4. Hafta | Giresunsporumuz 1-1 Altınordu
29-09-2014, 22:33, (This post was last modified: 29-09-2014, 22:35 by emre_1466.)
RE: 4. Hafta | Giresunsporumuz - Altınordu
Yenilmememizi Eser`e borçluymuşuz biz herhalde başka maç izledik

Yediğimiz golü bir de tv den izleyin böyle basit bir gol yoktur. Kaleci ilk önce büyük hata yapıp topu bizim adama atıyor, sağolsun bizimki de hemen kaleciye geri gönderiyor topu. Sonra kaleci top elden çıksın diye degajı gönderiyor top seke seke bizim ceza sahasında golü atan oyuncuya asist oluyor. Tabi defansın da hatası büyük arada bir tanesi kafayla ıskalıyor topu.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
29-09-2014, 23:01, (This post was last modified: 30-09-2014, 00:03 by genoa28.)
(28-09-2014, 18:35)kerasus Wrote:
(28-09-2014, 18:31)genoa28 Wrote: o'nu büyük başkan bulacak, malum Barış dışında bütün transferleri o yapmış gibi duruyor, sanırım bu takımı başarıya taşıyacak bir hocayı da bulur.

bu arada geçen hafta da yazmıştım Mehmet Birinci konusunda ki fikirlerimi, takımın td'si o olduğundan o'nu eleştirmem gayet normal, kaldı ki başarılı olursa tebrik ve teşekkür ederiz durum bundan ibaret.
kusura bakma ama resmen kıvırıyorsun. ben sana hoca transferi yap, git hocayla anlaş ve takımın başına getir demedim. piyasada istediğin özelliklerde hoca kim onu sordum. sadece isim söyleyeceksin. piyasada öyle birisi yoksa başkan yaratacak değil heralde. varsa istediğin özelliklerde bir hoca kim olduğunu söyle. sana hoca transferi yok demedim, kıvırma.

kıvırma filan pek hoş olmamış, zira kıvırdığımız filan da yok.

ben taraftarım benim işim imkanlarım dahilinde maddi ve manevi kulube destek olmak, haliyle ortada sıkıntılı bir durum varsa da kişi veya kişileri eleştirmem de gayet normal.

senin sorduğun soru biraz da şans işi, sezon başı Sarıyer'den kovulan, kariyerinde hiç şampiyonluğu olmayan biri bizi şampiyon yaptı (kaldı ki daha önce 1.lig kariyeri yok Giresunspor hariç), örnekleri çoğaltırsak da Hüsnü Özkara bu ligde şampiyonluk yaşamasına rağmen bizde batırmıştı, direk şu olsun demek bana pek mantıklı gelmiyor çünkü o'nun da başarısız olma ihtimali var, kaldı ki futbol dehası Bozbağ sanırım bu işinde üstesinden gelir yani hocayı bulmak o'nun işi. isim mevsuzuna gelirsek Levent Eriş ilk aklıma o geldi ama birkaç isim daha olabilir tabi.

(28-09-2014, 21:31)kerasus Wrote:
(28-09-2014, 18:06)A kişisi Wrote: mehmet hocacılar savunmaya geçmişler hemen, tamam takım berbat ama koca maçta tek net pozisyonunu rakibin savunmacısının hatasıyla bulmuşsan, 4 maçda 2 gol atabilmişsen sıkıntı var demektir, takımın başında hoca olmasa 3 puan yine alır 2 gol yine atardık emin olun...

(28-09-2014, 21:10)B kişisi Wrote: Bu takımı Mehmet hoca ligde tutar.Yalnız benim anlamadığım 2 haftadır aynı hata yüzünden puan kaybediyoruz ki zaten bu kadroyu ligde tutacak başka da hoca olmaz.Olsa da tuzlu olur.
Hocanın Barış Bakır tercihi çok saçma.Adamın bugün olumlu hareketi yok.Rıdvanın sahadan çıkması yanlış ayağına hakim nadir oyuncularımızdan.Rıdvan çıktı Cihan onun yerine geçti ne oynadı Cihan orada solda daha iyiydi.
Abdülaziz hayal kırıklığı.Forvetimiz yok.Orta sahada yaratıcı oyuncumuz yok.
iki farklı kişi ve iki farklı hocayı eleştiren mesaj. aradaki fark çok bariz. buna göre, ilk mesajın çok bariz şekilde artniyetli olduğunu söyleyebilirim. ilk mesajı yazana, hoca yarın gönderilecek ama takım ligi bu puanla yani 3 puanla kapamış olacak bundan sonraki haftalarda desen hiç düşünmeden kabul eder. adamın sıkıntısı takımın gidişatı değil, hocanın ismi.

anlıyorum.
Reply
29-09-2014, 23:51,
Agalar şans olacak birazda.Son dakika golleri bu takımın baş belası oldu.Artısı eksisi yok.Bu takım iyi de olsa son dakikalar da o top illa kalemize giriyor.
Sinirleri bozan bir gol paylaşmak istiyorum sizlerle;

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/22...salak-golu
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
30-09-2014, 00:25,
Çok ilginç bir takım olduk. Rakibimizi oynatmıyoruz ama bizde oynayamıyoruz. Rakip ceza sahasının dışında, pat-küt top oynuyoruz. Tek tesellim var, Rıdvan'da ki yükseliş. Gerçi o da dikine oynayabilen bir oyuncu değil ama en azından topu sağa sola dağıtarak yavaş yavaş bizi ceza sahasına ulaştırıyor. Hayırlısı artık.
Reply
30-09-2014, 10:01,
(29-09-2014, 23:01)genoa28 Wrote:
(28-09-2014, 18:35)kerasus Wrote:
(28-09-2014, 18:31)genoa28 Wrote: o'nu büyük başkan bulacak, malum Barış dışında bütün transferleri o yapmış gibi duruyor, sanırım bu takımı başarıya taşıyacak bir hocayı da bulur.

bu arada geçen hafta da yazmıştım Mehmet Birinci konusunda ki fikirlerimi, takımın td'si o olduğundan o'nu eleştirmem gayet normal, kaldı ki başarılı olursa tebrik ve teşekkür ederiz durum bundan ibaret.
kusura bakma ama resmen kıvırıyorsun. ben sana hoca transferi yap, git hocayla anlaş ve takımın başına getir demedim. piyasada istediğin özelliklerde hoca kim onu sordum. sadece isim söyleyeceksin. piyasada öyle birisi yoksa başkan yaratacak değil heralde. varsa istediğin özelliklerde bir hoca kim olduğunu söyle. sana hoca transferi yok demedim, kıvırma.

kıvırma filan pek hoş olmamış, zira kıvırdığımız filan da yok.

ben taraftarım benim işim imkanlarım dahilinde maddi ve manevi kulube destek olmak, haliyle ortada sıkıntılı bir durum varsa da kişi veya kişileri eleştirmem de gayet normal.

senin sorduğun soru biraz da şans işi, sezon başı Sarıyer'den kovulan, kariyerinde hiç şampiyonluğu olmayan biri bizi şampiyon yaptı (kaldı ki daha önce 1.lig kariyeri yok Giresunspor hariç), örnekleri çoğaltırsak da Hüsnü Özkara bu ligde şampiyonluk yaşamasına rağmen bizde batırmıştı, direk şu olsun demek bana pek mantıklı gelmiyor çünkü o'nun da başarısız olma ihtimali var, kaldı ki futbol dehası Bozbağ sanırım bu işinde üstesinden gelir yani hocayı bulmak o'nun işi. isim mevsuzuna gelirsek Levent Eriş ilk aklıma o geldi ama birkaç isim daha olabilir tabi.

(28-09-2014, 21:31)kerasus Wrote:
(28-09-2014, 18:06)A kişisi Wrote: mehmet hocacılar savunmaya geçmişler hemen, tamam takım berbat ama koca maçta tek net pozisyonunu rakibin savunmacısının hatasıyla bulmuşsan, 4 maçda 2 gol atabilmişsen sıkıntı var demektir, takımın başında hoca olmasa 3 puan yine alır 2 gol yine atardık emin olun...

(28-09-2014, 21:10)B kişisi Wrote: Bu takımı Mehmet hoca ligde tutar.Yalnız benim anlamadığım 2 haftadır aynı hata yüzünden puan kaybediyoruz ki zaten bu kadroyu ligde tutacak başka da hoca olmaz.Olsa da tuzlu olur.
Hocanın Barış Bakır tercihi çok saçma.Adamın bugün olumlu hareketi yok.Rıdvanın sahadan çıkması yanlış ayağına hakim nadir oyuncularımızdan.Rıdvan çıktı Cihan onun yerine geçti ne oynadı Cihan orada solda daha iyiydi.
Abdülaziz hayal kırıklığı.Forvetimiz yok.Orta sahada yaratıcı oyuncumuz yok.
iki farklı kişi ve iki farklı hocayı eleştiren mesaj. aradaki fark çok bariz. buna göre, ilk mesajın çok bariz şekilde artniyetli olduğunu söyleyebilirim. ilk mesajı yazana, hoca yarın gönderilecek ama takım ligi bu puanla yani 3 puanla kapamış olacak bundan sonraki haftalarda desen hiç düşünmeden kabul eder. adamın sıkıntısı takımın gidişatı değil, hocanın ismi.

anlıyorum.

genoa kardeşim o zamanki adıyla bank asyada ilk sezon kocaeli sakarya diyarbakır eskişehir vb çok sağlam takımların olduğu ligde bizi kümede bıraktı bank asya kariyeri yok diyorsun ama adamın süpr lig kariyeri var akçaaabatla..bu işin akademisini okumuş...bırak bank asya kariyerini amatörde dahi tek.direktörlük yapmayan ali erenlerin bu takımı çaıştırdığını unutma..giresunsporun ptt 1.ligdeki ilk 4 haftasına bakın ya 3 mağlubiyet 1 galibiyettir ya da 1 maç beraberlik 3 mağlubiyetle başlamıştır.. 4. haftada topu topu 1 mağlubiyetle takımı idama götürmenin anlamı yok..bekleyelim görelim zaten başarısız olursa hoca bırakır omurgasız değildir sıkıntı yapmayın...
Derelili çotanak
Reply
30-09-2014, 11:10,
(29-09-2014, 23:01)genoa28 Wrote: kıvırma filan pek hoş olmamış, zira kıvırdığımız filan da yok.

arkadaş ben sana git hocayla anlaş ve takımın başına getir demiyorum zaten. sadece kendi fikrini soruyorum. taraftar fikir belirtemezmi? burası bi taraftar forumu ve burada zaten taraftarlar kendi düşüncelerini aktarır kendi yorumunu yaparlar. ki sende zaten bu takımın hocası mehmet birinci değildir diyerek kendi fikrini dile getirmişsin. onu söylerken klüpte yönetici falanmıydın? işine geleni söyleyip işine gelmeyince ben taraftarım muhabbetine girersen, ozaman hoşuna gitmeyen kelimeler duyuncada kızmayacaksın.

şans işine gelirsek, sen geçen sene hiçmi izlemedin bu takımın maşlarını yahu? o şampiyonluğu nasıl şansa bağlıyorsun vallahi çok enteresan. çıktık takır takır top oynadık ve tabiri caizse eze eze şampiyon olduk. hemde göztepenin her türlü şike teşebbüslerine rağmen. kaldıki mehmet hoca bizde daha öncede çalıştı. o zamanda çok güzel top oynatıyordu. yani geçen sene oynattığı futbol şansla alakası yok, adamın oyun sistemi bu yani.

