Denizli spor- GİRESUNSPORUMUZ
01-10-2014, 10:45,
Denizli spor- GİRESUNSPORUMUZ
03.10.2014
Stadyum: Denizli Atatürk
Saat:19:30
Yayın:TRT-SPOR

3 puanların başlangıcı olur inşallah..en son 6-1 yenilmiştik bana göre bizi küme düşüren maçtı...İnşaalah bu sefer alır geliriz..
Derelili çotanak
01-10-2014, 13:55,
RE: Denizli spor- GİRESUNSPORUMUZ
Basit gol yemezsek kazanırız
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
01-10-2014, 16:09,
Berabere biter
01-10-2014, 16:13,
gollü bir maç olacağa benziyor..denizli fena top oynamıyor osmanlısporu elinden kaçırdılar ama içimde bir his kazanacağız diyor..
Derelili çotanak
01-10-2014, 17:31,
bizde bu 3 ön libero olduğu sürece saçma sapan gol yemezsek berabare biter.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
01-10-2014, 23:19, (This post was last modified: 01-10-2014, 23:20 by genoa28.)
bir şekilde kazanmalıyız, umarım bunu başarabiliriz.

Abdül ve Rıdvan 11 de başlamalı ve Rıdvan gezse dahi sahada 90 dakka kalmalı, Ergün'de kesinlikle oyuna girmemeli, son olarak Barış bu maçta da oyuna girmez umarım.
02-10-2014, 00:39,
bu takım 2-3 maç daha kazanamazsa mehmet birinci giresun sonuncu tepkileri başlayabilir....
02-10-2014, 10:18,
Mehmet Hoca, sezon başında kimseye şampiyonluk ve play-off’a kalma sözü vermediğini, Altınordu maçında 89. Dakikada yenilen golden sonra kaleminden kan kusmaya başlayanlara rağmen ligde kalacaklarını kaydetti.

Yeşil-beyazlıların teknik adamı Mehmet Birinci, sezon başında kimseye mavi boncuk dağıtmadığını söyleyerek; “Ben kaleminden kan akanlardan daha çok Giresunsporluyum” dedi.

Mehmet Hoca; “Bu takım kurulurken ‘borçlarından kurtulsun, ligde kalsın’ diye kuruldu. Ben kimseye mavi boncuk dağıtmadım. Kimseye ‘şampiyonluğa ya da play-off’a oynayacağız’ demedim. Sadece ‘bu takım ligde kalsın’ dedim. Kadro da bu düşünceyle kuruldu. Adana Demirspor maçında yenilgiyi hak etmedik ama onlar gol attı ve kazandı. Altınordu müsabakasında golü 89. dakikada yedik ve sonra hemen kalemler kan kusmaya başladı. Bu takım bir dakikada kötü oldu. Tabi herkes skora endeksli. Passolig uygulamasına rağmen Süper Ligdeki maçlarda bile bu kadar seyircinin olmadığı müsabakalar oynanmıştır. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Onları çok seviyorum. Mehmet Birinci burada olsa da olmasa da her zaman Giresunspor’a destek olmaya devam etsinler. Muhalefetsiz iktidar olmaz. Eleştiri tabiî ki olacak ama lütfen bu çocukları ve bu yönetimi haksız yere eleştirmesinler” şeklinde konuştu.
KONUŞANLARA RAĞMEN…
Teknik adam Birinci sözlerine şu şekilde devam etti: “Giresunspor’un 10 kat üzerinde bütçeyle yola çıkanlar şuanda sıralamada bizden aşağıdalar. Bunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Giresunspor tamamen şanssızlıktan dolayı 14. Sırada yer alıyor. Altınordu takımının hocası bile maçtan sonra gazetecilere ‘Giresunspor bizi ezdi’ derken, bazılarını çıkıp bizleri eleştirmesi çok ayıp. Eksiklerimizi yönetim kurulu da görüyor. Alınan oyuncuların hepsi cuk diye yerine oturmaz. Hatalar vardır. Giresunspor’da olduğu gibi tüm takımlarda bu yaşanır. Devre arasında tabi ki takviyeler yapılacak. Bu takım bu konuşan insanlara rağmen bu ligde kalacak. Seyirci sakın bizi bırakmasın. Ben o kalemi kan akanlardan çok daha iyi Giresunsporluyum.” Mehmet Hoca yarın akşam oynayacakları Denizlispor maçından en az bir puan beklediğini kaydederek; “Hücumcu bir antrenörüm. En iyi savunma hücumdur. Denizli’de baskı altında olmayacağımızı sanıyorum. Denizlispor fazla abartılacak bir takım değil. Onlardan puan alacak güçteyiz” diyerek sözlerini tamamladı.
Derelili çotanak
02-10-2014, 12:34,
denizlisporun zemini çok kötü tarla gibi ben maçın berabere bitecegini tahmin ediyorum ilk golü biz atarız 80 den sonrada yeriz mehmet hocanında dedigi eldeki malzeme bu ligde kalalım yeter
02-10-2014, 12:34,
Özgür Bucaspor ve Altınordu maçlarında yaptığı basit hataları yapmazsa 1-0 kazanırız.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)