Giresun'dan Haberler
04-11-2017, 00:54,
RE: Giresun'dan Haberler
Yakalanan şerefsizin ifadelerinde yardım eden bi aile tespit edilmiş cezaevine atmışlar, ulan kanı bozuklar paraya vatan satan o,ç çıkınca o köylü o "Lüften argo kelimeler kullanmayınız"i barındırmasın oralarda ...
Başkentten !
Reply
04-11-2017, 01:23,
yardım eden ailenin tipleri bizim oralı değil gibi geldi bana. Hani para için falan değilde yıllar önce oraya yerleşmiş, düzenini kurmuş ve yardım etmişler gibi
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
04-11-2017, 12:40,
Katılıyorum.
Bu p.çin yakalanmasını sağlayan köylünün dikkatiydi.Köylü ifşa etmişti.
Her köyde olur.Sonradan gelenler, geldiği yer lakabları olur.Aynen de öyle bir durumdur.
Polis ve jandarma ayrıntıları biliyordur.Bu yavjak bülbül gibi öttüğüne göre neler vardır daha.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
03-02-2018, 22:45,
Yıllardır konuşulan tren yolu belli olmuş.Güzergah da Giresun yok.Üst taraftan Trabzon’a bağlanıyormuş yol.
Emeği geçenlerin "Lüften argo kelimeler kullanmayınız".
Reply
19-05-2018, 17:31,
Geleneksel Aksu Şenlikleri başlamış. Konserler fena değil gibi.

[Image: Festival-Alt-Foto-2.jpg]
Reply
18-07-2018, 09:49,
hebo marina otel

bu adamlar 1 aydır yavru bir kedinin otel arsasında sıkıştığı yerden kurtarılmasına izin vermiyormuş.

büyük hata ettiler. bundan sonra biraz zor müşteri bulurlar. Zaten google yorumlarında daha önce millete silah çektikleri bile yazıyor. Böyle işletmeler Giresun'a yakışmıyor. Derhal müdahale edilmesi lazım.
Reply
18-07-2018, 11:16, (This post was last modified: 18-07-2018, 11:18 by Okan.)
(18-07-2018, 09:49)Yaglidereli Wrote: hebo marina otel

bu adamlar 1 aydır yavru bir kedinin otel arsasında sıkıştığı yerden kurtarılmasına izin vermiyormuş.

büyük hata ettiler. bundan sonra biraz zor müşteri bulurlar. Zaten google yorumlarında daha önce millete silah çektikleri bile yazıyor. Böyle işletmeler Giresun'a yakışmıyor. Derhal müdahale edilmesi lazım.

Telefonlara bile bakamaz olmuslar. Hatta birine: ne var lan o.c. Diyerekten telefonu acmislar.

Ulusal medyada haber olmasi an meselesi bence.

https://youtu.be/bH2R0tMGooY Kedinin videosu
Reply
18-10-2018, 11:59,
mecliste fındık emekçilerinin sorunları araştırılsın önergesi akp oylarıyla reddedildi. yani bizi temsil etsin diye seçtiğimiz milletvekilleri bizim sorunlarımıza çare olmadığı gibi, araştırılmasına bile karşı çıktı. bu ilk değil, her sene yaptıkları şey ve biz ısrarla aynı kişileri seçiyoruz. e bize de müstehak artık bi yerden sonra.
Reply
18-10-2018, 16:14,
24 Haziran seçim sonuçları:
Ordu; RTE:65.1
Cumhur ittifakı:65.6
Giresun; RTE:64.4
Cumhur ittifakı:64.5
Reply
19-10-2018, 13:11,
https://www.facebook.com/sondakikagiresu...=3&theater

konuyla ilgili iktidar partisinin giresun milletvekilinin açıklaması. yani abimiz diyorki konu ne olursa olsun, biz vatandaşın iyiliğini düşünmeyiz. eğer muhalefet önerdiyse kafadan reddederiz diyor. birde bu öneriyi getirdiği için muhalefeti suçluyor amaçları polemik yaratmak diye.

yani şu açıklamayı bile savunacak insanlara diyecek bişey yok. fındık 5 lira olsa yeridir artık.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 5 Guest(s)