Giresun'dan Haberler
25-11-2014, 23:54,
RE: Giresun'dan Haberler
Çalışan derken Giresun`a ne tür hizmetleri oldu acaba. Evet konuşmayı çok seven biriydi göz önünde olmasının nedeni de bu.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
26-11-2014, 13:29,
Akp nin adami olarak zaten Giresun a buyuk bir faydasi olmasi beklenemezdi. Akp Giresun icin ne zaman hayirli ruya gormus?
Reply
08-01-2015, 14:29,
[Image: B60nACRIMAA2dkK.jpg]

Bu adam her gece yatmadan yarın ne saçmalık yapsam da haber olsam diye düşünüyor heralde.

Geçen hafta da Edirnedeki kamu binalarında ilk 3 kat için asansörü yasaklamasıyla haberlere çıkmıştı.  Big Grin Big Grin

Buraya koyduğum kaçıncı haberi bilmiyorum ama ne zaman gazete okusam önüm çıkıyor adam.
Reply
23-02-2015, 16:46,
Giresun'da silah üretimi yapan bir firma, kadınların ilgisini çekebilecek pembe, kırmızı, mavi, sarı gibi farklı renklerde tabanca üretimine başlamış habertürkte okudum
Reply
08-04-2015, 22:15,
THY'nin başına İlker aycı getirildi Kendisi Giresun Göreleli , rizeye verilen reklam GİRESUNSPOR içinde geirmi ? Ne kadar Giresunlu göreceğiz ....
Başkentten !
Reply
22-05-2015, 15:45,
Havalimanımız açıldı şükürler olsun, bölge üniversiteleri açısından, hastahaneleri açısından ve de biz gurbetçiler açısından zamandan kazanma adına muazzam oldu, işin siyasi kısmına hiç girmeyeceğim benim açımdan kim yaparsa bir çivi çakarsa Allah razı olsun der geçerim siyaset bu tarz işlerle değerlendirilmez görüşüme göre, bu olması gerekendir, mevcut hükümete denk gelmiştir ya da akıl etmiştir umarım Giresunumuza daha çok hizmet , stad, salon ve de fabrikalar açılırda bizde göç vermeyip, şehrimizi kalkındırırız.
Başkentten !
Reply
22-05-2015, 20:10,
2 hazirana aldim biletimi. Gormemisligin dibine vuracam ucak inince alkislayacam Big Grin
Reply
22-05-2015, 23:20,
bugün ordu belediye başkanı enver yılmaz konuşma yaptı.. dedim birazdan bizim başkan çıkar... kerim aksu konuşma yapmadı.. yazık lan bu kadar ayrımcılık olur..
Reply
23-05-2015, 19:32,
(22-05-2015, 23:20)yesil_ile_beyaz Wrote: bugün ordu belediye başkanı enver yılmaz konuşma yaptı.. dedim birazdan bizim başkan çıkar... kerim aksu konuşma yapmadı.. yazık lan bu kadar ayrımcılık olur..

enver yılmaz söyletme bana şimdi bel. bşk olmadan twitterden açıkca milete söven Atatürk'e hakaret eden soytarının biri.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
23-05-2015, 22:06,
kerim aksu nun dediği gibi bu havalimanı ordu hegomonyasında kalacak zaten yalnızca ortak projeden dolayı ismi ordu-giresun giresunun sınırını geçmiyo galiba havalimanının tamamı ordu tarafında....
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)