GİRESUNSPORUMUZA VE FUTBOLCULARIMIZA SAHİP ÇIKALIM KÜFÜR ETMEYELİM .
04-02-2015, 17:26,
RE: GİRESUNSPORUMUZA VE FUTBOLCULARIMIZA SAHİP ÇIKALIM KÜFÜR ETMEYELİM .
Hala daha futbolculara giydiren adamlar var ya biri yazmış saatçi filan diye ayıp kardeşim ya bir insan futbolu kötü olabilir ama adam küfür kefaret tamam benimde olmuştur nadir yazdığım ama bir sünger çekilsin tüm forumlarda da dikkat edilsin sonra birbirimize giriyoruz ...
İYİ KÖTÜ BU ADAMLAR SU KAOS VE DE SIKINTILI DURUMDA ORTA HALLİ GİDİYORUZ VE KÜMEDE KALMAK İÇİN ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA SADECE 4-5 GALİBİYETE İHTİYACIMIZ VAR LÜTFEN !!!!
Başkentten !
Reply
04-02-2015, 20:19, (This post was last modified: 04-02-2015, 20:20 by genoa28.)
Ergün bu sene oynadığı futboll bayağı antipati topladı haliyle de bir tepki verildi muhtemelen bundan sonra da verilecektir ama bunu belli bir çerçevede yapmak gerek tabi, yoksa futbolcuya tepki göstermek de gayet normal bir davranış.
Reply
04-02-2015, 22:21,
ergün bi daha penaltı falan atmasın arkadaş tmm geçen sene penaltıcıydın ama atamıyon yeter takımın kaderiyle oynadı resmen atsa golü eser o hareketi yapıcakmıydı acaba geçen sene bile 15 gol attın 2 veya 3 penaltı kaçırdı o kaçan penaltılardan birini atsa gol kralı bile olacaktı ama onu bile beceremedi bana demeyin şimdi eldeki malzeme bu yada kimi getirelim diye hiç kimse olmasın ergün olmasın yeter o derece artık (ben şimdi ergünü kötüledim azarladım bu hafta banko atar çünkü ligde ilkyarıda eleştirip yazdığım hafta adanaya 2 atmıştı )
Reply
04-02-2015, 22:30,
ergünün penaltıyı kaçırdıktan sonraki üzüntüsünü hatta titremesini gördükten sonra inanın kızmak aklıma gelmedi..son haftalarda gerçekten çok formdaydı gol atmasada çok güzel asistler yaptı..sonuç olarak ergün böyle kapasitesi bu onu böyle kabul etmeliyiz, eğer illa bir suçlu aranacaksa ergünden daha iyi birini alamayan ne kadar boş adam varsa giresuna getiren yönetimdir..
Reply
04-02-2015, 23:34,
Ergün ü Manisa Adana( ilk yaridaki) gibi defansi poşet takimlara karsi oynatacaksin . Cunku oyle maclarda fiziksel handikapi fazla hissedilmiyor ve iyi olan futbol bilgisini uygulamaya donusturebiliyor. Top seevisi olarak en azindan
Reply
05-02-2015, 12:41,
Ergün'e böyle toplu bir şekilde küfür olmadı tabi herkes sinirlendi tepki olması normaldir Ergün'ün bir suçu yok ondan kapasitesinin üstüne çıkmasını bekleyemeyiz burada forvet oyuncusu transfer etmeyen yönetim kabahatlidir...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)