Bir Avuç Kömür İçin ,Bir Ömür Verenler ...
15-05-2014, 18:12,
RE: Bir Avuç Kömür İçin ,Bir Ömür Verenler ...
(14-05-2014, 18:12)mvsr demiş ki: 'Bunlar olağan şeylerdir, iş kazasıdır' %99 oranla başımıza Cumhurbaşkanı seçilecek ahlaksızın açıklaması.Kafa bu.Yöneten insanların zihniyeti bu kadar.
Kader ne yapalım.Başka söyleyecek lafımız yok.
Denetimlerini yapma 3 5 kuruş fazla kazanacağız diye gerekli önlemleri alma sonra iş kazası, kader deyip geçiştir.
Bu ülke adam olmaz.Bu canlar ne ilk kayıplar ne de son kayıplar.
bu ülke adam olmaz evet. ama sebebi senin saydığın 3-5 kuruş daha kazanmak için bunları öldürenler değil. bu eli katilleri savunan laf söyletmeyen bir yüzde 50 olması. bugün işyerinde birisi "enerji bakanının çok üstüne gidiyorlar" diyor. senin insanlığına sıçayım dedim içimden. birde başı kapalı güya müslüman zannediyor kendini. bu kafa yapısıyla valla hala hayatta olmamız tamamen tesadüf.
Alıntı
15-05-2014, 23:01,
allah rahmet eylesin ne diyelim çok zor gerçekten allah sabır versin...
Alıntı
16-05-2014, 01:09,
%44 ampul kafalı diyor ki siyaset yapmayın.Madem siyaset yapılması istenilmiyor açık ve net soru; Hükümetlerin görevleri nelerdir ?

Abartılı olduğunu düşünsem de yaklaşım algortiması;

http://onedio.com/haber/19-adimda-turkiy...asi-303582
Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
16-05-2014, 17:55,
Bugün olayın yaşandığı maden şirketi bir basın toplantısı yaptı. Ocaktaki işleri de toplantıdaki konuşmaları gibiyse şaşılacak birşey yok demektir.
Alıntı
16-05-2014, 21:10,
Bu ülke böyle bir dönemden geçmemiştir daha önce.

Nereye baksan insanın midesini bulandıran birşey var. Özellikle şu polis denen iktidar köpeklerinin yaptıkları yetti artık. Madenci yakınlarına saldıran mı dersin, durup dururken vatandaş darp eden mi dersin, allah allah diye vatandaşa saldıran mı dersin, baban şehit olmuş daha ne istiyon mu dersin, çocuğun ölsün kör olsun diyen mi dersin ... Bu ülke bu kadar şerefsizi haketmiyor ya. Hakikaten kanım donuyor.

Bugün şirket tarafından yapılan basın toplantısı bu ülkenin geldiği noktayı gösterir nitelikte.Resmen milletle taşşak geçiyorlar.

Bu arada fırsattan istifade reza zarrabın yurt dışı yasağı kaldırıldı.

Diyecek söz bulamıyorum..
Alıntı
17-05-2014, 13:34, (En son düzenleme: 17-05-2014, 15:54 mvsr.)
Günaha girmek de istemiyorum binmişler Allah kayığına sağa sola yüzdürüp duruyorlar.
Bu yönetim için insan olmak önemli değil önemli olan kul olmak.
Alıntı
17-05-2014, 15:07,
Bugün 6 avukat sebep gösterilmeksizin ve savcı emri olmadan gözaltına alındı Somada.
12 eylül diye ağlayanlar bana bir fark göstersin?
Alıntı
17-05-2014, 16:02,
Sana cevap verecek kimse yok burada dostum.Şu anda onlar susma halindeler ve rezil rüsvanın haklı olduğunu düşünüp izliyorlar.İçlerinden, tüm olaylara bakıp, 'Asrın liderinin ne suçu var ?' diye geçirerek zamanı bekliyorlar.
Seçim zamanında tekrar hortlayacaklar.
Alıntı
20-05-2014, 13:37, (En son düzenleme: 20-05-2014, 13:44 heyulaanil28.)
adamların havuz medyası iyi çalışıyor dün trt akit gazetesinden biri enerji bakanını savunuyor bira gafiller enerji bakanın ne suçu var ben onu gördüm her sabah açık çay ve simit yemesine şuan dayanamıyorum dedi somada Allah akıl fikir versin keza Elif Çakır ve Nihal Bengüsümü ne 301 kişi ölmüş 301 kişi üzerinden gelecek darbeden bahsediyorlar.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
23-05-2014, 18:42,
Acınacak halimize bakar mısınız ?

Bakan bir kaç ay önce madene gidiyor 'Ülkenin en güvenilir yeri' olduğunu söylüyor.Denetimleri yapılıyor hiçbir kusurun olmadığı kararına varılıyor.
Facia olup insanlar ölünce tüm ülke anlıyor ki o maden de doğru işleyen hiçbir şey yok.Herşeyi eksik ve yetersiz.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi