"Yuhalarım, Kazakistan maçına da gitmem"
13-11-2014, 18:29, (This post was last modified: 13-11-2014, 18:30 by mvsr.)
"Yuhalarım, Kazakistan maçına da gitmem"
NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Türkiye-Brezilya maçını Spor Servisi programında yorumlarken sert açıklamalar kullandı. Demirkol kötü oyunu eleştirirken, seyircinin yuhalamasına destek verdi ve "Yuhalarım. Sen bana müşteri muamelesi yaparsan ve performansından mutlu değilsem yuhalarım. Kazakistan maçına da gitmem" dedi.

video;

http://www.ntvspor.net/video-galeri/yuha...-da-gitmem

ntvspor.net
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
13-11-2014, 21:29,
RE: "Yuhalarım, Kazakistan maçına da gitmem"
Adam haklı kardeşim sen 3 milyon euro ver 4 gol ye üstüne gece kulübüne 45 karı götür pezevenklik yap her anlamda bastı gitti adamlar bize yeter lan 80 milyonluk ülkede topçu yokmu "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" başka ? anadoludan top oynamaya aç adamları getirin en azından maliyet düşer ....
Başkentten !
Reply
13-11-2014, 22:51,
kazak maçı zaten bomboş olur rakip brezilya olduğu için o stad doldu ki biletler ateş pahasıydı kazakistan maçı biletleri 50 25 15 tl ben olsam 50 ve 25 lik yerden almam 5 tl ye milli takım maçı izlediğimi bilirim 2008 lerde heralde futbolcular çok para aldığı için bilet fiyatlarından çıkarmaya çalışıyolar maaşlarını ben sponsor olsam bidaha uzatmam sözleşme falan ...
Reply
14-11-2014, 22:09,
Milli takımın takdir edilecek en ufak bir tarafı yok ama bu konuda başka bir şey daha var. İyi günde kötü günde edebiyatı artık futbol izleyicisi için bayatladı. Kimse göz göre göre sahada dökülen adamları alkışlamaz.
Reply
28-03-2015, 17:13,
ben milli takımı bırakalı seneler oldu bunu milliyetçiliği önemseyen biri olarakda söylüyorum.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
29-03-2015, 14:09,
Milli takim mi? Benim milli takimimin renkleri yesil beyaz
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)