9. Hafta | Giresunsporumuz - Kayserispor
09-11-2014, 21:41,
RE: 9. Hafta | Giresunsporumuz - Kayserispor
önce bu trt spkikerinin ben "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" öğlende ordu maçına baktım spiker anlatıyor maçı ne yedek kulubesinden ses geliyor nede başka yerden tribünlerin sesi spikerin sesi geliyor bizim maçtada spiker var ama ses volume 1 de devamlı kayseri teknik heyetinin küfürlerini duymak zorunda değilim maç boyunca sesi verecen bari tribüne ver.

maça gelirsek kayseriden 1 puanı herkes süpriz görüyordu açıkcası bende öyle görüyordum aldığımız 1 puana üzüldüm 3 puanı hakketti takım erkan hocanında eli değmiş takıma defansta apuk sabuk pozisyon vermiyoruz degajdan bile gol yedik derli toplu oynuyoruz abwo çıkış beni ümitlendirdi poşet,saatçi dedik ama iyi oynadı ilk yarı hatta yağdırdı kazaklı antonuda beğendim maç eksiği var ama adamın erkan hocanın alicanı kesmesi iyi olmuş takım 1 kişi eksik oynuyordu uğur varken orta saha daha iyi basıyordu alican giricinde direnç baskı düştü ergününde kesik yemesi iyi doğru yoldayız ümidim yoktu ama artık böyle oynayasınlar canları sağolsun.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply

Messages In This Thread
RE: 9. Hafta | Giresunsporumuz - Kayserispor - by heyulaanil28 - 09-11-2014, 21:41

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)