sarıyerden kovuldu demekte yine körü körüne bi eleştiri olmuş. zira mehmet hoca sarıyere önceki sezon gitti. düşme hattından aldığı takımı rahat bir konumda ligde bıraktı. sonraki sezon ise bıraktığı esnada takım hala namağluptu. ve mehmet hoca bıraktıktan sonrada sarıyer daha iyi bir konuma gelmedi zaten. demekki sıkıntı mehmet hocada değilmiş. bu arada mehmet hoca sarıyere gittiği sezon ki bizim halimizi anlatmaya gerek yok heralde. hemde başımızda kim vardı? ergün penbe. hani mehmet hoca 1.ligde bizden başka takım çalıştırmadı diyorsunya, 1.ligde kaç tane takım çalıştırmış olan ergün penbe ne yaptı acaba? yada şöyle sorayım, ergün bukadar takımı hangi özelliğiyle çalıştırdı acaba? kariyerindeki başarılarından dolayımı yoksa gs etiketi olduğu içinmi?

birde bu muhabbet geçen haftada dönmemişmiydi? yani yok işte 1.ligde giresunspor dışında takım çalıştırmadı falan. daha öncede dile getirmiştin ve tutmamıştı bu. bence daha özgün şeyler bulmalısın. tamam anlıyorum hocayı eleştirmen lazım ve malesefki yapabileceğininde en iyisini yapıyor takıma. ama her hafta aynı cümlelerde yemiyor artık. daha özgün şeyler bulmalısın eleştirmek için Smile

levent eriş konusuna gelirsek. mehmet hoca iyidi levent hoca daha iyi olurdu mevzusuna girmeyecem. göreceli bi kavram sonuçta. ama merak ettim, levent erişe verecek kadar çok paran varsa takıma forvet niye almadın diye sormazlarmı? yada levent erişi getirecek kadar zenginsen, az daha üstüne ver hikmet karamanı falan getir daha iyi. yan, eşek yüküyle para döktükten sonra hocadan bol ne varki ülkede? bir diğer hususta, levent eriş gelsin başarılı olup olmaması olgun pekerin bi telefonuna bakar. olgun tutupta bu takımı küme düşür desin hiç düşünmeden uygular. kendisi olgunun köpeklerinden biridir. futbol dünyasının en karaktersizlerini sıralasan zirveye oynar.
Reply
30-09-2014, 22:19,
sonuç olarak siz kendinizce haklı bende kendimce haklıyım, sizin kendinizce haklı yönleriniz var benimde kendimce haklı yönlerim var, zira geçen haftadan beri çözemediğimiz bir olayı tartışmaya devam ediyoruz en azından bundan sonraki zaman diliminde bu topikde de bir yere varamayacağız, zaman umarım sizi haklı çıkarır ve Mehmet Hoca başarılı olur...
Reply
01-10-2014, 18:26,
(30-09-2014, 22:19)genoa28 Wrote: sonuç olarak siz kendinizce haklı bende kendimce haklıyım, sizin kendinizce haklı yönleriniz var benimde kendimce haklı yönlerim var, zira geçen haftadan beri çözemediğimiz bir olayı tartışmaya devam ediyoruz en azından bundan sonraki zaman diliminde bu topikde de bir yere varamayacağız, zaman umarım sizi haklı çıkarır ve Mehmet Hoca başarılı olur...
yine uzatmış gibi olmasın ama şurasını düzeltmek lazım. ben yada mehmet hocayı savunan kimse, bundan sonra çok güzel sonuçlar alacağız ve mehmet hoca başarılı olacak demiyor. bu kadroyla bundan iyisi olmaz diyorum. dolayısıyla mehmet hoca başarılı olacak demiyorum, aksine çok başarılıdır diyorum. ligde açık ara en kötü kadroya sahibiz fakat sıralama olarak ise 14. sıradayız. yani sen buna başarısızlık diyemezsin.
Reply
05-10-2014, 19:32,
(28-09-2014, 20:47)kral1234 Wrote: Dua edelim de buca ordu manisa altinordu falan duzelemesin. Ne kadar yorum yaparsak yapalim elde olan bunlar iste. Jones on numara mevkiine cekilebilir. Forvet basladigi macta bile orta sahada kanatlarda oynadi faydali da oldu. Ah ulan bi ayagina hakim oyuncumuz olaydi keske.

Buca Manisa Ordu kotu olsa bile 3 mac kaybedip 1 mac kazanirlar. Biz 2 berabere 1 maglup arada bir galibiyet ile puan olarak geride kaliriz
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)