24. Hafta | Giresunsporumuz 0-0 Eskişehirspor
15-03-2017, 18:19,
RE: 24. Hafta | Giresunsporumuz 0-0 Eskişehirspor
Destek olunca siyaset yapıyorlar göz boyama diyoruz,olunmasa sahipsiz giresun diyoruz bizi anlamak valla güç. şöyle bir karadeniz takımlarının süper lig öykülerine bakalım hepsi sütten çıkma ak kaşıkmı hepsimi kendi imkanlarıyla çıkmış,varsın bu imkanlardan bir kerede biz faydalanalım. kesinlikle söylüyorum akp partili değilim ama hangi siyasi parti,kurumdan destek olunursa olunsun Giresunspor kazanır. Kerim başkanda para aktardı bu kulübe şimdi onu da mı sorgulayalım.Bişeyleri deşmeyi,sorgulamayı bırakıp Giresunspor bundan ne fayda görüyor ona bakmamız lazım artık yoksa biz birbirimizi yeriz anatörden ordu dahi gelir süper lige çıkar biz ağzımız açık bakarız.
Reply
15-03-2017, 18:39, (This post was last modified: 15-03-2017, 18:40 by cotanak88.)
Bu arada şanlıurfaspor sivasspor maçında şanlıurfaspor yönetimi passolig+biletin ücretsiz olacağını açıklamış.
Yabancı oyuncuları Banahenenin lisansı çıkmış. Sivaspor için zor maç olacağa benziyor inşallah kaybederler bizde kazanır,puanlarımızı eşitleriz.
Reply
15-03-2017, 21:27,
Çotanak88 kardeşim. Senin yazdıkların bana esin kaynağı oldu, iki satır bir şey yazdım. Haber olarak yazdıklarının doğruluğu konusunda bir şüphem yok. Zaten sana da bir eleştiri getirmedim. Eleştirim siyaseten kirlenmiş zihniyete idi. Yoksa birbirimizi yediğimiz falan yok. Zaten kendimi bu güne kadar kimseye yedirmedim. Sana da yedirmem, merak etme. Smile
Karadeniz takımları için demişsin. Rize Trabzon'un ayrıcalıklarını bilmeyen yok. Şike soruşturması sürecinde, hak etmediğimiz halde en büyük zararı biz gördük. Ama hala mağdur edebiyatı yapan Trabzon. O dönemde seçimler vardı. Anın Başbakanı RTE.'nin Trabzon'aki seçim konuşmasında; "Trabzon için her şeyi yapıyorum. Ne istediyseniz verdim" anlamında ki sözlerini dün gibi hatırlıyorum. Zaten sorunda burada. Devlet bir uygulamayı, yapılması gerektiği için yapmalı. Kendisine avantaj sağlamak için rüşvet vermemeli. Devlet hepimizin anası, babası. Ben çocuklarıma eşit davranıyorsam, devletim de adil olmalı. Oy için rüşvet vermemeli, haksızlık yapmamalı, sadaka toplumu yaratmamalı. Benim özellikle vurguladığım yanlış politika; iyi bir şey yapıldı ise ve vatandaş bundan memnunsa, bunu hükumet yapmış oluyor, vatandaşın beğenmediği bir uygulama varsa, bu hep devlete, geçmişten gelen hatalara, sisteme bağlanıyor. E kardeşim, 15 yıldır her yetki elinde. Ne istedin de alamadın.
Canikli verdi diye lanse edilen paranın, zaten hakkımız olan para olduğunu, yalnızca çabuklaştırıldığını bir sonraki gönderimde belirttiydim. Birileri, bürokrasi adı altında görevini yanlış yapacak, kötüye kullanacak. Birisi de çıkıp bunu sağlayınca destek olmuş olacak. Yani. devlet görevini yapmamış olacak, ama hükumet Giresunspor'a destek olmuş olacak. İyi polis, kötü polis örneği.
Banahane oynasa bile, maç eksiği nedeniyle çok faydalı olacağını sanmam. İnşallah olur da bize yarar.
Reply
15-03-2017, 21:43,
(15-03-2017, 18:19)cotanak88 Wrote: Destek olunca siyaset yapıyorlar göz boyama diyoruz,olunmasa sahipsiz giresun diyoruz bizi anlamak valla güç. şöyle bir karadeniz takımlarının süper lig öykülerine bakalım hepsi sütten çıkma ak kaşıkmı hepsimi kendi imkanlarıyla çıkmış,varsın bu imkanlardan bir kerede biz faydalanalım. kesinlikle söylüyorum akp partili değilim ama hangi siyasi parti,kurumdan destek olunursa olunsun Giresunspor kazanır. Kerim başkanda para aktardı bu kulübe şimdi onu da mı sorgulayalım.Bişeyleri deşmeyi,sorgulamayı bırakıp Giresunspor bundan ne fayda görüyor ona bakmamız lazım artık yoksa biz birbirimizi yeriz anatörden ordu dahi gelir süper lige çıkar biz ağzımız açık bakarız.

ah be hocam celallenmeden önce bi okusan keşke bunlar neye kızmışlar diye. kimse demiyorki istemem onun yardımlarını, onun yardımıyla çıkacaksak çıkmayalım demiyoruz, ne ben neden temelreis arkadaşımız öyle bişey demiyor. aksine hiçbir faydası dokunmadan aksine zarar bile verip üstüne bizim giresunspor sevgimiz üzerinden çıkar elde etmelerine kızıyoruz. malesef istesekte istemesekte yaşadığımız dönemin gerçekleri bunlar, arkanda destek olmadan kendi hakkınla çıkamıyorsun. o desteği bi kerede biz görsek amenna ama şimdiye kadar hep zarar gördük siyasetten. giresunspor ne kazanmışta bukadar savunuyorsun anlamadım.
Reply
16-03-2017, 00:16,
bolu ve göztepe maçlarından 0 puan ile sahadan ayrılırsak ben playoff bile yapamayacağımızı düşünüyorum.

6 puan alırsak - ilk 2 sıra için iddiamızı ortaya koyarız
3-4 puan alırsak - playoff için yerimizi sağlamlaştırır, ilk 2 için de arkanızdayız, geliyoruz deriz..
2 puan alırsak - playoff için fena sayılmayacak bir sonuç elde etmiş oluruz..
1 puan alırsak - bakın her şey kötü gitti, dünya tersine döndü, en en en en en en en kötü ihtimalle 1 puan almalıyız, tercihen bolu'dan. Amaç k.çı kırık az gibi gözüken 1 puan değil amaç bolunun yaklaşmaması.
0 puan - Düşünmek bile istemiyorum. Sezon sonuna doğru playoff dışı kalırız..
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
17-03-2017, 02:13,
Cok zorlu bir dönemece girdik. Daha önce de yazildigi gibi Bolu ve Göztepe maclarindan mutlaka puan cikarmamiz gerekiyor. Özellikle Göztepe macindan en kötü beraberlik cikarmamiz gerekiyor. Bolu ve sonrasindaki Bandirma maclarinin o kadar da stresli gececegini zannetmiyorum. Göztepe'yle birlikte Süper Lig'e cikariz insallah. Malatyaspor'u hic sevmesem de bu sene gercekten cok güclüler ve onlar da cikacak gibi.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)