Celtic kulübü ile minik taraftarın diyaloğu !
19-06-2014, 12:22, (En son düzenleme: 19-06-2014, 12:24 mvsr.)
#1
Celtic kulübü ile minik taraftarın diyaloğu !
Çözümü çok basit sorunlarımız düzelmezken bu ufak örnek de ortaya çıkan anlayış farklılığı çok hoşuma gitti.

Alıntı: Celtic ile minik taraftarın ilginç diyaloğu!

[Resim: cel600_16OUT.jpg]

İskoçya’da 6 yaşında bir Celtic taraftarı, kulübe mektup göndererek takımın teknik direktör görevini üstlenmek istediğini yazdı. Yeşil-Beyazlı ekip de bu mektuba kayıtsız kalmayarak minik taraftara cevap verdi.

İskoçya’da 6 yaşındaki bir taraftar, Celtic Kulübü’ne mektup göndererek takımın teknik direktörü olmak istediğini yazdı.

Yeşil-Beyazlı takımdan da küçük taraftara yanıt geldi. Kulüp tarafından minik taraftara gönderilen mektup ise şöyle:

"Zaman ayırıp mektup gönderdiğin için teşekkür ederim.

Bildiğin gibi yeni menajerimiz Ronny Deila. Ronny’nin kulübümüzü ileriye taşıyacak, başarılarının devamını sağlayacak güven ve donanıma sahip olduğuna inanıyorum. Kulübümüzün Ronny ile açacığı yeni sayfa nedeniyle çok heyecanlıyım. Umarım sen ve ailen de aynı heyecanı paylaşıyordur.

Celtics’in menajeri olma isteğini öğrendiğim için memnunum. Belki bu isteğin bir gün gerçekleşebilir. Aynı zamanda umarım okulda ve yaz tatilinde iyi zaman geçiriyorsundur.

Zaman ayırıp bize mektup gönderdiğin için sana tekrar teşekkür ederim Aiden. Mektupla birlikte sana küçük bir hediye gönderiyorum, umarım hoşuna gider..."

[Resim: celtichaber.jpg]
ntvspor.net
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
19-06-2014, 12:31,
#2
RE: Celtic kulübü ile minik taraftarın diyaloğu !
çok başarılı bir davranış celtic kulübünün yaptığı artık bu dönemde ne yönetimler var sadece ceplerini düşünen taraftarlarını hiçe sayan, adamlar 6 yaşındaki çocuğu bile önemsiyor helal olsun...
Alıntı
24-06-2014, 15:52,
#3
RE: Celtic kulübü ile minik taraftarın diyaloğu !
İşin içerisine profesyonellik girdiğinde bu gibi örneklerin yaşanması normal. Profesyonel yöneticilik bunun için önemli. Bizim memleketteki gibi zevkine yöneticilik yapan adamlar bu tip işler için vakit ayırmazlar.
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi