19-02-2021, 20:40,
(19-02-2021, 13:46)Yaglidereli Wrote: Adana stadına göre bizim stad baya başarılı olmuş. Adanada 2 takım oynayacağından özellikle koltuk renkleri çok kötü durmuş. Dış dizaynı da sıradan.

Evet bende yapıldığından beri bunu söylüyorum

belki istersek bizim stadımız için birkaç tane olumsuz yan sayarız
Ama kendine has tasarımı ve yapısıyla standard stadyumlardan kendini ayırmasıyla çok büyük avantaj. Diğerleri gibi kopyala yapıştır değil
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
19-02-2021, 20:47,
Bizim stadın kapasitesi 22 bin kale arkalarında tribün sayısı az bu bakımdan mimarisi farklı diğer statlar 35 bin kişi üzerinden yapılmış ve doğal olarak mimarisi kopyala yapıştır şeklinde olmuş.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
18-05-2021, 12:10,
Stadın zemini maçlarda görüldüğü kadarıyla sıkı tutunmuştu. Çimlerde kalkma vs. olmadı. Sezon bitti yaz geldi, çimlere güzel bakım yapılırsa sezon içinde sorun yaşamayız. Stad 2-3 ay boş olacak. İnşallah iyi değerlendirilir bu süreç. Stadın bakımından sorumlu bir ekip var mı bilemiyorum.
Reply
09-01-2022, 19:20,
Yukarıdaki mesajımın üzerinden 9 ay geçti saha zeminine gerektiği gibi bakıldığını sanmıyorum. Bir ara çimler tutmadı diye haber çıktı zaten.
Şu anda Rize maçına bakıyorum stadın zemini harika. Benzer iklimdeyiz hem de trabzondan hem bizden iyi sahaları. Muhtemelen başarılı bir saha bakım ekibi var.
Reply
11-06-2022, 23:31,
Türk milli takımının Avrupa ligi maçları var Giresun'da oynama durumu olamazmı kriter nedir merak ediyorum neye göre seçiliyor. 14 hazirandaki Litvanya maçı da izmirdeymiş 25 bin kişilik stad
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)