Poll: EN AZ KAÇ TRANSFER YAPILMALI ?
You do not have permission to vote in this poll.
5
61.11%
11 61.11%
6
27.78%
5 27.78%
7
11.11%
2 11.11%
8
0%
0 0%
Total 18 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

DEVRE ARASI TRANSFER SEZONU
26-12-2016, 15:55,
RE: DEVRE ARASI TRANSFER SEZONU
Bir tane forvet transferi kesin.Cepte o.
Sol bek alırlar, ofansif orta saha alırlar eksik yerler tamamlanır.
Oynadığımız son maçta kulübe de oyuna sokabileceğin bir oyuncu yoktu.Youssef, Cihancan ve Mertcan girdi oyuna.Şans bulamayanlar Anıl, Onur, Okafor ve Gökhan'dı.Kulübenin fakirliği gözler önünde.
3 tane zaten gönderdin, 3 tane de eksik bölgen var en az 6 adet oyuncu alman gerekiyor.Tomic'in mevkisine 1 tane alsınlar diyelim 5 tane futbolcuya ihtiyaç var.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
27-12-2016, 11:07,
ÖNCELİK YABANCI GOLCÜDE
Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, biri forvet olmak üzere 3 oyuncu transfer edeceklerini söyledi.

Bozbağ, “İki oyuncuyu yönetim olarak biz belirleyeceğiz. Bir sol bek ile bir yabancı forvet alacağız. Bir oyuncuyu da hocaya bırakacağız.” diye konuştu.

GEÇMİŞ OLSUN BEYLER BOZBAĞ YİNE BİLDİĞİNİ OKUYOR BİZ BU KULÜBE NEDEN HOCA ALIYORUZ BİRİ AÇIKLASIN ?
Reply
27-12-2016, 12:53,
birde daha geçen kanal 28 te başkan: " Ben ve yönetimim sezon başı transferini kendi yapar ama devre arasında hocaya danışır istediği kişileri alırız, tarzımız bu " gibisinden bir şey söylemişti Big Grin
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
27-12-2016, 19:13,
(27-12-2016, 11:07)cotanak88 Wrote: ÖNCELİK YABANCI GOLCÜDE
Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, biri forvet olmak üzere 3 oyuncu transfer edeceklerini söyledi.

Bozbağ, “İki oyuncuyu yönetim olarak biz belirleyeceğiz. Bir sol bek ile bir yabancı forvet alacağız. Bir oyuncuyu da hocaya bırakacağız.” diye konuştu.

GEÇMİŞ OLSUN BEYLER BOZBAĞ YİNE BİLDİĞİNİ OKUYOR BİZ BU KULÜBE NEDEN HOCA ALIYORUZ BİRİ AÇIKLASIN ?

İyice İlhan Cavcava benziyor bizim başkan. Ve dediğim gibi üç transfer yapılıyor. Zaten ne zaman fazla ekstra bir iş yaptı ki  Smile
Reply
27-12-2016, 23:36,
İlhan cavcav a benzese keşke adam 100 e topçu alıyor ama hem kaliteli çıkıyor hemde satıp 1 milyon dolar euro vs. kazanıyor bozbağ o levele daha çok var Smile ben hoca olsam derim ben yapacam transferleri ya da başarısız olunca beni suçlayamazsınız baştan anlaşalım ..
Neyse ligde öyle ya da böyle kalırız sıkıntı yok ...
Başkentten !
Reply
28-12-2016, 00:18,
(27-12-2016, 23:36)turkuaz_0628 Wrote: İlhan cavcav a benzese keşke adam 100 e topçu alıyor ama hem kaliteli çıkıyor hemde satıp 1 milyon dolar euro vs. kazanıyor bozbağ o levele daha çok var Smile ben hoca olsam derim ben yapacam transferleri ya da başarısız olunca beni suçlayamazsınız baştan anlaşalım ..
Neyse ligde öyle ya da böyle kalırız sıkıntı yok ...

1.ligde bunu yapmak çok zor yaSmile Altınordu gibi proje takımı olmak lazım. Zaten başkanı benzettiğim konu da o. İlhan başkan sürekli teknik direktör değiştirip transferleri kendi yapıyordu bir zamanlar. Şu geçen seneki Yılmaz hoca olayı mesela hala akıllarda. Komedi olaylar ya. Türk futbolundaki başkanlar keşke futboldan gelse ya da başarılı iş adamları olarak futboldan gelen birine sorumluluğu verip sadece parasal desteği verse.
Reply
28-12-2016, 09:52,
Zaten her sene yeni takım kurmaya çalıştığımız için bu problemleri yaşıyoruz ve devam edeceğiz mantık aynı olunca devamlı direkten dönmeye devam ederiz kurtuluş yok.
Reply
28-12-2016, 09:53,
başkan hatasından ders almış diyenler vardı değilmi? Smile bozbağ kim ders almak kim? ozamanda dedim, bizde yanlış olan şey oyuncu seçimleri değil, transfer politikası olduğuna yanlış. ki burda yine mütevazi davranmış yönetim kurulumuz falan demiş. oysa biliyoruzki kendi kendine yapıyor transferleri. birde cavcava benziyor demeyelimde, cavcavı örnek alıyor desek daha doğru. oysa cavcavın süper scouth ekibi var çok ucuz ve kaliteli topçular bulup getiriyor.
Reply
28-12-2016, 17:48, (This post was last modified: 28-12-2016, 17:52 by cotanak88.)
Balıkesirspor - Christian Bekamenga - 11 Gol
Boluspor - Poepon - 11 Gol
Y.Malatyaspor - DIALIBA DIABANG - 10 gol
Göztepe - Adis Jahovic - 9 Gol
Adanademirspor - Pote - 7 Gol
Alanyaspor Ayite
Bu tarz kaliteli forvetler bulamadığımız takdirde yerimizde saymaya devam edeceğiz. İnşallah yanılırım fakat Bozbağ büyük ihtimal bu ligte oynamış paraya,futbola doymuş bir yabancı alacak.Yukarıdaki isimlere baktığımızda çoğu üst düzey 1.lig takımlarda oynamış fazla gol atamamış ve yedek kalmış isimler,bizim lige geldiklerinde bir anda patlama yapabiliyorlar.
Ben bu tarz oyuncular peşinde koşalım derim ama şu an Pedriel-Zenke isimleri ön planda bunlar alınırsa zerre katkı sağlayacağını sanmıyorum.
Reply
28-12-2016, 19:30,
Zenke nedir ya?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)