TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
11-12-2017, 23:21,
RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
(11-12-2017, 20:37)kerasus Wrote: efes-sakarya maçını açtım. 3. periyot ortalarında sakaryadan ersin dağlı 4. faulünü aldı ama ona rağmen hoca kenara almadı oyuncuyu. bi sonraki hücumu yine onun üzerinden oynayıp 5. faulünü aldırdı hemen efes. işte şunu biz bitürlü yapamıyoruz. g.antep maçında adam maç boyu 4 faulle oynadı ve birsürü de üçlük yağdırdı tepemize. salak gibi bi 5. faulünü aldıramadık. keza ksk maçında rakibin herşeyi denebilecek j.jones ilk periyotta 2. faule ulaştı. ama sonrasında hiç faul problemi bile yaşamadı, birde üstüne bütün pota altı oyuncularımızı faul problemine soktu. yıllardır basketbolun hastasıyım yüzlerce maç izlemişimdir, çok hata yapan takımlar gördüm. ama bukadar basit bir mantığı uygulayamayanı inanın ilk kez görüyorum. yapman gereken tek şey onun tuttuğu adam üzerinden birebir oynamak. üzerine gittiğin zaman ya buyur geç diyecek ve sende rahat bi basket bulacaksın, yada faul yapmak zorunda. ha bi ihtimal diğer oyunculardan yardım gelecek diyelim, ozamanda bizim diğer oyuncular boşa çıkacak işte.
Hosley bu işlerin adamı aslında ama s2ne takmıyor maçları o da
Reply

Messages In This Thread
RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - by kral1234 - 11-12-2017, 23:21

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)