BSL 2016-2017 Sezonu
12-07-2016, 02:39,
RE: BSL 2016-2017 Sezonu
Karşıyaka Nenad Markovic ile anlaştı
Reply
12-07-2016, 20:27,
Yeşilgiresun Belediyespor'da yeni sezon için çalışmalar sürüyor
Tem 10, 2016
Spor Toto Basketbol Ligi'nde ilk sezonunda özellikle evinde oynadığı maçların büyük çoğunluğunu kapalı gişe oynayan ve aldığı galibiyetler ile başarılı bir sezonu geride bırakan Yeşilgiresun Belediyespor'dan yapılan yazılı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarının sessiz şekilde devam ettiği aktarılarak, "Hem yeni başantrenör hem de oyuncu konusunda önümüzdeki hafta bazı gelişmeler olabilir. Unutulmasın ki şartlar ne olursa olsun Yeşilgiresun Belediyespor lige girecek ve mücadele vereceği ligde son topa kadar savaşacaktır." ifadelerine yer verildi.
Reply
13-07-2016, 16:31,
ÖNCELİK TRİFUNOVİC’TE

Ağustos ayı içerisinde yapılan Genel Kurul’a kadar hala görevinin başında olduğunu söyleyen Başkanvekili Yavuz, yaptığı özel açıklamada, “Coach konusunda ilk tercimizi Aleksandar Trifunovic olacak. Fakat bütçemizin çok kısıtlı olması sebebiyle Trifunovic’in ücretinde indirim yapması halinde bu anlaşma gerçekleşebilir. Aksi halde diğer seçenekleri değerlendireceğiz.” dedi.
Reply
13-07-2016, 22:47,
bu sene düşeriz
Reply
14-07-2016, 10:04,
(13-07-2016, 16:31)Giresun28 Wrote: ÖNCELİK TRİFUNOVİC’TE

Ağustos ayı içerisinde yapılan Genel Kurul’a kadar hala görevinin başında olduğunu söyleyen Başkanvekili Yavuz, yaptığı özel açıklamada, “Coach konusunda ilk tercimizi Aleksandar Trifunovic olacak. Fakat bütçemizin çok kısıtlı olması sebebiyle Trifunovic’in ücretinde indirim yapması halinde bu anlaşma gerçekleşebilir. Aksi halde diğer seçenekleri değerlendireceğiz.” dedi.

bunu bizim yerek basından okuduysan hiç ciddiye almaya değmez. en çok okunan yerel spor sitemiz dahi giresundaki oynanan maçın haberini dahi basketfaul sitesinden kopyala yapıştır yapacak kadar vasıfsızdır. sadece oturduğu yerden haber yaparlar. bizim yerel basının klasik masa başı haberlerinden biri olabilir buda.  bu takımın resmi facebook adresi klüpte kuş uçsa haberi verir, ki böyle bi haberi ilk kez görüyorum. keza bölgesel liglerden bile haber yapan basketfaulde de göremedim bu haberi. Benim kopyaladığım ise ligin resmi sitesinden. Ayrıca bülent yavuz sezon bitmeden önce dahi açıklamıştı gelecek sezon olmayacağını. sebebini ise zihinsel yorgunluk diyebiliriz. yıllardır tabiri caizse tek başına yoktan var etti bu takımı. artık tek başına koşturup destek görememekten yoruldu haklı olarak. gelecek sezon kadrosunu da kuracak olsaydı zaten bırakmazdı. ha yardımcı olmazmı tabiki olur. ama yönetimde bizzat devam edecek kişilerin tam tersi yönde açıklama yapmaz diye düşünüyorum. 

@genoa28,
valla ben kapatacaklar diye çok korkuyodum. neyseki kapatmadılar ama düşme riskimiz çok yüksek malesef.
Reply
14-07-2016, 13:46,
Bakalım hocam görücez fakat Trifunovic kalmalı bence
Reply
14-07-2016, 14:57,
Evet şahsi fikrim bencede kalmalı tabiki. Ama gidişat öyle görünmüyor malesef.
Reply
14-07-2016, 15:18,
İspanya liginde bilbao basket ekonomik durum nedeniyle ligden çekilip alt ligde mücadele etmek istediğini belirtti.

Bizim takımın da bir önce ligde çekilip yeniden alt ligde mücedele etmesi lazım. En azından o şekilde borçsuz olarak sponsor bulana kadar şehirde basketbolun devamlılığını sağlayabiliriz. Bu şekilde bu takım borçlu şekilde paraşütsüz düşecek. Bu düşünce saçma gelebilir ama birinci önceliğimiz basketbolu yaşatmak olmalı.
Reply
22-07-2016, 15:11,
Hosley'de fransadan nanterre ile anlaşmış. tüm kadro yavaş yavaş giderken daha harekete geçemedik. durum çok ciddi.
Reply
22-07-2016, 15:24,
basketbol futbol gibi değil. Oyuncular hemen kapılıyor.

Eğer atıyorum 10 kişilik bir rotasyon kurulacaksa, şimdiye en kötü ihtimal 6-7 kişiyle imzalamamız lazımdı.

Ligden çekilme ihtimalimiz arttı diyebilirim. Zaten büyük ihtimal sezona başlarsak paraşütsüz düşeceğiz
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)