14. HAFTA ŞANLIURFASPOR - GİRESUNSPOR
22-12-2014, 16:47,
RE: 14. HAFTA ŞANLIURFASPOR - GİRESUNSPOR
(22-12-2014, 15:25)heyulaanil28 Wrote:
(22-12-2014, 15:02)sokakbaşımeyhane Wrote: orduya karşı giresunda en son 3 .ligteyken şampiyonluk maçında galip gelmiştik yanlış hatırlamıyorsam...1-0 yenmiştik...bu arada devre arası orta saha forvetin yanına sağlam bir stoper lazım...veyselde cihancanda traş...koçaloğlu olabilir mesala...yada sağlam bir stoper..ama kesinlikle alınmalı...veysel fizik zayıf her maç hata yapıyor bir katkısı yok cihancan tam bir saatli bomba..kaç maç onun yüzünden gitti..

volkanı bende istiyordum ama artık istemiyorum veysel sağ bek performansı leş ötesi ama stoperde gayet iyi oynadı son urfa maçındaki hatası hariçte stoper oynadığı maçlarda gayette iyi hatasızda oynadı diyebilirim şahsen bir algı var ona göre değerlendiriyoruz belki ben defansa adam almam 2 santrafor 1 orta saha alırım orta sahayıda iyi adam almak lazım adam almak için adam almamak gerek uğur aktaş,rıdvanın üst modeli adam lazım yoksa transfer yapmak için adam almamak lazım seviye atlatacak oyuncu lazım emin buna iyi örnek buca dan devre arası ayrılcak gibi.
emini bende isterim..ama veysel kesinlikle stoper oynayack kapasitede değil...adam bir kere sert değil...stoper dediğin biraz ısıracak..
Derelili çotanak
Reply
22-12-2014, 16:54,
veysel bek olarak kötü berbat ötesi futbolcu ama ben stoperde beğendim özeliklle kayseri ve antalya maçlarında bu ligin üstündeki forvetlere karşı iyi oynadı nobre deli oldu bir ara bobo öyle antalya maçında diarra gibi adama top yüzü göstermedi iyi bir hamleci dediğin gibi sert oyuncu değil ama bu arada mehmet hocanın annnesi vefat etmiş Allah sabırlar versin.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
22-12-2014, 17:22, (This post was last modified: 22-12-2014, 18:32 by sokakbaşımeyhane.)
Allah rahmet eylesin.
Mekanı cennet olsun..
Derelili çotanak
Reply
22-12-2014, 22:57,
bence veysel stoperde de vasat ama iyi gittigimiz icin caktirmiyor..

özgür ün muthiş performansi , berkanin kademeye girisleri , ismailin 3-4 haftadir gercek formunu bulmasi. veyseli iyi gibi gosteriyor

ama hic guven vermiyor , her mac hata yapiyor.Sert degil , kafa topu alamaz , hizli degil , hamleleri iyi degil , top teknigi berbat riskli hareketler yapiyor , ayrica akilli bir oyuncuda degil

yani bana gore bi ozelligi on plandan olsa neyse idare eder diyecem ama yok.Devre arasi ozgurun yanina saglam birini almamiz lazim 2 senedir bi tane adam bulamadik.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
23-12-2014, 06:46,
Veysel koyunun olmadigi yerde keçiye abdurrahman celebi derler gibi Smile beni cihancan cok sasirtti yillardir bu ligde oynamis tecrubeli bi insan bu kadar mi kotu olur?
Reply
23-12-2014, 10:28,
beyler ordu maci web ten yayinlancakmış

biraz twitterdan falan yuklenelimde trt 1 den yayinlansin
Reply
23-12-2014, 23:26,
(23-12-2014, 10:28)maicon_28 Wrote: beyler ordu maci web ten yayinlancakmış

birakin webden yayinlansin. Daha iyi degil mi? Hem stada gelen taraftar sayisi artacak, hem gelir hem de baski... izleyecek adam webden de izler maci. Ama giresunda olan web falan dinlemez gider stada. 
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
24-12-2014, 10:33,
(23-12-2014, 23:26)chotanax Wrote:
(23-12-2014, 10:28)maicon_28 Wrote: beyler ordu maci web ten yayinlancakmış

birakin webden yayinlansin. Daha iyi degil mi? Hem stada gelen taraftar sayisi artacak, hem gelir hem de baski... izleyecek adam webden de izler maci. Ama giresunda olan web falan dinlemez gider stada. 

bence giden adam zaten gidiyor trt vermis vermemis onemli degil

site iyi olsa neyse webten yayinlanmasi gurbettekileri etkiliyo
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)